Семінар з практичних аспектів технічного регулювання в Україні

Цей анонс уже не актуальний

Семінар-тренінг  на тему «Реалізація вимог ЄС Щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)»  відбудеться 7 – 8 лютого 2018 року в м. Полтава.

До участі запрошуються місцеві підприємці, представники громадських організацій, навчальних інституцій та органів влади. Учасники разом з експертами у сфері технічного регулювання із Києва та Львова обговорюватимуть:

  • зміни у торговельному режимі у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС,
  • стимулювання малих  та середніх підприємств (МСБ) до  наближення національних вимог  до європейських, зокрема в туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості, адже на законодавчому рівні ці процеси можуть затягнутися на роки.
  •  міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо функціонування цієї системи.  

Практичний аспект семінарів включатиме напрацювання рекомендацій до впровадження системи технічного регулювання за трьома вищезгаданими напрямками в Україні (враховуючи нинішній стан, існуючі загрози та виклики). Також передбачається формування ініціативних фокус-груп, які б продовжили свою роботу після завершення зустрічей у напрямку розвитку регіонального аграрно-харчового і рекреаційно-туристичного кластеру (АРТК) та налагодження міжрегіональної співпраці.

Першим в серії семінарів, запланованих в рамках реалізації проекту «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання», який виконує Сіверський інститут регіональних досліджень під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна–ЄС (УС ПГС),  пройшов семінар в м. Луцьк 31 жовтня – 1 листопада 2017 року.

Наступні семінари в рамках проекту пройдуть у Львові та Чернігові.

За довідками звертатись за телефонами: 0669783411 – Людмила Чабак,

0506475781 – Наталія Ковінська.

 

ДЛЯ УЧАСТІ У СЕМІНАРІ ПРОСИМО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://institute.sivertraining.org.ua/files/anketa_poltava.doc. 

Дата проведення: 7 лютого 2018

Початок: 10:00

Місце проведення: Полтава, вул. Коваля, 3 — Полтавський університет економіки і торгівлі

Рубрика: у Полтави

Відбудеться: 7 лютого 2018 | Регіон: Полтава | Категорія: Тренінг
Календар подій
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації