Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1235
3.Maksym
«Ну і якщо "чудесний світ новий" до того часу не прийде - то я вам скину свою адресу »

А доживёшь ли ты до того часу - вот в чём вопрос
orakul 27 жовтня, 21:48 На тему: Розвиток чи марнотратство?...
"Сталин имел колоссальный авторитет, и не только в России. Он умел «приручать» своих врагов, не паниковать при проигрыше и не наслаждаться победами. А побед у него больше, чем поражений.
Сталинская Россия — это не прежняя Россия, погибшая вместе с монархией. Но сталинское государство без достойных Сталину преемников обречено..." (Шарль де Голль. Военные мемуары. Кн. II. М., 1960, с. 235) « Если бы мы смогли, если бы мы сумели наши партийные кадры снизу доверху подготовить идеологически и закалить их таким образом чтобы они могли свободно ориентироваться во внутренней и международной обстановке, то мы бы разрешили этим 9/10 всех наших задач». ( Т.5 с.49 ) НЕ СУМЕЛИ, тому що, на відміну від Сталіна, пришелепуваті. «…Мировой сионизм всеми силами будет стремиться уничтожить наш Союз, чтобы Россия больше никогда не могла подняться. Сила СССР - в дружбе народов» (И.Сталин) "«Ведь расстрелянные враги народа основной своей задачей ставили свержение советского строя, восстановление капитализма и власти буржуазии в СССР, который бы в этом случае превратился в сырьевой придаток Запада, а советский народ – в жалких рабов мирового империализма." (И.Сталин) Хай живуть і процвітають вороги народу! Ми цю задачу успішно вирішили і сталінізм таки перемогли.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
отримав назву «Бібліотечно-музейний центр з патріотичного виховання молоді»

Населення Комендантівки - менше 500 чоловік, школу закрили.
Яку в хера молодь вони патріотично виховувати зібралися??? Оту одну дитинку, що на фото? А не дофіга лі 4 мільйона вгепали на це?
В це село хоч дорога є? Мені хоч проїхати буде як до цього супер-мега-комплексу чи тільки пішки?
orakul 27 жовтня, 21:36 На тему: Розвиток чи марнотратство?...
1.Maksym
«Впевнений, що ці люди насправді не вірять у те, що говорять.»

Таки так, бо вони живуть у матриці, яку для них створили
1.Maksym
«наївно вважати, що Сталін відрізняв людей від гуано, та вболівав за ефективність використання коштів»

Таке написати може лише людина, яка в житті не читала нічого, крім жовтої преси і Муму. "СТАЛИН КАК ЗЕРКАЛО, ПЛОХИЕ - ВИДЯТ В НЕМ, ТОЛЬКО ПЛОХОЕ, ХОРОШИЕ – ХОРОШЕЕ." « Но современем потомки поймут и справедливо оценят нашу борьбу, нашу правоту. Вероятно, меня будут упрекать в твердости и бессердечии. Но ни один честный человек не сможет обвинить меня в личной заинтересованности, в классовой несправедливости». (И.Сталин). «Чтобы строить, надо знать, надо овладеть наукой. А чтобы знать, надо учиться. Учиться упорно, терпеливо. Учиться у всех - и у врагов, и у друзей, особенно у врагов. Учиться, стиснув зубы, не боясь, что враги будут смеяться над нами, над нашим невежеством, над нашей отсталостью» ( И. Сталин. Речь на VIII съезде ВЛКСМ, 16 мая 1928 г.)
«Победа Сталина была предопределена. Тот результат который зеваки и глупцы приписывают личной победе Сталина был заложен глубоко в динамику исторических сил. Сталин явился лишь полубезсознательным выражением второй главы революции, ее похмелья». (Л. Троцкий) Цікаво, коли вже ви від своєї революції прочадієте і чи прочадієте взагалі.
Maksym 27 жовтня, 18:46 На тему: Розвиток чи марнотратство?...
Впевнений, що ці люди насправді не вірять у те, що говорять. Їм цього хочеться . Вони палко переконують один одного, шо так воно і є, але навряд чи виходить.
Доречі, наївно вважати, що Сталін відрізняв людей від гуано, та вболівав за ефективність використання коштів. Стріляв, шоб боялись ото і все.
2.orakul
«А я чомусь думаю, що її ліквідують після виборів. Її вже ніхто не зможе обєяднати хоч би хтось і дуже цього захотів і хоч би йому дали це зробити. Поцреоти попрацювали на славу.»

Ну то давайте закладемось на пляшку коньяку, чи шо? Або ні, коньяк вже здорв`я не те, а келих справжнього вина ще печінка сприймає.
Я пропоную, якщо Різдво 2019-го (25 грудня) зустрічатимемо не у "єдиній і неподільній", а у якійсь «Маларосії» - вишлю вам літру домашнього вина, якраз до святкування Нового 2020-го року встигне. Тільки у Россію не дійде, одразу попереджаю.
Ну і якщо "чудесний світ новий" до того часу не прийде - то я вам скину свою адресу й контакти людини яка те вино робить.
1.Beri Mor
«ще пару років правління цієї влади,то всю країну ліквідують.
»

А я чомусь думаю, що її ліквідують після виборів. Її вже ніхто не зможе обєяднати хоч би хтось і дуже цього захотів і хоч би йому дали це зробити. Поцреоти попрацювали на славу.
Та що там Кобеляцький район, ще пару років правління цієї влади,то всю країну ліквідують.

Змінено 27.10.2018, 07:19
7.orakul
«патриоты живут в стране, которая хуже Зимбабве »

Зимбабве - это очень некорректное сравнение. Ошибся я. Извините меня, панове патриоты. Посилання на www.novosti.in.ua
Ігор Миколайович не в курсі дєла. Зеленому туризму бути. Будуть тут ще Нью Васюки, не для українців правда, але обовязково будуть. "Дайте только время, дайте только срок". Процес ідьоть.
Логіка зрозуміла. Підбирати те, що не довипиляли. А що будемо підбирати, коли не буде ні дерев, ні гілок? Воно то вже й багадєльня не рентабельна. Пора б уже пацієнтів, того, під евтаназію підводити. Якісь у нас рехворми не дієві. Дуже довго у Європу швендяємо. А можна ж було б і пацієнтів прилаштувати на той світ, і сам заклад закрити. Яка б економія була бюджету. Таки дійсно якісь ми ліниві, не рішучі. Президент із премєром бються, як риба об лід, а рехворми не йдуть.
Та воно й доблесне Ехо закриває коментарі під своїми ж публікаціями. Алес. Хотів щось написати під статею про ліквідацію Кобеляцького району, так закрили коменти. Ну я розумію, коли закивали коменти під статею Ігора Миколайовича про томос. Там можна мотивувати тим, що могли коментатори ображати релігійні почуття віруючих. Те, що самі віруючі ображають людей не втративших розум, то таке, то можна. Ну а чого закривати коменти під статею про визначні досягненя рехворматорів? Ну це ж здобуття майдану і революції гідності. Прямо якісь агенти Кремля у Ехові працюють
Та це ще не все. Це ще не саме страшне. Найстрашніше він сказав про нашу війну. Жах у квадраті. Мабуть видалять, але процитую: "Рецепт тут один: негайно припинити всякі військові дії. Розвести війська, заховати глибше гонор і амбіції. І домовлятися, домовлятися і домовлятися. Я дивуюся моїм співвітчизникам: невже вони не розуміють того, що сприяють тим, хто перетворив Україну на поле битви між добром і злом!" Але і це ще не саме страшне. Саме страшне то, що він написав збірку віршів "У замкненому колі. Із окупаційного зошита". Він її навіть видав у видавництві «Оріяни» у 2007. Цікаво, чи живе" ще те видавництво? Може вже закрили за агентурну діяльність? А де знайти саму збірку віршів Олійника, навіть наші доблесні літератори не знають. Випотрошили все в інтернеті. А те що лишилось від тиражу і не куплене самим Олійником, мабуть, викупили і спалили, як колись викупляли неугодні вірші Івана Франка. Погано, що автор статті не привів жодного вірша ювіляра. Ну дуже я сумніваюся, що наші літератори шанували б поета, якби він написав ну хоч якусь правду про сьогодення. А писав же Олійник "Але навіки прощення нема Поету, що мовчить у злу годину". Ну може хто зна, що писав Чепіжний, то підкажіть будь ласка.
А поет, мабуть, із упоротих, раз його так шанують? На Санжарщині народився ще один поет - Борис Іліч Олійник. Так його чомусь не шанують, мабуть тому, що він Герой України. Зараз модно Героїв України, або до буцегарні садовити, або просто про них мовчати. Зараз, як писав сам Борис Іліч: "не поети а кілери нині вийшли в боги". Просто цікаво мені, чому таке відбувається? Цікаво, чи сам Чепіжний хоч у одному із своїх сонетів згадав про Олійника. Як не як а колега. Та ще й земляк. У свідомі Вікіпедії дещо почитав про Бориса Іліча. Не все скривають, дещо таки пишуть, бо таки ж здобули європейську свободу слова. Пишуть, наприклад, що він з життя дав скандальне інтерв’ю російській газеті. І, о жах, сказав "Яке сьогоднішнє життя на Україні - не мені вам розповідати. За роки незалежності величезний економічний потенціал країни втрачений, багатства розкрадені купкою людей. Україна ще тримається на плаву завдяки побудованим в роки перших п’ятирічок Дніпрогесу, металургійним комбінатам і шахтам, які нещадно експлуатують нові господарі, не вкладаючи в реконструкцію ні копійки, не забуваючи при цьому цинічно лаяти радянське минуле і комуністів ..."
9.Чудо Юдо
«в 90-х сиділи, в небо плювали, поки її грабували, а тепер ці Оракули сидять в інтернеті і пишуть, що винне покоління, яке до розвалу не мало ніякого відношення. »

Логіку вчи. Я вже тут сто ссилок давав на сталінський підручник. Ми ж жили під московською окупацією, в тоталітарній державі, яку ви навіть законом зрівняли із гітлерівською. То що ми могли вдіяти? По секрету скажу, що СРСР почали руйнувати з Москви за грощі ваших нинішніх хазяїв. А ви здобули незалежність. Різницю розумієш? І мало того, що ви у 91-му вибороли незалежність, так ви ще й революцію гідності вчинили. Розумієш наскільки більше перемог ви здобули? Ви скинули із України москальське ярмо. Ви тепер навід газу москальського не купуєте. Ви тепер і вугілля возите із Пенсільванії, аби не купляти його у окупанта. Та усіх здобутків і не перерахувати. Ви це таки не ми. І правильно тебе Берімор запитує, чого ж ви нічого не створюєте, чого нічого не будеєте, а тільки розвалюєте і нищите населення. Ви ж тепер вільні і ні від кого незалежні. Ви тепер у заборонених раніше вишиванках ходите. Українських пісень співаєте. Розмовляєте на забороненій у совку українській мові. В чом же дєло?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9.Чудо Юдо
«Я уже казав - країну просрали Оракули, які в 90-х сиділи, в небо плювали, поки її грабували»

Може й так.Але просрали своє,що самі й побудували.А чого нічого створюють ті які народилися в 90-му та молодші?Може вже пора?А то і просирати не буде чого.
До речі зараз ще більше грабують (Одеський припортовий за копійки приватизують,Южмаш Ілон Маск рахуй уже спиздив,та багато іншого),то чого ж ваше покоління в небо плює коли йде такий грабіж?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7.orakul
«И не станет ее исключительно через "патриотов"»

Я уже казав - країну просрали Оракули, які в 90-х сиділи, в небо плювали, поки її грабували, а тепер ці Оракули сидять в інтернеті і пишуть, що винне покоління, яке до розвалу не мало ніякого відношення. Бо бачте, це покоління, після Оракулів не зробило заїбість :)
А Олександру Даниловичу світла пам’ять. Дебелий дядько був, я вже думав і мене переживе... (ніякого сарказму, дійсно у чоловіка поважний вік був і все одно залишався активістом до самого кінця)
От про таких, як цей Славко я й говорив, це зараз він "душу й тіло" рве за національну ідею, а тільки но вітер задує з іншого боку, буде згадувати пісень радянської доби...

А Олександру Даниловичу вічна память, справжня людина пішла у вічність...
2.земеля
«Как же тяжело было переживать развал страны за которую пролил кровь»

Да, земеля, ты прав. Это действительно так. Отмороженным в вышиванках этого не понять. Он жил в ВЕЛИКОЙ стране и за нее он воевал. На ту страну не плевали все, кому не лень и с ней все считались. А отмороженные патриоты живут в стране, которая хуже Зимбабве и которой не сегодня-завтра вообще не станет. И не станет ее исключительно через "патриотов". И очень правильно сказал товарищ Сталин о таких патриотах "Они лучшие попутчики наших врагов и злейшие враги своих народов". Если раньше я мог бы и сомневаться в правильности им сказанного, то сегодня согласен на все СТО. Сегодня все вылезло наружу. Прикольно, что они, эти поцреоты, до сих пор так ничего и не поняли.
5.orakul
«и хоч арихметику вчив? Подивись скільки населення було в Україні за часів СРСР і скільки лишилось зараз. Смерть і голод зараз. І щоб цього не так було видно, вони і вішають лапшу про страхіття за часів СРСР і ти їм підспівуш. Цікаво, чи робиш це від нерозуміння, чи за гроші?»

Та імбецилам нічого не докажеш,в них Парубій-авторитет,що з них візьмеш...
4.Slavko
«Серп і молот - смерть і голод !»

Ти хоч арихметику вчив? Подивись скільки населення було в Україні за часів СРСР і скільки лишилось зараз. Смерть і голод зараз. І щоб цього не так було видно, вони і вішають лапшу про страхіття за часів СРСР і ти їм підспівуш. Цікаво, чи робиш це від нерозуміння, чи за гроші?
2.земеля
«Как же тяжело было переживать развал страны за которую»

Царство небесне вашій с рані ! Серп і молот - смерть і голод !
1.Beri Mor
«Не те що теперішні,в засцяних шароварах,славлячі бандеру»

Ну і лошара ж ! Серед лошар ти тоже герой, не сци!
1.Beri Mor
«Царство Небесне.Оце дійсно Герой»


Как же тяжело было переживать развал страны за которую пролил кровь. Вечная Память.
Царство Небесне.Оце дійсно Герой.Не те що теперішні,в засцяних шароварах,славлячі бандеру.
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1235

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації