Вхід | Реєстрація

Хто "кришує" таксі у Гребінці    

Гарне наше рідне місто Гребінка , особливо коли приходить весна , розпускаються листя дерев , цвітуть каштани. Навесні міський люд оживає , починаються весняні проблеми , прибирання присадибних ділянок , підготовка до майбутніх свят . І ось в ці дні жителі міста та району , що б скрізь встигнути вдаються до послуг служби таксі.

            Зручно, вигідно , не дорого, порівняно з іншими регіонами України , все відмінно , чому не їздити. Захотів , поїхав на цвинтар , навести порядок на могилці у рідних або знайомих , пориїхав -  таксі , навіть почекає , тільки плати за простій. Потрібно рано потрапити на вокзал , замовив - приїхали , довезли . Здавалося б все прекрасно , чого тобі ще треба. Так ні ж , що - то тут не так. Почну з найголовнішого і найпростішого, з чим стикався , кожен з нас хто користувався таксі в місті . Повертаючись , з якої небудь поїздки , та ще , з важкими речами , ще в поїзді замовляєш таксі. Ось тут претензія до диспетчерам - навіщо диспетчеру знати « куди я їду » , це грубе порушення. Дізнавшись маршрут моєї поїздки , якщо він за місто , диспетчер дасть замовлення «своєму таксисту » , а той який стоїть у черзі і знати не буде (перевірено ) ... Як зазвичай замовляємо таксі до « Економу » , це продуктовий магазинчик , з майданчиком для стоянки автомобілів , не далеко від платформи вокзалу , та й всі таксисти його знають. Проїзд  до переїзду водіям з міських служб ЗАБОРОНЕНО , там на сторожі стоять «ВОКЗАЛЬНІ БОМБИЛИ» і спробуй під'їхати , можеш отримати і по обличчю , і колеса можуть по проколювати , це не зрозуміла служба , кому вони платять ... На них управи немає і нікого вони не бояться . Йдемо далі , це добре , якщо диспетчер скаже яка марка і колір машини буде очікувати , а якщо не скаже , що робити пасажиру ... Починаєш шукати серед стоячих  автомобілів «своє таксі» , так як на таксі немає розпізнавальних знаків. У законі України « Про транспорт » є чітке визначення таксі - на даху повинна бути « шашечки жовтого кольору » , а її немає , чому ... Йдемо далі , знаходимо своє таксі , сідаємо , це знову ж якщо ми знаємо , скільки коштує проїзд. А якщо не знаємо , тут - то водій починає розпитувати і торгуватися . Повертаємося знову до закону - всі таксі повинні бути обладнані таксометрами , тоді пасажир згідно з показаннями таксометра розплачується з водієм. Ви ніколи не замислювалися , чому в Гребінківському таксі немає шашок , таксометрів ... Розповідаю докладно. Таксі в нашому місті працює « на себе» і на Дядю , який дає дозвіл і підписує папери . ХТО ВІН ? ? ?

                Щоб перевозити пасажирів у таксі , за українським законодавством , обов'язково , реєстрація ПП , СПД таксі. Ліцензія , на надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів видана Головною державною інспекцією на автомобільному транспорті. Водії таксі повинні мати ліцензії на перевезення пасажирів або ліцензійні картки від підприємства яке надає послуги з перевезення пасажирів і вантажів , ви бачили , у кого не будь з наших таксистів ... Назріває знову питання , як і на яких підставах вони працюють.

               І на останнє, після користування таксі, водій повинен, на вимогу пасажира видати касовий чек, або квитанцію у формі строгої звітності, де ви це бачили у Гребінці… 

              Я написав цю статтю , з тим , щоб наші органи влади звернули увагу і розібралися про те , що діється в нашому місті , адже зараз по всій  Україні проводиться боротьба з корупцією.

Поділитися:
6 травня 2014, 12:31 | Блог: Блог небайдужого | Переглядів: 7785
Автор: DVPartu
Кількість записів: 1

1. mihailgluboky / 28 лютого 2020, 09:04
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації