Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1583
3.василь овсієнко
«заходите на gaz.ua »

gas.ua *
2.Zorn
«а чи є контора цього «Нафтогазу» в Кобеляках, де можна укласти договір?
»

Навіщо вам контора в кобеляках , заходите на gaz.ua , там є варіанти , як оформити заяву на приєднання , є форма , яку можна віддрукувати і вручну заповнити , можна з електронним підписом , або через збербанк та приватбанк дистанційно.
Народ, а чи є контора цього «Нафтогазу» в Кобеляках, де можна укласти договір?
А ви нічого не сплутали? 10 гривень за куб чи 7? НІ!!! Не сплутали. Зайшов на сайт газовиків - дійсно червончик. Іду пилять посадки...
щО Ж ЦЕ ЗА РИНОК , звичайне барижництво , коли в НАФТОГАЗ ціна 7.96 за куб , а Полтавагаззбут 9.99 за куб , а газ то в одній трубі , з наших родовищ .Це якийсь абсурд , нас просто знищують.
А кримінал по в. Дорошенка це совпадєніє?

Змінено 24.04.2021, 13:24
1.Fed654Frumos
«Звичайно ж суд стане на сторону знедолених і відпустить ’робін гудів’.Совпадєніє?Не думаю.»

А xто суддя ?????????????????????????? Часом не та, що товаришує з Віталієм.
Dana77 23 квітня, 11:10 На тему: 15 хвилин до хеппі–енду...
Браво! Браво! Браво! Побільше б такої інформації у нашому скаженому, нерідко жорстокому житті. Сподіваюсь, цуценята виростуть і вірно служитимуть фермеру, а господар ніколи не пожалкує, що врятував два крихітних беззахисних життя. А тому, хто викинув їх на берег, колись воздасться, Бог все бачить...
3.Чудо Юдо
« Есть газ, но топит дровами... »»


Так цей же перевертень вдає, що не знає : його рідна Бурятія ВЗАГАЛІ НЕ ГАЗИФІКОВАНА . Хоча газ мимо мчить.
Пане Філоненко, зупиніться, ради бога !!! Невже ви злочинців рекламите ?!! Не можу повірити ! Диьіл Дриглюк із Романом з дозволу Пахана Копельця запустили стадо бобрів з бензопилами під кафе «Калинку» ! Тепер у Кобеляках хана лісу! Вони почали його пиляти із весни, чого його час тягнути ? Ну активісти приїхали з пенсіонерками, зробили ім втик, пони посіпались трохи, порішали все і далі пиляють-рубають. Хто зупинить це жахіття !?
Тесленко теж заяву писала. А їм нічого. Усе порішали і суддів нагнули ! Невже й «Ехо» на їх темній стороні ? Газон зелених дров 5 тисяч. Яка ваша доля з нього ? Ви ж нібито були за ліс !... І з якого дуба Дриглюк-диьілюк став підприємцем? Це його Роман призначив ??? Нікчемна ще й сира тополя для Штомпеля - акція... Краще б вона росла! А ви їм облики святих малюєте!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Про що ви шановний Дриглюк там прибріхуєте, яка Агенція? якщо ви завсім недавно в якійсь посадці людям пояснювали що ви від міськоі ради все порішали і вам дали світло і добро на випилку.Згадували про якогось Дорошенка Романа який щось пояснить . Так де правда далі крадете дрова пацюки,ви вже всіх задовбали. А Філон як служив дорошу так і служить що недійшло тобі коли тебе дорошенята пи.....ли? cтарого придурка.
2.Седой
«Боже, до чего дожили... Есть газ, но топит дровами... »

І що?
Боже, до чего дожили... Есть газ, но топит дровами...
Падлюки поліцейські,ледве не залишили багатодітну родину без дров...По всьому району гасають машини з такими дубами,попиляними на дрова,а їм би ще рости та рости,та заганяються за бешене ’’бабло’’.Аж тут мєнти з якими рєбята не поділилися,або ж спросоння зупинили авто з дровами,які дивним чином призначалися ’’самим нужденим’’.Звичайно ж суд стане на сторону знедолених і відпустить 'робін гудів'.Совпадєніє?Не думаю.

Змінено 19.04.2021, 21:01
30.саша ставицький
«ви навпаки їх крадите , пооформлявши свої забігайлівки нва підставних осіб , щоб не сплачувати податки , саме тому вам не до вподоби касові апарати»

Шановний, у конкретно даному випадку, Ви трохи не за адресою. Немає у мене забігайлівок і я не торгаш. А прибутки мої дуже далекі від того, коли потрібно оформляти свій бізнес на декількох підставних осіб - я прекрасно «влазю» у ліміти приватного підприємця, до мільйонерів мені дуже далеко :)
Відносно професійної армії так я справно плачу ті 1.5%, які від мене вимагає держава.

По радянським дорогам (точніше, по тому що уже з них залишилося) так, їжджу і що? Їх позривати щоб такі як я не їздили? Ті, хто їх будував, лише "для себе" будували? Чи мені за свій кошт починати їх ремонтувати, щоб чиновникам накрасти легше було?:) Не уловив суті претензії...
Slavko 18 квітня, 20:33 На тему: Як не стати «мільйонером»...
11.orakul
«Можу написати цілу стаю про пригоди з блокуванням паролю, не виданих грошах з банкомату і пустою тратою часу »

Ахаха ! Ти тут стараєшся, а тобі не платять). У вас вічно ракети падають і танки не заводяться і всі винуваті ))
11.orakul
« orakul »

Якщо думати , що обдурять , то дурять і з налічкою , дурять на вагах , дурять , продаючи порчене , дурять на касі.Я колись писав , що при купівлі хліба на кожній хлібині обважують від 30 - до 100 гр , навіть поліцію кликав , ті приїхали і почали мені доводити , що за це відповідає виробник , а не продавець , хоч це звичайна необізнаність поліцейських.Я навіть заяву написав , але відповідь чекаю вже два роки.Я не заперечую , що і з картками є проблеми , але за всим поторібно самому слідкувати .А те , що заблокують картку , то также згідно прийнятих законів слугами народу , можуть і вашою пенсією погасити ваші борги по комуналці , не питаючи у вас , просто не видаватимуть вам ту злощасну пенсію , як на картку , так і налічкою.Товарно-грошові відносини , так пише он тут в коментах в минулому пролетарій , а нмині буржуа.А потім , налічку ж не відміняють , хто не бажає картки , отримує налічку.Все для блага народу від його слуг.
25.Чудо Юдо
« у мене з усіма людьми товарно-грошові відносини»

І коли ж це ти став такий багатий , на базарі насшибав?Недавно читав чи тут , чи на ФБ , один чоловік пояснював , що не ви платите податки , ви навпаки їх крадите , пооформлявши свої забігайлівки нва підставних осіб , щоб не сплачувати податки , саме тому вам не до вподоби касові апарати .Тож те , що ви пане платите до бюджету , це крохи і ніяких товарно-грошових відносин у вас немає.Ви не створюєте ніяких матеріальних благ , а більш за все спекулюєте китайським , купляючи його по дешевій ціні , а тут накручуєте сотні відсотків.А користуєтесь ви значно більше , ніж ви оплачуєте.Ну наприклад їздите по дорогах , які побудували комуняки та колгоспи , таке саме з водогонами , газопроводом - тільки не кажіть , що ви скидався на якийсь невеличкий кусочок газопроводу , бо по ньому газ би не отримали.Відносно професійної армії , то ваші гроші можуть не знадобитись , коли всі займуть вашу позицію , бо гривні можуть помінятись на рублі , песо , реали і т.д.
Хотів написати,що за долбо@оби за них голосували,аж тут згадав,що й сам проголосував за одного з перелічених у статті))
Дійсно,Оракул трішки невірно написав.Буддизм можливо і не закінчується ніде і ніколи,а от буддист...
27.orakul
«Тому що будизм закінчується там де починаються гроші і корпоративні інтереси. На базарі кажуть що власником Ехо є пан Галушка, він же кум Філона, Ісипа і ше когось із "минулих»

Оракуле, ну від Вас не чекав. Ви ж нібито не Селена і намагаєтеся оперувати фактами а не домислами. "На базарі" - це надзвичайно серйозне і достовірне джерело інформації. А тепер - про факти, які можна перевірити. Галушко - мій та Ісипа кум. Факт. Власником газети «ЕХО» є Світлана Попович і більше ніхто. Факт.Буддизм не закінчується ніде і ніколи, в тому числі і в товарно-грошових відносинах.Інакше вінби не був найдревнішою і наймиролюбнішою світовою релігією. Факт. Хоча я особисто вважаю це вчення не релігією. Мені дуже подобається вираз із Дзен. Хто такий Будда? Будда - це паличка із засохшим гімном. Бо природа Будди є у всьому. Якось так.
10.САША СТАВИЦКИЙ
«У вас крім війни з Копильцем , нема чого і читати. »

Тому що будизм закінчується там де починаються гроші і корпоративні інтереси. На базарі кажуть що власником Ехо є пан Галушка, він же кум Філона, Ісипа і ше когось із "минулих". Так що все просто, а на Ехо можна вплинути лише його некуплянням та пошуком альтернативних місцевих ЗМІ, ну наприклад Решетилова "Година". Хоч там нема таких можливостей для спілкування та й правди там теж не густо.
orakul 18 квітня, 06:16 На тему: Як не стати «мільйонером»...
4.василь овсієнко
«
Нічого поганого в цьому немає , навіть значно полегшує життя»

Та є й погане. Скажіть сліпій, глухій бабці, що їй від цього полегшає. А от обдурять її запросто. І це ж ще промовчимо про те, що десь треба взяти той смартфон чи комп, а грошей на хліб нема. Нас же вчили що буде ринок, буде якесь право вибору послуг і т.п. А тут тупо заставлять, примусово переведуть. А потім за якусь хреновину бабці ту картку заблокують. Ну, наприклад, скажуть, що вона сепарка, колаборантка, бо розказує внукові правду про своє життя. А тіпа грамотний внук ще й сам ту бабцю здасть, ну як Павлік Морозов. Про вакцинацію взагалі промовчу. Як би там не було, але це безпрецедентний тотальний контроль. Це якраз і буде отой справжній а не придуманий ГУЛАГ, якого Селена так боїться. З тим її першим коментом і я згоден. Селена інтуітивно відчула, що скоро славетні поцреоти-демократи і її будуть стригти як вівцю. Тоді вона вже рада буде хоч в трактористи, та тільки фігвам. Не буде з неє Паші Ангеліної. Ну а головне в цій картковій заморочці це те, що ви ніде не знайдете куди ділись ваші гроші. Ніякі служби кібербезпеки нічого вам не скажуть, бо це тіпа таємниця. Ваші грощі від вас таємниця. Хуцпа однако. І це не придумане, це так в Ощадбанку . Можу написати цілу стаю про пригоди з блокуванням паролю, не виданих грошах з банкомату і пустою тратою часу на їх поверненя і встанолення елементарного.
25.Чудо Юдо
«Не спостерігав за вашими перемовинами, тому можливо, нічого не скажу...
»

І на тому спасибі. Мене радує Ваше прагнення "учитися і змінювати свої погляди".Розум на те і дається людині , щоб аналізувати життя і давати йому правильну оцінку , враховуючи не тільки свої власні інтереси , а й оглядаючись на ближнього. Це процес нелегкий і тривалий. А в перемовини чоловічі у Вашому коментарі не втручаюсь, бо вони таки чоловічі, це інакше.
20.саша ставицький
«Для тебе повинні були побудувати школу , де ти отримав освіту , лікарню , де лікуєшся , дороги , по яких їздиш , водогін , з якого береш воду , хтось повинен виростити картоплю , напекти тобі хліба - зате ти нікому нічого не винен. »

Якусь єресь Ви несете. Ніхто мені нічого не винен, у мене з усіма людьми товарно-грошові відносини, мені також безкоштовно нічого не дається.

18.Selena2017
«Якщо вже справедливості ради , то: а скільки разів промовчала на образи на свою адресу ? Сторонньому оку це якось непомітно. »

Не спостерігав за вашими перемовинами, тому можливо, нічого не скажу...

19.Selena2017
«треба постаршати (чомусь уявляю Вас в розквіті молодості) , мені це стало зрозумілим з віком.»

Та ні, я уже не першої свіжості, потягало життя :) Але ще є немало часу (сподіваюся), щоб учитися і змінювати свої погляди.
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1583
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації