Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 ... 1668
Муся 14 жовтня 2015, 10:19 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
16.землячка
« І коли село городом керувало? »

Завжди. Історію вчіть. Усі радянські вожді були із села. А можна подумати, що Ісип з Галушкою з города. А ще де ви той город побачили. Село селом, та скоро вже й райцентром не буде. І всі це сприймають на ура. Тіпа, рехформи, гейропа.
Муся 14 жовтня 2015, 10:16 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
17.дуся
«
А хіба менти не люди?Серед них є досить хороші люди»

Канєшно люди, тільки особливі. Один товстолоб чого вартий. Тай ті хто його утримував на роботі, а потім заднім числом накази писав. Забули вже, як на мінтів бочку котили на Майдані, причому незаслужено. Анекдот для розрядки: "Їде мужик з бодуна на рибалку. Гаішник зупинив і забрав права. Мужик злий, закинув вудки і... піймав золоту рибку. Рибка каже: -Відпусти мене, я твої три бажання виконаю. Мужик: -Не треба мені три, виконай одне. Поки я тут ловитиму, щоб усі менти в гробах по течії пливли. Рибка каже:-Чого ти такий жорстокий, там же й хороші люди є. Мужик: - А, хороші. Хороші нехай в хороших гробах пливуть".
17.дуся
«Ісипа молокососом встроїли »
А наствником був мент Письмак. Тепер оберіть Письмака молодшого і знову Письмак старший опікуном буде.
Машка 14 жовтня 2015, 09:33 На тему: Позивний «СМІЛА»...
Здуріти можна. Мама пхає Сашка в усі концерти, а більш обдаровані діти залишаються за бортом, бо мами в них непробивні, а тепер ще й статтю за сина накатала. "Еховці"Ви ж розумієте, що це писав не 4-класник?
11111аа 14 жовтня 2015, 09:23 На тему: Позивний «СМІЛА»...
Це написав учень 4-ого классу??))))
дуся 14 жовтня 2015, 09:08 На тему: Мета виправдовує засоби?...
Йося , не делай маме нервы.
дуся 14 жовтня 2015, 09:06 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
15.Ося
«
Можливо. Тільки картина маслом така: три мінта, один синок мінта і кума-Шкарбанша.»

А хіба менти не люди?Серед них є досить хороші люди і можливо дійсно щось би зробили для людей.А в Кобеляках зациклились на Ісипах , Галушках , Копельцях і все , на них зійшовся світ.Ісипа молокососом встроїли , а бач як розкерувався.
землячка 13 жовтня 2015, 23:16 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
Копелець? І коли село городом керувало? Песня Сана Санича спета.
Ося 13 жовтня 2015, 22:21 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
10.дуся
«Можливо перераховані тобою в десятки разів талановитіші , чим оті хапуги.»

Можливо. Тільки картина маслом така: три мінта, один синок мінта і кума-Шкарбанша.
Муся 13 жовтня 2015, 22:18 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
9.дуся
«А куди він її тягтиме ?Він уже ж тягнув , трохи натяг , то може і досить?»

Нехай і потягне трішки. А що все Ісипу з Галушкою тягнути? Не надірвуться? Так Сан Санич може хоч ще щось і для людей зробить. Та й не майланутий він а сурйозний.
Муся 13 жовтня 2015, 22:14 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
8.Гість
«це НУЛІ--ЛЮДЬМИ ПОТРІБНО ВМІТИ КЕРУВАТИ-НЕ ВСІМ ЦЕ дано...»

А Ісипу з Галушкою дано?
8.Гість
«чисто по совісті--зі списку-цю ношу потяне КОПЕЛЕЦЬ
він і стане нашим МЕРОМ»

Потянути то він потяне, а от чи стане мером? Сан Санич же не жид, він українець, наскільки мені відомо.
Ціля 13 жовтня 2015, 22:10 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
4.светка
«Та й ісип був тільки в одній партії.»

Простіше порахувати в яких партіях Ісип не був.
Ціля 13 жовтня 2015, 22:09 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
4.светка
«Семен, ти точно як семен, які технарі, особливо Шкарбанша. Та й ісип був тільки в одній партії. »

Свєтка, не трогай Сему. Сема зна, що кобилі робить. Шкарбанша Ісипова кума і тільки невігласи з Марсу цього не знають. По це всі, хто зотів, знали ще на минулих виборах.
Ціля 13 жовтня 2015, 22:04 На тему: Чи є життя без мандата...
10.дуся
«Не завжди вища освіта добавляє розуму»

Таки так, не зажди. Але хіба не можна пошукати серед них таки освічених. Чи такі вже перевелись зовсім.
Ціля 13 жовтня 2015, 22:00 На тему: Мета виправдовує засоби?...
3.Василь
«Йося , тебе это надо ?»

А Йося часом не жидок? Ваще то БЮТ жидовская партия. А-у! "Свабода" чаво молчите. А, ви також жидівські.
дуся 13 жовтня 2015, 21:51 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
8.Гість
«Нічого особистого--з усього списку-Письмак.Теренін-Пряхіна. Шкарбанша- Брейко- це НУЛІ--ЛЮДЬМИ ПОТРІБНО ВМІТИ КЕРУВАТИ-НЕ ВСІМ ЦЕ дано...»

І чого в тебе оце така думка про людей , ти їх знаєш ? Можливо перераховані тобою в десятки разів талановитіші , чим оті хапуги.
дуся 13 жовтня 2015, 21:49 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
8.Гість
« списку-цю ношу потяне КОПЕЛЕЦЬ»

А куди він її тягтиме ?Він уже ж тягнув , трохи натяг , то може і досить?
Гість 13 жовтня 2015, 21:34 На тему: Зареєстровані кандидати на пос...
Нічого особистого--з усього списку-Письмак.Теренін-Пряхіна. Шкарбанша- Брейко- це НУЛІ--ЛЮДЬМИ ПОТРІБНО ВМІТИ КЕРУВАТИ-НЕ ВСІМ ЦЕ дано...

чисто по совісті--зі списку-цю ношу потяне КОПЕЛЕЦЬ

він і стане нашим МЕРОМ

P.S. Сан Санич--а воно тобі потрібно......
дуся 13 жовтня 2015, 20:52 На тему: Чи є життя без мандата...
Не завжди вища освіта добавляє розуму , а особливо , коли навчаються за гроші.
Оксана 13 жовтня 2015, 19:59 На тему: Чи є життя без мандата...
В Новосанжарському районі в списку простих людей більшість з освітою ПТУ,може трохи повчились,чим потім будуть щось міняти і вчити,тих що уже мають досвід і вищу освіту.
Василь 13 жовтня 2015, 19:34 На тему: Мета виправдовує засоби?...
в депутати ы я думаю , не для того , щоб зробити щось корисне для лыкарні , а будеш боротися з Супруненком.Ти ото трясеш кармани , то так і продовжуй , пока ще люди не зрозуміли , що ти їх дурачиш.Хочеться запитати тебе по Одеські - Йося , тебе это надо ?
василь 13 жовтня 2015, 19:20 На тему: Мета виправдовує засоби?...
Островський ,ти скоро бризкатимеш жовчю , отак тебе зачепили , не давши покерувати лікарнею , та подумати і примножити свої статки.Зараз тми написавши статтю , дуже хитро підставляєш других , бо якщо це все твій передвиборний блеф , а в тебе навряд чи є щось підтверджуюче , то Супруненко подасть на оцю всю кампанію до суду за приниження честі і гідності і обдере всю оцю компанію на досить значну суму.В цій пасквілині ти пишеш більше про себе , ніж про Супруненка.Ти пишеш за Білицьку лікарню,Там стоять і твої вібростоли , де ти в довірливих громадян витрясаєш кармани , а от скільки ти там платиш за оренду приміщення - це питання , і що ж ти там зробив з ремонтом , скільки перерахував на ремонт , теж питання.Зараз ти ганиш апеляційний суд , що погано судить , а тоді , коли цей же суд присуджував залишити незаконно отриманий тобою автомобіль ТавріЯ , отриманий по фальшивих довідках з міської ради , то це бачиш було справедливо.До цього часу мабуть шукають більше десятка тонн цукру , який ти їздив міняти на ліки. У тебе просто манія - хочеться керувати , тобі і Микола Мельник був поганим і ти його весь час підставляв , а тепер от Супруненко поганий , а ти хороший.Тобі дали були покерувати майже рік , то ти тільки те й робив , що ходив по відділеннях і питав у медсестер , як їм при новому керівництві , ну а Валентина Костянтинівна взагалі брала керівництво в свої руки , не даючи людям нормально працювати.В той час , коли швидкі стояли без бензину , тебе , як писанку возили службовою машиною снідать , обідать і вечерять , та ще й каністри з бензином привозив шофер для особистого транспорту , а жінка сусідам казала , що то привозять ядохімікати від попелиці.Використовував ти і хворих на дому , а згадай , як ти ділив гуманітарну допомогу?А чого ти не наводиш порядок , коли твоя жінка приймає пацієнтів дома , бере за це гроші , а податки не платить , це також злочин. Можу нагадати , як ви роками не платили комунальні послуги ну і багато іншого, Тобі скоро 70 , а тебе тягне в
Антон 13 жовтня 2015, 18:15 На тему: Новосанжарців не цікавить, хто...
Добре,що Река визнав основних лідерів меровських перегонів свою Кобу Інну і Федоренка.Це йому серпом по одному місцю, повторюється вибори Віблий і Крайнік.Тоді переміг Крайник,але зфальшували і став удобний Віблий,якого Река потім старичка злегкістю переміг. Тепер,хочеться поставити Кобу,щоб потім без проблем переміг його ж кандидат,який буде ностальгувати за розами реки і лавочками.
Соломон 13 жовтня 2015, 14:22 На тему: Чи є життя без мандата...
5.Василина
«але жалко наш трудолюбивий і нищий народ»

Нічого дурний народ жаліти. Він цього сповна заслужив. В 21 вік маючи майже необмежений доступ до інформації привести до влади інородців може лише повністю деб.ільний народ. І той народ ще на щось і сподівається. Та ви ще зека сто разів згадаєте. Я не кажу, що він ідеал, але ці яких ви привели вже з вас точно не злізуть, доки не знищуть до останньгго деб.іла і не заволодіють землею. І зверніть увагу дебленні патріомайдауни й досі вірять, що їх розстрілював на Майдані Янукович.
Соломон 13 жовтня 2015, 14:15 На тему: Чи є життя без мандата...
5.Василина
«а як знайти людину дійсно патріота України який житиме життям простих людей »

В кандидатах таких немає. "Патриотизм, последнее пристанище негодяев" (Л.Толстой) Всі так звані патріоти, або запроданці, або кінчені і обмежені дурні.
Соломон 13 жовтня 2015, 14:13 На тему: Чи є життя без мандата...
3.Василина
«Те що творять керівники держави не вкладається у нормальну голову »

В нормальну голову все вкладується.
3.Василина
«Люди добрі кого ми знову обрали до влади це геноцид українського народу»

Оце якраз фрагмент нормального мислення.
3.Василина
«Може пора організовуватись якщо ми хочемо вижити »

Вже ж раз організовувались. Мало? Щоб організовуватись треба, щоб в усіх були нормальні голови. Щоб знали ті голови, що відбувається. Поки що цим українці похвастатися не можуть.
3.Василина
« БОЖЕ спаси Україну від тієї нечисті змилуйся над українцями»

Українці обрали собі богом Царя іудейського. Як він їх може рятувати? Він може змилуватися лише над своїм народом, що ми і спостерігаємо.
1 ... 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 ... 1668
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації