У тісному колі зібралися люди, які протягом дев’яти років допомагали і підтримували директора закладу Тетяну Бондаревську у її творчих задумах. Із спогадів про життєвий та творчий шлях Олеся Терентійовича Гончара, поступово перейшли до витоків виникнення музею.
— Під час створення музею Тетяна Бондаревська у нас працювала, — згадує головний редактор районної газети «Колос» Наталія Пузина, — тому журналісти знали, мабуть, щохвилинно: що відбувалося у музеї і як відбувалося. Раділи і сумували разом. Всі ми прийшли на відкриття музею і тепер, при першій нагоді, завжди туди приїжджаємо. Ми часто про це пишемо і пишаємося тим, що на Кобеляччині проживав наш земляк, а зараз нам залишається його творчість.
Тетяна Бондаревська серед іншого згадала про створення громадського об’єднання «Гончареві криниці отчого краю» і подякувала Валентині Уткіній за постійну підтримку.
— Коли до музею надходили нові експонати я дуже раділа, — продовжує Тетяна Владиславівна. — У такі хвилини мені завжди хотілося поділитися із близькими, високоінтелектуальними людьми, які мене розуміють. І ви знаєте, чомусь бігла завжди у міськраду…
Цього дня активну участь у зборах приймали голова міської ради Олександр Ісип та секретар міськради Сергій Галушко, що свідчить про активну співпрацю і до сьогодні.
Майже кожен з присутніх долучався до розмови і пропонував свої ідеї та плани на майбутнє стосовно музею та вшанування постаті Олеся Гончара.
Серед постійних найактивніших спонсорів музею були названі Микола Сердюк та Микола Жук. Протягом заходу причетних до функціонування музею вітали учасники народного самодіяльного ансамблю «Кобеляцькі джерела» та юна співачка Каріна Федосян.
Насамкінець Тетяна Бондаревська додала, що проведення заходів: «Зелене свято Гончарового дитинства», вечір пам’яті Олеся Гончара, 92‑га річниця письменника, 10‑та річницю музею наступного року — хіба-що камінь з неба, а відбутися мають.
Після закриття урочистих зборів на присутніх чекав святковий фуршет.