Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 ... 1365
Я канешно таких собачок не люблю але з хазяйкою гріх не погодитися...
Инна 9 червня 2012, 23:15 На тему: Покусана собакою Валентина Мул...
Хозяйка собаки права ненада заходить в чужой двор видя предуприждающие таблички што во дворе собака,тем более лезть к вольеру а потом обвинять што ктото виноват.Я харашо знаю породу этих собак они добрые дружелюбные и преданые хозяену,отличная защита и охрана.Любая собака поступит так же когда чужой посторонний человек войдет на ее охраняемую територию.Я щитаю што эта хозяйка и также ее собака невиноваты!!! НЕНАДО ИДТИ ВИДЯ ПРЕДУПРИЖДЕНИЯ!!!
алина 9 червня 2012, 21:51 На тему: Покусана собакою Валентина Мул...
А не кто не задумывался над тем чья вина в случившемся?Я та самая хозяйка собаки,с которой,к огромному сожалению, не удалось пообщаться автору до написания статьи.Вся проблема произошла от обычной человеческой глупости.Собаки у меня имеют документы,содержаться согласно закону(в этом может убедиться любой желающий) на капитально огороженном участке,на каждом входе-предупреждающая табличка.К тому же-все на привязи.Может ли здравомыслящий человек при всем этом открыть замок на калитке,не позвав хазяев,зайти в чужой двор да еще и залезть в собачий вольер?!А может я там деньги хранила?Собака же выполняла свою работу-охраняла.Почему уважаемая В.Мулько не сообщила о том что я доставила ее в больницу,оплатила медпрепараты для оказания первой помощи,купила новую одежду,не спрашивая при этом как она оказалась в собачьем вольере.Я на протяжении 3дней оплачивала лечение В.Мулько,хотя согласно закону не обязана была это делать.Когда же началось чистой воды вымагательство-просто прекратила давать деньги.Вот такая история.Кто виновен:я,пес или человек,проигнорировавший все запреты?Решать людям и,как я поняла,суду.только есть ли гарантия,что вскоре кто-то подобный В.Мулько не залезет,к примеру,в трансформаторную будку?Ну и что что написано"не влезай-убьет"?
Олексій 9 червня 2012, 21:20 На тему: Куди відправити дитину?...
А шо в Кирилівку так там не краще.

А взагалі я така сволоч що мені обов'язково подавай Коктеблю чи щось наподобії з морем, горами та набережною))))

Змінено 09.06.2012, 21:22
водій 9 червня 2012, 21:12 На тему: Куди відправити дитину?...
а на кримові шо світ клином зійшовся?

Тим більше що скупчення народу до бджолиної щільності, не знаю кого як, но мене зовсім шось не прикалує. Через це я і за 50 туди не всякий раз захочу поїхати.
Олексій 9 червня 2012, 19:20 На тему: Куди відправити дитину?...
в 100грн. в день в Криму вкластися важкувато...
KING 9 червня 2012, 17:53 На тему: «А мені той «Скайп» на хрін не...
З однієї сторони може ж їм той Скайп таки справді на хрін не нужний, це все тільки забаганка командора....

А з іншої сторони ці люди явно живуть в позаминулому столітті і взагалі навіть не думають хоч якось просуватися у своєму розвитку. Ще й обманюють - "електронною поштою користуємося, але інтернета нема"... "Скайп поставимо, коли його купимо"... Блін, ну умора, якщо тупо забили то так і скажіть, не старайтеся викрутитися, бо через власну необізнаність робите собі тільки гірше :)

Коли б усі були з таким відношенням то ми б досі їздили на бричках і поля вручну пахали, а документи на папірусах писали б.
водый 9 червня 2012, 11:13 На тему: Куди відправити дитину?...
Вашим детям не будет лучшего отдыха чем у моря вместе с вами. У кого есть дети, и кто наблюдал за ихними лицами и эмоциями, те меня поймут. А по сравнению с некоторыми лагерями, это ещё и в разы дешевле, даже если вы заправитесь и поедете своим ходом. В самом худшем случае столько же. Поэтому можете расслабиться со своими лагерями нисколько не колеблясь.
Гарна стаття, весела. Шкода тільки сільських голів.
А Шовкоплясу передайте, що адреса - це те, шо на конверті написане. А письмове привітання - це адрес.
водій 8 червня 2012, 22:31 На тему: Категорія А1, як звуження прав...
по роботі мотатись в місті та по селах, незамінна річ
точно точно... машини в гаражі можуть мінятися, але мопед там стоятиме завжди )) шось у ньому єсть ))

пс. щире спасибі за статтю. Авторе напишіть номер своєї кредитки, я вам її поповню на сотню, за консультацію населення у цих тонких, і головне таких прихованих засекречених питаннях ))
водій 8 червня 2012, 22:08 На тему: Чи можна обійтися без хімії?...
У землю закопуємо дріт, над розсадою підвісимо металеву решітку, десь на висоті приблизно 10 см. від вершків, і подамо на ці два електроди високу напругу, близько 20...25.000 В. При мінімальному ефекті розсада виросте в два рази скорше, при максимальному прискорення можливе до 4 разів. Рослині від того нічогісінько не буде, головне не сильно опускати над нею сітку, щоб не було розрядів через тіло рослини.

Аналогічно в погребах - сирі стіни відома проблема. Так от у проблемну стіну, на мокрому її участку, замуровуєте оголений провід, і такий самий провід закопуєте у землю прямо під цією ж стіною. На ці два дроти подаємо напругу близько 12 В. Через місяць стіни будуть повністю сухі. Фокус мокус? Ні, це елементанта фізика. Напруга протікає від + до -, походу притягуючи за собою матерію провідника. У першому прикладі провідник це матерія рослини та волога в ній, у другому прикладі це волога у стіні.

Перший приклад використовувати вряд чи хтось буде, бо може йопом токнути шо забудете в якому рядку помідори а в якому огірки, і коли ви їх поливали. Тому він скоріше теоретичний, хоча і повністю працює на ділі, якщо є клепка правильно все зробити та поводитися з таким речами. А от другий - користуйтесь на здоровя.

Невірите? Наберіть у гугле фразу: "Сушка стен электроосмосом". Або ще: "Электростатическая коптильня"
водій 8 червня 2012, 21:44 На тему: Випускний для вісьмох учнів...
погляньте на цю фотку Посилання на exo.in.ua
який шокуючий контраст між шостою (з ліва на право) дівчиною, і отим на фоні чого вона стоїть, що зветься школою..

це тихий кашмар
водій 8 червня 2012, 21:41 На тему: Випускний для вісьмох учнів...
Кобеляцька загальноосвітня школа № 3
хай мене Господь помилує.... на що воно схоже, ота Богом забута хібарка, і як воно до сьогодні достояло..

Не допусти Боже шоб мої діти там вчилися
мілаша 8 червня 2012, 18:23 На тему: У Кобеляках збираються вішати ...
Не про білборди міліціі треба думати. а про власний авторитет. На сьогодні його немае. особливо в дільничних.Чи це. можливо. для того. щоб люди впізнавали міліціонерів і обходили десятою дорогою?
Шовкопляс наверно в Єгипет зібрався, а щоб підлеглі не розслаблялися заставив їх поставити для економії його коштів скайп))))
А в газеті карта є. А можна і тут вивісити?
Останні роки з"явилася прикмета - якщо в ЕХО почастішали надто критичні статті то значить на носі передплата...

Змінено 08.06.2012, 16:01
Бувалий 8 червня 2012, 14:15 На тему: У Кобеляках збираються вішати ...
Не знаю чому, але мені само собою якось виникла асоціація з опудалами в огороді...
KING 8 червня 2012, 13:53 На тему: При нападі собак необхідно зах...
1. Микола Гузченко пише:
«Чувак на відео молодчага. »

В Ютубі в коментарях його назвали «паладін з лопатою», святий воїн :)
От хто-хто, а двірники точно знають як боротися із бродячими псами. І на них ніяка собака не попре - знають, що біда буде. Он яка зграя, а як вломив одній по горбу, так всі інші гопники розбіглися в момент.
KING 8 червня 2012, 13:51 На тему: Купальний сезон у Кобеляках ві...
1. Гість пише:
«А де «Фестивальний» знаходиться?? »

Наліво від Дніпропетровського моста. Це там де фестиваль «Вйо» проводять - минулого року там берег почистили, піска насипали, розрівняли. Так що купатися можна.
Maximus 8 червня 2012, 12:42 На тему: Категорія А1, як звуження прав...
2. KING пише:
«Є ще один варіант - ганяти на велосипеді. Все життя на ньому по місту рухаюся - чудовий транспорт! І на бензин не витрачаюся, і жирок не залежується, і ДАІшники по боку. Ну хіба що дальнобійників лякаюся - водії ж велосипедистів взагалі за учасників дорожнього руху не вважають - тільки проїдь по Фрунзе, так кожна фура сигналить, немов я зобов’язаний у кювет стрибати щоб йому, вельмишановному, дорогу уступити. А так все чудово.

Щоправда такий транспорт не для хворих і лінивих :)»


Я на велосипеді давно вже їзжу і буду іздити, мопед для мене як робоча конячка - по роботі мотатись в місті та по селах, незамінна річ.
Гість 8 червня 2012, 12:34 На тему: Купальний сезон у Кобеляках ві...
А де «Фестивальний» знаходиться??Чувак на відео молодчага.
KING 8 червня 2012, 10:35 На тему: Категорія А1, як звуження прав...
1. Maximus пише:
«От тобі і вибір - або купуй права в 2,5 тис. грн., або ж катайся жахаючись машин с мигалками... »

Є ще один варіант - ганяти на велосипеді. Все життя на ньому по місту рухаюся - чудовий транспорт! І на бензин не витрачаюся, і жирок не залежується, і ДАІшники по боку. Ну хіба що дальнобійників лякаюся - водії ж велосипедистів взагалі за учасників дорожнього руху не вважають - тільки проїдь по Фрунзе, так кожна фура сигналить, немов я зобов’язаний у кювет стрибати щоб йому, вельмишановному, дорогу уступити. А так все чудово.

Щоправда такий транспорт не для хворих і лінивих :)
Maximus 8 червня 2012, 07:44 На тему: Категорія А1, як звуження прав...
А ще є Венська конвенція "Про дорожній рух", в пункті "m" якої сказано, що всі ТС з об'ємом двигуна до 125 см3 або конструктивною швидкістю до 40 км/год являються вело-мопедами (всі японські скутери по техдокументах їдуть не більше 40!!!), це РАЗ. І Україна входить до цієї конвенції!
ДВА - стаття 34, абзац 3 ЗУ "Про дорожній рух" - "для мопедів реєстрація є обов'язковою лише при русі по дорогах державного значення", а у нас це лише частина вул.Фрунзе та Шевченка, по якій фури рухаються. Але чогось про це ГАЙці замовчують і вимагають реєстрації навіть в полі на сінокосі.
ТРИ - курси А1 в Кобеляках вже є, у бурсі нашій. Але група там взагалі не набирається, адже їх вартість - 1000 грн! Це просто здиралово, при средній вартості мопеда в 3000 грн. А ще додайте сюди екзамени та права у ВРЕР + 500 грн, та ще плюс "щоб здати" близько 1000 грн!!! І не думайте, що самі здасте. Недавно був у ВРЕР і застав двох хлопців на здачі керування мопедом. ГАЙець поставив конуси так, що між ними нереально проїхати скутером, всі думаю знають яка поличка для ніг широка у всіх скутерів. ЦЕ стосується тих в кого взагалі прав не має, або нещодавно відкрита кат. В.

От тобі і вибір - або купуй права в 2,5 тис. грн., або ж катайся жахаючись машин с мигалками...

1 ... 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 ... 1365

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації