Контролювати боржників і впливати на них
Щоправда зарплатні борги на економічно активних підприємствах зменшилися на 2,9 мільйони і складають 11,3 мільйони гривень. Найбільше заборгували працівникам промислових підприємств – 7,7 мільйони, трохи менше – будівельної галузі (7,2). Серед боржників – ДП «Полтаванафтогазгеологія» НАК «Надра України» (4,5 мільйони), ВАТ «Тепловозоремонтний завод» (3,5 мільйони), ВО «Знамя» (1,6 мільйонів), ТОВ «Голден Деррік» (1,2 мільйони), ВАТ «Керамік» (740 тисяч), ТОВ «Завод ГРЛ» (730 тисяч) та інші.
Особливу увагу звернули на борги комунальних підприємств. Нелегкий стан на КП «Полтаваелектроавтотранс» (1,3 мільйони). Це пояснюється, у свою чергу, значним боргом держави за надані пільговим категоріям послуги. Міська влада постійно підтримує підприємство, спрямувавши з початку року туди 2,7 мільйони гривень. Однак, зазначив Олександр Козуб, транспортники мають і самі подбати про себе, принаймні, за рахунок надання додаткових послуг. Ще одна проблема – 435-тисячний борг ГЖЕД №4. Секретар міської ради поставив перед начальником управління ЖКГ Юрієм Непорадою вимогу виправити ситуацію.
Підсумовуючи розгляд, Олександр Козуб наголосив: міська влада контролюватиме і впливатиме на керівників, щоб не допускати виникнення заборгованості – адже від цього залежить добробут Полтави і полтавців.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном