Вхід | Реєстрація

Усі – на сінокіс

У Кременчуці розпочали косити траву. До цієї роботи залучили комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука», керуючі компанії та відділи з благоустрою райвиконкомів.
Як пояснив начальник міського УЖКГ Олександр Любенко, цього року на косіння трави у міському бюджеті закладено 146,8 тис. грн. За ці кошти КП «Благоустрій Кременчука» буде викошувати траву та бур’яни у парках «Ювілейний» і «Придніпровський», у сквері «Жовтневий» та на бульв. Пушкіна, на розподільних смугах міських доріг тощо.
— Косіння трави на прибудинкових територіях здійснюють керуючі компанії, а у приватному секторі  – власники будинків. Щодо амброзії, то цього року боротьба з нею буде вестись, як і торік  – шляхом повторного викошування трави наприкінці липня – на початку серпня, – пояснив керівник УЖКГ.
Директор ТОВ «Добробит» Валентина Міненкова зазначила, що силами двірників керуюча компанія завершує косіння трави на закріплених територіях. «Я побувала на Раківці, Першому та Третьому Занасипах, на вул. І. Приходька – всі прибудинкові території приводимо у порядок»,  – запевнила керівник.
Мешканцям приватного сектора, як і забудовникам, що отримали земельні ділянки під будівництво, викошувати траву доводиться власноруч. За цим слідкують відділи з благоустрою та екології райвиконкомів.
Як повідомили в Автозаводському райвиконкомі, упродовж останніх 2-х місяців мешканцям видали 800 приписів. Штрафувати майже нікого не довелося – 98% порушників після цього навели лад на своїх ділянках. Завідувач відділу з благоустрою Крюківського райвиконкому Юрій Мосієнко розповів, що у районі мешканцям вручено понад 1700 звернень та 107 приписів щодо упорядкування земельних ділянок. У Крюкові також обійшлось без стягнення штрафів.

Полтавчани менш сумлінні?
В обласному центрі теж взялися контролювати косіння трави та боротьбу з карантинними рослинами. Але там за наявність бур’янів на ділянці власникам приватних будинків виписують штрафи від 340 до 1360 грн. Інспекція з благоустрою спочатку вручає роз’яснення щодо необхідності скошування бур'янів, а у разі невиконання складає адмінпротоколи на несумлінних мешканців. У нашому місті такої інспекції поки що немає. Може, тому немає і штрафів?

Інспекція буде
Як повідомив завідувач відділу екології міськвиконкому Геннадій Демьохін, за вказівкою міського голови Миколи Глухова нещодавно він безпосередньо вивчав досвід роботи інспекцій з благоустрою у Полтаві та Одесі. Свої напрацювання передав меру, який дав доручення райвиконкомам створити такі інспекції при райвідділах з благоустрою та екології.
Нагадаємо, що за ініціативи депутата міської ради Юрія Гриценка 29 квітня відбулося засідання робочої групи, де розглядалося питання створення спеціальної інспекції для забезпечення контролю виконання нещодавно затверджених Правил благоустрою території м. Кременчука.

Автор: Віктор КРУК, www.panorama.pl.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації