Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1401
Ltava 15 листопада, 22:10 На тему: Від прогресу не сховатися...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.ocheret
«муділо, ти де калюжі побачив? дощів немає уже чотири місяці.»


Калюжі там завжди навіть після роси , то ж не ......................:))
Ltava 15 листопада, 22:09 На тему: Відремонтували вулицю і під’їз...
6.Lion2020
«Проковтнемо і це...»


Я чув про цей фільм -" ГЛУБОКАЯ ГЛОТКА "" :))
Проковтнемо і це...
Lion2020 15 листопада, 13:54 На тему: Від прогресу не сховатися...
Як завжди, все через одне місце...!

Змінено 15.11.2019, 13:55
Filon 15 листопада, 12:32 На тему: Від прогресу не сховатися...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.ocheret
« ти де калюжі побачив? дощів немає уже чотири місяці.»

Шановний Очерет на визначення «муділо» більше претендуєте ви. Із уточненням «малограмотне» і неуважне. Текст перечитайте, особливо те місце, яке коментуєте.
ocheret 15 листопада, 11:57 На тему: Від прогресу не сховатися...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
муділо, ти де калюжі побачив? дощів немає уже чотири місяці.
а зупинка зацяна мабуть ще з часів Петра І, бо туалету там ніколи не було і не буде
orakul 15 листопада, 11:35 На тему: Чому українська влада - це фу...
8.Ltava
«Гарно написано, каюсь - не читав »

Так читай, поки ще бібліотека не попалила. Відкриєш багато цікавого. Поважаюча себе людина повинна прочитати всі його книжки.
orakul 15 листопада, 11:31 На тему: Чому українська влада - це фу...
7.Filon
«Як зараз кажуть " Люто плюсую". Взагалі Єфремов, як будь-який класик актуальний у всі часи і у всіх народів»

Та це то добре, що є ще люди, які шанують Єфремова. Але он Лтава його не читав. І більшість наріду його не читали. І хто у цьому винен? Як тут часто пишуть "почни із себе". І починати треба не із сміття та контейнерів, а із сміття в голові. А слабо газеті хоч маленькою статтею загадати, що була така людина як Іван Єфремов. То ж влада не шанує, а ми ж можемо шанувати. Чи не можемо? Чи така у нас свобода слова? От за який хрен мене тут безстроково забанили? Навіть ніде не довідаєшся. Ци вказівка зверху, чи така воля свободолюбивої редакції? Інтернет-видання Полтавщина повідомляє про призначення нового начальника УСБУ по Полтавській області. Призначили його в акурат на день народження Лейби Давидовича Троцького. Це так співпало, як співпала дата прийняття закону про землю з числом 13? Видання пише, що батько начальника УСБУ активний користувач Однокласників. (Заборонених!!!!) Так це, закон як дишло, чи то такий сімейний розвідувальний підряд? О, блін, країна! Таки "все смешалось в доме Облонских" Політична Санта-Барбара. Посилання на poltava.to
Ltava 15 листопада, 10:24 На тему: Чому українська влада - це фу...
6.orakul
«– Ваша общественная система не обеспечивает приход к власти умных и порядочных людей, в этом ее основная беда. Более того… в этой системе есть тенденция к увеличению некомпетентности правящих кругов»»


Гарно написано, каюсь - не читав :((
Ltava 15 листопада, 10:22 На тему: Відремонтували вулицю і під’їз...
4.Lion2020
«І кому таке потрібно...?!»


Як кому ? Невже грошики перестали любити :))?
І кому таке потрібно...?!
Ltava 15 листопада, 07:01 На тему: Безкоштовне харчування в школа...
6.alist
« Ну а на опалення можна пустити гроші з футбольного проекту Копельця.»

:)))))))))))
Filon 15 листопада, 05:23 На тему: Чому українська влада - це фу...
6.orakul
«У вас и ваших сообщников нет знаний, не разработана программа и не исследована ситуация. Вы не знаете, с чего начать, к чему
стремиться, кроме иерархических перестановок в высшем классе… – Ваша общественная система не обеспечивает приход к власти умных и порядочных людей, в этом ее основная беда. Более того… в этой системе есть тенденция к увеличению некомпетентности правящих кругов»
»

Як зараз кажуть " Люто плюсую". Взагалі Єфремов, як будь-який класик актуальний у всі часи і у всіх народів. І дуже нелюбимий владою. як при Союзі, так і зараз.
opayq 15 листопада, 03:24 На тему: Подработка без проблем...
Информация - Посилання на kabanchik.info
orakul 14 листопада, 21:59 На тему: Чому українська влада - це фу...
5.Ltava
«сам себе поважаю і якщо хтось не вважає мене ЕЛІТОЮ то я не вважаю себе МАССОЮ»


Нє, ну ти даеш. Думаєш бездумні і упороті себе не поважають? Вони себе поважать більше, чим ти себе, правда мовчки після майдану поїхали на клубнику. Але спрва в іншому. Ти що, президент, голова РДА? Ми ж ведемо мову про тих, хто бля корита, точніше біля керма. У нас в народі багато є розумних людей, але вони не попали і не попадуть до керма, а значить їх не вважатимуть елітою. Я ж про те і пишу, що треба правильне визначення дати, що воно таке - еліта. І коли ми дамо правильне визначення, ми зрозуміємо, що нами керує не еліта, а тупе жадне бидло. А наша еліта лишилася за бортом. По таке явище писав у свій час Іван Єфремов: «У вас и ваших сообщников нет знаний, не разработана программа и не исследована ситуация. Вы не знаете, с чего начать, к чему
стремиться, кроме иерархических перестановок в высшем классе… – Ваша общественная система не обеспечивает приход к власти умных и порядочных людей, в этом ее основная беда. Более того… в этой системе есть тенденция к увеличению некомпетентности правящих кругов»
Непогано ногами притоптали... на 136 тисяч гривень
alist 14 листопада, 21:53 На тему: Безкоштовне харчування в школа...
Борг за їжу - 500 000, за ГСМ - 200 000, і на обігрів. А давайте їх знайдемо?
Таміла Шевченко в цьому році получила 240 000грн поки її не турнули, Кішінський в 2018 получив 264 000 грн. Знайшли куди бабки з їжі пішли? 2 морди, чи вибачте пані, 1 морда і 1 мордочка з’їли всі гроші, що можна було пустити на їжу дітям всього району. Далі ГСМ, начальник відділу освіти Коваль в 2018 получила 213 000.
3 людей в районі = їжа + підвоз дітей всього району!
Пан редактор, не хочете пройти по цих людях, або взагалі держчиновниках/сільських головах району з зарплатою понад 100 000 за рік (а їх уже багато таких), і задати просте питання - "Вам не соромно?", бажано на камеру? Чи боїтесь що як в тому анекдоті, так і партбілет на стіл можна положити?
P.S. Ну а на опалення можна пустити гроші з футбольного проекту Копельця.
alist 14 листопада, 21:38 На тему: Дожити до квітня…...
Бо в райраді заявили, що грошей немає.

Їм просто ніколи, вони зайняті більш важливим питанням району - в фермерів можуть забрати землю!!!! Хіба може бути щось важливіше? На наступних виборах не забудьте понавибирати в райраду, ще більше фермерів і бізнесменів.
Ltava 14 листопада, 21:04 На тему: Відремонтували вулицю і під’їз...
1.Lion2020
«Без сліз на цей ремонт дивитися неможливо !!!»


Закінчується бюджетний рік і потрібно встигнути "освоєти бюджетні кошти ", люди "освоюють", Ви ту при чім ?:))
Ltava 14 листопада, 21:02 На тему: Чому українська влада - це фу...
4.orakul
« Якщо це кращі із людей по загальновизнаних людських критеріях - совість, освіта, здоровья, розум, то таких у нас і на показ нема. »


Я не погоджуюся бо сам себе поважаю і якщо хтось не вважає мене ЕЛІТОЮ то я не вважаю себе МАССОЮ :((

Я не претендую на офіційне визнання своєї геніальності , але не погоджуюсь що я бездумний, бемозглий, безправний , безініціативний і т. д. Якщо стадо біжить у прірві то у мене немає обов"язку бігти з ними :))
Без сліз на цей ремонт дивитися неможливо !!!
orakul 14 листопада, 20:23 На тему: Чому українська влада - це фу...
2.Ltava
«Теорія еліт відстоює соціологічну концепцію, згідно з якою суспільство поділяється на вибрану меншість — активну керівну творчу верхівку»


Воно й ти перплутуєш. Нафіг та теорія едіт. "Отыщи всему начало и ты многое поймешь" (К.Прутков) Так от. "Эли?та (англ. фр. ?lite от лат. eligo «избранный; лучший»[1]) в социологии и политологии — совокупность людей, занимающих высокие руководящие должности в управлении государством, союзом государств."

Тепер треба розгадати талмудистику терміну. Якщо еліта - це краще, кращі люди, то треба визначитись по чому вони кращі - по пашпорту, по фейсу, по довгих ногах.... Якщо це кращі із людей по загальновизнаних людських критеріях - совість, освіта, здоровья, розум, то таких у нас і на показ нема. Якщо це «обрані» то таки да, але то не еліта, то вже маніпуляція. Якщо це сукупність людей, які займають високі посади, то таки да, за таким критерієм у нас еліта є але то не еліта, то нахабне бидло
orakul 14 листопада, 20:11 На тему: Чому українська влада - це фу...
"Один необачний крок і країна захлинеться у кризі."

Так вона з пелюшок в кризі, вона з неї і не вилазила.
Ltava 14 листопада, 18:05 На тему: Безкоштовне харчування в школа...
Не хочу повторюватися про бюджет а просто скопіюю з медицини:))

""""Це означає що при затведженні річного районного бюджету депутати проголосували за поданий адміністрацією не реально роздутий бюджет з нереальними мріями про надходження податків, потім під ці «надходження» прописали видатки і в першу чергу використали кошти на різні «хотелки» можливо і з «відкатами» , а коли прийшли платіжки на комунальні витрати то коштів немає :)) Але за такі бюджети не хочуть відповідати ні депутати ні адміністрація тож платитиме населення :((""""
Ltava 14 листопада, 18:03 На тему: Дожити до квітня…...
2.Lion2020
«А чому надходження до районного бюджету "погані"?
Чи не означає це, що погано працює керівництво району?!
»

Це означає що при затведженні річного районного бюджету депутати проголосували за поданий адміністрацією не реально роздутий бюджет з нереальними мріями про надходження податків, потім під ці «надходження» прописали видатки і в першу чергу використали кошти на різні «хотелки» можливо і з «відкатами» , а коли прийшли платіжки на комунальні витрати то коштів немає :)) Але за такі бюджети не хочуть відповідати ні депутати ні адміністрація тож платитиме населення :((
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1401
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації