Вхід | Реєстрація

Новосанжарці засуджують бездіяльність місцевої влади    

Минулої суботи Народний депутат-захисник Артем Вітко за останній тиждень вдруге зустрічався із мешканцями Нових Санжар. Мова знову йшла про високі тарифи на воду та її низьку якість.

Минуло дві доби з часу проведення мітингу під будівлею Новосанжарської селищної ради. Тоді голови селищної ради та її заступників на робочому місці не було. За словами адміністрації селищної ради, усі посадовці поїхали у відрядження. Зараз ситуація знову повторилася. Місцева влада вирішила вперто ігнорувати інтереси громади.

– Тільки дізнаються про наш захід – відразу зникають, – обурюється місцева мешканка Галина Курило. – Тому далі говорити з ними не має сенсу, бо вони зовсім не рахуються із людьми. А рада ж то створена, щоб забезпечувати нормальне життя у селищі. Так проти кого вони воюють? Проти тих, кого мали б захищати.

– Ситуація катастрофічна, – приєднується до розмови пенсіонер Геннадій Романець. – Якість води у значної частини жителів селища не відповідає санітарним вимогам. За час правління Інни Коби плата зросла майже утричі. Це неприпустимо. Такі люди не мають права бути при владі. Враховуючи наполегливість і політичний досвід, думаю, Артем Леонідович дане питання вирішить.

Нагадаємо, через бездіяльність влади у Нових Санжарах відбувається справжній БАРДАК: школа була на межі закриття; будинок творчості не має належного фінансування; закривається бібліотека; дороги в селищі в жахливому стані; якість води не витримує жодної критики, при цьому тарифи – найвищі серед всіх ОТГ Полтавщини.

– Люди втомилися бути заручниками влади та страждати від свавілля! – наголошував народний депутат-захисник Артем Вітко. – Тому, разом із громадою Нових Санжар, ми підготували індивідуальні заяви на адресу КП «Джерело» з вимогою знизити тариф та повернути зайві сплачені кошти за період дії навмисно завищених тарифів, які передамо у відповідні органи. Також підписали колективне звернення на ім’я селищного головиу з вимогою проконтролювати виконання припису КП «Джерело» – знизити тарифи, повернути переплачені кошти та притягнути до відповідальності посадових осіб. Якщо ж місцеві чинуші знову не відреагують – добиватимемося справедливості в суді! Враховуючи ситуацію, яка склалася у Нових Санжарах, наполягаю на усуненні селищного голови з посади. З цією метою я зареєстрував у Раді законопроект про дострокове припинення повноважень селищного голови Нових Санжар у зв’язку з діями, що порушують Конституцію і Закони України, права і свободи громадян, суперечать державним інтересам. Дякую усім, хто сьогодні прийшов захистити свої права. Разом ми доб'ємося вирішення проблем селища!

Поділитися:
8 липня 2019, 12:41 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1333
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації