Вхід | Реєстрація

Пироманьяки активизировались!    

 

Государственная экоинспекция в области предупреждает – за сжигание мусора законом предусмотрена административная и даже уголовная ответственность. Согласно статье 77-1 Кодекса Украины об административных правонарушениях, горящие костры с отходами тянут за собой серьезный штраф – от 170 до 340 грн. Должностным лицам за это придется раскошелиться сильнее – от 850 до 1190 грн.

Как известно, вдыхание дыма от сжигания опавших листьев и остатков растительности может нанести негативные последствия здоровью людей. Ведь весной и летом листья деревьев не только очищают воздух и обогащают его кислородом, но и накапливают пыль и вредные вещества, которые выбрасываются автотранспортом и предприятиями.

В случае сжигания листьев, загрязняющие вещества попадают в атмосферу в виде продуктов сгорания. Особенно опасным является сжигание на приусадебных участках растений, которые были обработаны химическими веществами.

Кроме того, сжигание растительности не только наносит вред окружающей среде и здоровью людей, но и может перерасти в неконтролируемые пожары. 

Поділитися:
6 вересня 2018, 11:02 | Блог: Ансамбль в Кобеляках | Переглядів: 2335
Автор: Ansambl
Кількість записів: 71. Чудо Юдо / 22 вересня 2018, 13:03
Спалити легше ніж компостувати, тому більшості на**ать, на жаль
Дайте ссилку на опис як правильно закомпостувати листя на зиму.
2. orakul / 22 вересня 2018, 13:18
1.Чудо Юдо
«як правильно закомпостувати листя на зиму.»

Оце треба не тут запитувати, а у так званих екологів і всяких різних патріотів. Одні гроше отримують фіг зна за що, замість кожного попередити і запропонувати шляхи вирішення. А інші, замість ходити в вишиванках, та збирати на ато, могли б хоч якусь користь принести хоч у цьому питанні.
3. микола козак / 22 вересня 2018, 20:13
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Абсурд.Виходить , що спалити на грядках рештки рослин шкідливо , а відпрацьовані гази автомототранспорту це нормально , бо їх же акумулюють рослини , яких рештки ви спалите.Виходить вирубувати ліси іь лісополоси це не шкідливо , а спалити сміття -це злочин з кримінальною відповідальністю. Хто нами керує ?Дебіли , чи нормальні люди?
4. Чудо Юдо / 24 вересня 2018, 11:10
3.микола козак
«а відпрацьовані гази автомототранспорту це нормально»

У нормальних країнах уже і з цим боряться

3.микола козак
«Виходить вирубувати ліси іь лісополоси це не шкідливо»

І з цим.

Ми ще поки що навіть не дійшли до елементарних речей...
5. микола козак / 24 вересня 2018, 17:19
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Хочу , щоб усі , хто пише коментарі і читає їх , знайшли у моєму , вище написаному коментарі , ненормативну лексику.Я часто читаю тут матюхи і їх не закривають , а де в мене ненормативна лексика ? Якщо слово ДЕБІЛИ вважати ненормативним , то тоді потрібно багато закривати.
6. земеля / 24 вересня 2018, 20:54
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
5.микола козак
«Я часто читаю тут матюхи і їх не закривають »


Коля.Тебя закрыли наверное из-за того что обозвал дебилами керивников. Засада в том что их ни-ни, они не прикасаемы. О них плохо говорить нельзя.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації