Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1658
Щось я не в’їхав...
Проти Марка не можу сказати нічого поганого. Він, наче, чоловік хороший. Але мені здавалося, що суть цих грантів у тому, щоб люди закупили обладнання для ВИРОБНИЦТВА продукції харчування, потім віддали ціну гранту своєю продукцією до місцевих запасів, а обладнанням користувалися і надалі...
А яку продукцію ВИРОБЛЯЄ Марк? Чай, печиво та каву???
Відчуття таке, немов йому дали цей грант, а він просто скупився на ті гроші продуктами і відніс у міськраду.
Це або якесь тупе крадення грошей, або ще більш тупа реалізація гранту по принципу "та давай дамо кому-небудь, лиш би відзвітуватися" зі сторони міськради.

Ну або я щось не знаю про сферу діяльності Марка, можливо і такий варіант.
Зовсім недавно тут писали про Любов Коломієць , яка не бажала іти нва пенсію , а от Валентина Семиног продовжує свою трудову діяльність , незважаючи на свою старість , головне не робота , а отримувати заробітну плату.Ну що може людина , якій до 75-80 років , тільки чекати , що їй хтось зателефонує.
Прочитавши коментарі у соцмережах, передивившись відео Решетила, поговоривши з місцевими жителями, можна прийти до висновку, що колективом керує психологічно та морально незрілий керівник, який не здатний вести за собою колектив. І ці особливості не приходять з віком - це особливості темпераменту, а темперамент, як відомо є вродженою особливістю. Як говорять, що закладено у гузні, того не викуєш і в кузні. Садочку потрібна допомога. Це очевидно, бо там керує не керівник, а колектив керівником. Точніше зграйка наближених до керівника. Єдиний вихід- звільняти керівника і призначати людину, здатну вести за собою, справжнього лідера, а не таку сіру мишу.
Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
Був садочок «ЗОЛОТИЙ» став "ІРЖАВИМ"....
1.Zorn
«Отаких «керівників» і могила не виправить. При соціалізмі вони «сиділи» на різноманітних благаг: ділили квартири, дефіцити , посади... Вранці, роздавши наряд підлеглим, їхали на малььовничу природу пиячити з такими самими "потрібними керівниками", жарили коханок на капотах службових авто, займалися полюванням чи рибалкою... Переважна більшість із таких «керівників» залишилися біля корита і в незалежній Україні»

Давайте без голослівних узагальнень. У даному випадку із Мамаєм, Ваша теза, є надто надуманою. Олександр Федорович не має жодного відношення до того типу керівників, який Ви змалював. Він, радше, "дитя перебудови". Адже до 1996 року працював виключно вантажником чи двірником. Потім торгував цукром у Полтаві на ринку. А потім став мільярдером. Так що до соціалістичного типу керівників Федорович не дотичний. Почитайте його біографію. Мільярдер Андрюша Веревський в кінці 90-х теж соняшник під Полтавським олійним заводом за готівку приймав. А потім став власником цього підприємства. А названий Вами тип керівників, до речі, в провінції, такій, як Кобеляки чи Полтава особливих статків не нажив.
Отаких «керівників» і могила не виправить. При соціалізмі вони «сиділи» на різноманітних благаг: ділили квартири, дефіцити , посади... Вранці, роздавши наряд підлеглим, їхали на малььовничу природу пиячити з такими самими "потрібними керівниками", жарили коханок на капотах службових авто, займалися полюванням чи рибалкою... Переважна більшість із таких «керівників» залишилися біля корита і в незалежній Україні. Вони активно почали займатися покращенням для простих людей - дерибаном заводів, фабрик, землі, державного та комунального майна, посад... А що пересічний, він як горбатився на кусок хліба, так і зараз паше. От тільки врожаї вже не його.
3.микола козак
«
Перш за все злодій чи ні визначає суд.»

Це вірно. Стверджувати, що він злодій я не можу - немає завершених кримінальних справ. Поки що.
Але результат діяльності людини, зі своєї суб’єктивної точки зору, можу оцінити. Вважаю незадовільним. І випливає ще чимало не моїх суб’єктивних «поглядів» на діяльність цього чиновника: Посилання на exo.in.ua

Я просто про те, що обраний народом не обов’язково святий і має 100% закріплене за собою крісло до кінця життя. Народ може і злодія обрати, такий вже у нас народ... А ще народ ну дуже інертний :(
Дякую, цікава стаття, допомогла в пошуку курорта для батьків
2.Чудо Юдо
«А якщо обраний народом виявився злодієм?:)
»

Перш за все злодій чи ні визначає суд.Раніше , щоб відкликати депутата , якого обрав народ , потрібно було зібрати від того народу певну кількість підписів , що вони ініціюють відставку , і кількість підписів виражалась в тисячах , а не в двадцяти ніким не обираних так званих депутатів.Створювалась ініціативна група , яка мала довести до людей вину того , чи іншого.Зараз фактично народ позбавлений права обирати і бути обраним.Якщо ви пане , чи пан редактор знаєте скільки членів налічує та , чи інша партія , від яких призначені кобеляцькі депутати , то опублікуйте.Це про демократію.
І автор має резон, дорікаючи обласній владі у тому, що вона скільки років абсолютно закривала очі на діяння "Кобеляцького хазяїна", який розісрав громаду по повній, а тут раптом проснулася. Але і Бруслик правий: 4 місяці Копелець уже не при владі, а ті хто всівся на його місце і не чешуться.
Ну добре, хоча б аудит почали проводити, але це не їх робота, це пошуки вини попередника. І якщо Бруслик надумав тримати цих рєбят у тонусі, то я тільки за!

І сміття, як помітив Мегаканок, скоро на дорозі об’їжджати прийдеться - ніякої роботи у цьому напрямку. Навіть не згадують.
1.микола козак
«Справа зовсім в іншому , коли міського голову обирає ввесь дієздатний люд , а депутватів призначають якісь фіктивні партії , купка так званих , ніким не обраних депутатів , які змовились , може зміщувати того , хто обраний народом , то чи це не абсурдна ситуація , яку ще і підтверджує адмінсуд ? »

А якщо обраний народом виявився злодієм?:)
Я не переживаю , як дехто , поновлять Копильця , чи ні , мене просто дивує ситуація з українськими законами і рішеннями судів.Мені доводилось мати справу з Полтавським адмінсудом , скажу , що там не дуже дивляться на закони , тож декому рано радіти.Справа зовсім в іншому , коли міського голову обирає ввесь дієздатний люд , а депутватів призначають якісь фіктивні партії , купка так званих , ніким не обраних депутатів , які змовились , може зміщувати того , хто обраний народом , то чи це не абсурдна ситуація , яку ще і підтверджує адмінсуд ?
позиція головного редактора, нажаль, як була одностороння так і є. При Копельцеві - погано, після - все одно погано, але краще. Якби не допис Брусліка у фейсбуці, ми б цю статтю, мабуть, і не побачилиб. У міської влади, як завжди, винні попередники, у Фещенка - Копелець, у Копельця - Ісип. Копелець звичайно "дров наламав", але його вже немає чотири місяці, а як нічого в місті не робилось так і не робиться. Сміття лежить кучами у місті, інше уже виповза із лісу до дороги, вода тече річкою по дорозі та тротуарах і багато іншого. Цікаво нинішня влада робить що небуть по вирішенню сміттєвого питання про яке так любили писати на сторінках Ехо раніше, а то зараз щось мовчать. Щодо Фещенка то питань до нього дійсно нема, адже всі і так знають хто справжній «рішало» в місті. Та це вже питання до депутатів, але ж вони, як завжди, ні за що не відповідають і нікому не звітуються, земельку та посади тихенько ділять, та й повсьому.
2.Чудо Юдо
«А шо, так можна було? :)
»

Ну звичайно можна поскорочувати санітарок і медсестер , можна попереводити їх на півставки , а собі видумати посаду нікому непотрібну і встановити собі хорошу ставку з різними преміями , з інтенсивністю від якої валитися з ніг і т. д . .Там коли поворушити , то є нікому непотрібні посади , придумані для працевлаштування і закінчиться вся ця катавасія нічим , визнають дії пані відповідаючими чинному законодавству.У пані є бабло.
"Потім 22 лютого 2022 року Любов Коломієць своїм розпорядженням призначила себе на посаду лікаря-методиста"

А шо, так можна було? :)
Шановні пані селена , сонечко , і інші , хто ставив мені дизлайки , читайте про порядність , чесність і професіоналізм в лікарні.Це якраз боротьба за особисте збагачення і грабунок бюджету.
Знаю хорошу компанію, де можна купити gps трекери для онлайн моніторингу авто Посилання на www.cars-control.ua сам купував та користуюсь.
6.микола козак
« я не вів мову за пані Коломієць , я її просто незнаю»


Це просто шедевр!!!!!
Можливо, ви неуважно прочитали статтю?
Фещенко під розпис повідомив головного лікаря, що контракт із нею продовжувати не будуть і не знайшов нічого кращого, як вручити квіти. В такому випадку було б краще офіційним листом повідомити, бо це не привітання із виходом на відпочинок, а фактично звільнення. Я б також не прийняла квіти в такому випадку і при цьому не почувалася непорядною...
Ні, прийняла мене лікар не по знайомству, ми не знайомі. Чи вам взагалі важко зрозуміти, щоє люди, які допомагають без торб, без грошей і навіть без знайомства.
5.sonechko
« призначила лікування. Без торби, без грошей»

Перш за все я не вів мову за пані Коломієць , я її просто незнаю , а вас вона прийняла більш за все по знайомству , когось незнайомого можливо і не прийняла , а вас пацієнта хі стажем щось ніяк не вилікують.То похвально , що ви оцінюєте професіоналізм і порядність з людяністю , але от не розділяю порядність в даному випадку , коли людині підносять квіти , вітаючи з виходом на відпочинок , а вона розвертається і виходить , а можливо ж було прийняти квіти , а потім запропонувати свої послуги вже на посаді звичайного лор спеціаліста .
Доброго.Не витримала- зареєструвалася. Я ніколи не розділяла лікарів на молодих та старих. Є інші критерії:професіоналізм, людяність, порядність. Тому хочу сказати за лікаря Коломієць Л.А. Всі ці три критерії в ній присутні. Я лор-пацієнт зі стажем, лікувалася у всіх місцевих ЛОРів. З тиждень назад прийшлося знову побувати в поліклініці. Ніхто не зміг допомогти, крім слів:,,у вас все нормально, патології нема". Вирішила сходити до Любов Афанасіївни, знаючи її як хорошого ЛОРа. Звісно, вона головний лікар, але в крайньому разі вижене. Не вигнала, подивилася знімок, призначила лікування. Без торби, без грошей.Тому судити потрібно по поступкам, а не по віку. Який, до речі, не такий і страшний у Коломієць. Не помітила, щоб хтось водив її ,,під руки на роботу і переставляв ноги", як написав ,,микола козак", та ще й не один раз.
3.ixtamnetka2
«ми просто будемо помирати, бо нам лікуватися потрібно сьогодні і зараз, а не спостерігати за їх творчим ростом.»

Мав намір більш нічого тут не писати , але - хіба це молоді так розвалили медицину , що всих посилають через дорогу?Хіба молоді привчили вас таскати торби і гроші , щоб на вас хоч якось звертали увагу?Дійсно і серед молодих є бездарі , які навчались за гроші батьків і сяк так отримали дипломи , але ж багато і талановитих , сучасних , молодих , які не вимагають торби і гроші , які не дивляться на ранги і положення в суспільстві , для яких всі громадяни рівні , що в пенсіонерів відсутнє.А хто спеціаліст на вагу золота , а хто нестяпа , вирішуватимуть люди.А водить під руки на роботу і переставлять ноги , думаю з навіть тих , хто на вагу золота , віддачі дуже мало.
Жаль !!! ДУЖЕ ЖАЛЬ !!! Єдиний толковий ЛОР на всю лікарню і того звільнили ! До кого тепер звертатися, хто лікуватиме ? Та такі спеціалісти на вагу золота ! Не знаю її, як керівника, а знаю як спеціаліста в свой галузі. Молоді, кажете, з перспективою творчого росту і т.д. і т.п. ? Та поки вони будуть "творчо зростати" ,другими словами експериментуючи на нас з вами, ми просто будемо помирати, бо нам лікуватися потрібно сьогодні і зараз, а не спостерігати за їх творчим ростом.
О, Микола Козак, та ви, мабуть, вже своїй матері чи бабусі взяли 10 соток земельки для городини та і курочок не забули....
А, можливо, хай молоді попрацюють на земельці, щоб знали ціну праці.
До того ж, через дорогу сидять молоді та і посилають туди ж також молоді. Відносно молоді, звичайно. І не дай боже потрапити до таких молодих спеціалістів. Прийшлося мені повезти матір до молодої хірургині. То вона навіть не встала зі свого стільця, скомандувала зняти пов"язку з ноги і через плече глянула на рану. Виписала писульку, без слів тикнула і відвернулася. Вже в коридорі дочиталися, що то направлення на стаціонар.
Оце так ,,лікують" молоді. А коли були ,,старі" то і пов"язку знімуть правильно, і рану оглянуть з усіх сторін, і розпитають про почуття: чи болить, та як і коли болить. А потім почистять рану і самі забинтують. Не були приклеєні до своїх стільців.
Коли ВСІ ,,СТАРІ" лікарі підуть з лікарні, то ходити туди вже буде нічого.
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1658
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації