Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1574
7.Filon
« За виконану роботу незаплатили.»


В бюрократичному світі свої правила, як що не має накладної а тим більше -договора то все інше дійсно суд(( а лавочки виготовляти і розставляти по місту ніхто не забороняє (( Тож це просто наука для інших що до співпраці із владою громади((
Я перш за все оцінюю те , що бачу на фото , так на мою думку та лавочка не коштує 4200грн.Я не веду мову оплачено , чи не оплачено , ті хто підписував договір розберуться.Я тільки бачу на ваших сторінках систематичну критику Копильця , наче немає інших фігурантів , навіть із тих же депутатів.Читаючи ваші матеріали , здається , що ви отримуєте насолоду від вашої критики , яка зачасту здається смішною.У ваших матеріалах нищівна критика проти Копильця і ВОДОКАНАЛ ПЛЮС , інших немає тепер в громаді.
2.саша ставицький
«Разом з тим , спостерігаю , що Ігорь Миколайович не на шутку взявся за Копельця , постійно все не так , кругом один обман , крадіжки .Чи не є це маразмом?
»

Саша, шановний, це можна назвати маразмом, можна - паранайєю, можна - замовленням. Можна ще із десяток порівнянь і визначень застосувати. Але чи не краще все спростити? І поставити питання таким чином " Це правда чи ні?". Нампершрму місці має бути факт, а потім - оціночні судження. По факту - не здійснена оплата, не виконані договірні зобовязання. А оцінювати можна по-різному. А ж до - " так йому і нада тому Василенку". А розвиток ситуації теж може бути багатоваріантним. Можна поцілувати перстень і отримати гроші, можна судитися і отримати гроші, можна плюнути слиною на ті гроші, можна наййняти хлопців із битами. І так, майже до нескінченності. А факт, то всього-навсього один. За виконану роботу незаплатили. Або підприємець бреше. Хоча відео засвідчує, що таки не бреше, сам міський голова визнає, що не заплатив.
"...корупційна «маржа»? Можливо. Але про це й підприємці, котрих «кинули» на гроші, не розкажуть..."

Рому кинули його ж методами. Яка печаль! Так смичків найми блть! Чого плачеш ??

Змінено 06.03.2021, 12:02
2.Rety
«Де там ненормативна лексика? ???? ???????????»

1.Rety
«не торохтиш" ????»

))))))
4.TaranenkoSergiy
« Міг би з Василенко розрахуватися»


До нових виборів ще не скоро, "нових Василенків" набере)))
Ці лавочки зробили Копельцю перемогу на виборах. Міг би з Василенко розрахуватися
Ціну завжди змінює Копелець, причому в вигідну для себе сторону з хорошими ВІДКАТАМИ. Тому і не показує всіх боргів Кобеляк.
А завдання "Ехо" - констатувати правду і тільки правду, а те, що Ігор Миколайович добре проінформований, говорить про його професіоналізм.
Копелець кращий в області аферист. А за Василенко стоять робочі місця, яким треба платити заробітну плату і податки. Хто дає відкати, з тим Копилець розраховується. А господар екскаваторів добре знає, що Копелець все одно обдурить. Напрацював небагато боргів, розрахунку немає - До побачення.
Копелець екскаватору теж залишився винен.
Ця ситуація нагадує ту , що була з екскаваторником на смітнику біля цегельні , спочатку домовились за одну ціну , а потім показалось мало .Як на мою думку , то ті лавочки , що на фото , не вартують таки 4.2 тис грн.Разом з тим , спостерігаю , що Ігорь Миколайович не на шутку взявся за Копельця , постійно все не так , кругом один обман , крадіжки .Чи не є це маразмом?
Злий Ви Ігор Миколайович!!!)) І в депутати людина балотувалася за людей боротися а не борги вибивати !!!! І відкати нікому на перед не давав!!! А лавочки? так то буде спонсорська допомога в рахунок майбутніх замовлень!!)) А як борги в казначействі могли реєструватися то про це знають нові працівники міської ради які перейшли на роботу із казначейства !)))
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.Rety
«Яку відповідальність згідно за законодавством? ???? Платиш штраф пару сотень, а можливо й менше і гуляєш собі далі. Або як кажуть в народі "і в х&й не торохтиш" ????»

Де там ненормативна лексика? ???? ???????????
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Яку відповідальність згідно за законодавством? ???? Платиш штраф пару сотень, а можливо й менше і гуляєш собі далі. Або як кажуть в народі "і в х&й не торохтиш" ????
Брехня !!!! він боровся з табако курінням !!!!
1.Ltava
«Микола Скрильник молодець»

Може дійсно респект йому та уважуха, а у нашій Кобеляцькій громаді спорт заключається в зливанні всього, телепню ,тим недоактивістом із Підгори.
Микола Скрильник молодець, бажаю успіхів у кожному починанні!!!
Навіть заголовок говорить про рекламу.Коли співставляють , що вигідніше , то це і є рекламування. Те , що ЗОРЯ закупляє деревину в Сумській , чи Чернігівській області ніяк не покращує екологію України.Я нічого не маю проти ЗОРІ , дійсно вигідно використовувати відходи на опалення , але ж це не зможе забезпечити повністю теплопостачання навіть у самому місті Кобеляки.І дуже хочеться запитати чиї КАМАЗи і ЗІЛи розвозять дрова по Кобеляках і яка вартість дров і тих палетів від ЗОРІ?
Zorya1923 2 березня, 18:17 На тему: Що дешевше: газ чи тирса?...
Вопрос возник после того, как "Голова Громады" начал изучать экономику, в том числе теплоснабжения (что выгоднее - газ или щепа). Что абсолютно правильно. Очевидно, это стало известно редакции "Тижневик Ехо". Дальше всё понятно.
Так что не ищите подвохов - их нет.
Zorya1923 2 березня, 18:16 На тему: Що дешевше: газ чи тирса?...
Заря покупает лес (кругляк) в основном в Черниговской и Сумской областях. Север Украины.

Котельных поставили ровно столько, сколько есть сырья. Котельня - это контейнер - Модуль. Перестраивать ничего не нужно. Все газовые котлы на месте. Реклама тоже не нужна, так как Заря расширения не планирует.

"Тижневик Ехо" запросили расчёт - предприятие его предоставило. За отопительный сезон экономия для бюджета около 1 млн грн, плюс налоги в "громаде" остаются и самый Главный ПЛЮС - в школах деткам и преподавателям тепло.
Розумію , що цей матеріал містить прикриту рекламу , але .... з Росії зараз деревина в Україну не поставляється , з Європи також , навпаки іде все краще в Європу , то виникає питання де Зоря закуповує деревину , не в Японії ? Поскільки не надходить сировина зза кордону , то вона українська , отже в Україні вирубується і більш за все десь в межах Полтавської області , а можливо і в Кобеляцькій громаді , бо часто бачу , як ЗІЛи і КАМАЗИ возять пиляні дрова готові до спалювання.І ніхто не подумав , що Кобеляки знаходяться в небезпечній зоні для вітрової ерозії грунтів і ніхто незнає яку користь чи шкоду принесуть палети від ЗОРІ.А ще слід врахувати , що не так багато того палива може виробити Зоря і чи в якийсь момент вона не збанкрутує і знову прийдеться переобладнувати , як у нас це відбувається дуже часто.Памятаєте , як зовсім недавно і в депутати обирали тих , хто обіцяв газифікувати села , недавно пропонували тюкувати солому і вкидати тюки в котли , тепер палети і дрова , пропонують і вирощувати верболіз , що далі?
да запросто сгину, если это спасет Украину. Но, боюсь, ее уже ничто не спасет при таких правителях и их прихлебателях...
Filon 1 березня, 19:02 На тему: Що дешевше: газ чи тирса?...
5.саша ставицький
«.Перш за все те тверде паливо(фактично дрова) має поки низьку ціну поскільки безбожно і безкоштовно вирубується значна частина лісонасаджень.Не враховано , скільки буде коштувати виготовлення проекту переобладнання , саме переобладнання і т.д. .Потім зовсім не враховується на який період вистачить цих палет і тирси і можливо через рік чи два доведеться знову переобладнувати котельні на інший вид палива»

Теж резонне зауваження. За винятком, знову ж, перепрошую за субєктивність пункту щодо вирубки лісонасаджень. Наскільки мені відомо «Зоря» взагалі не купляє кобеляцького лісу, адже він не підходить за своїми діловими якостями. Щоо вартості проекту, то ми ще три роки тому писали що проекті переобладнання - за рахунок постачальника. Газові котли залишені, у відео є. Так, потрібно бачити і альтернативні розрахунки. Чекаємо на них. Якщо дадуть, опублікуємо.
Нічого дивного , що так оперативно зацікавлена сторона надала розрахунки.Але в цих розрахунках багато чого не враховано.Перш за все те тверде паливо(фактично дрова) має поки низьку ціну поскільки безбожно і безкоштовно вирубується значна частина лісонасаджень.Не враховано , скільки буде коштувати виготовлення проекту переобладнання , саме переобладнання і т.д. .Потім зовсім не враховується на який період вистачить цих палет і тирси і можливо через рік чи два доведеться знову переобладнувати котельні на інший вид палива.Ну ще є багато не врахованих нюансів , наприклад оплата обслуговування і т.д. .,і приймати розрахунки зацікавленої сторони за істину не зовсім правильно.
Ltava 1 березня, 15:11 На тему: Що дешевше: газ чи тирса?...
А ще якби гілки не тягли у ліс на смітник а били на щепу та то з сировиною ніколи б проблем не було)))
Filon 1 березня, 11:05 На тему: Що дешевше: газ чи тирса?...
1.Седой
«А где набрать столько опилок? »

Зауваження резонне. На даний момент підприємство використовує тирсу, щепу та пелети із власного виробництва. У нас слава Богу і розумному інвестору працює деревообробне підприємство. Якщо памятаєте "Зорю". Диво, але воно збережене.Дови працюватиме підприємство - буде сировина. Теплопостачальник - це частина міні-холдингу "Зоря". Тобто ідея - здрава.
Slavko 28 лютого, 18:56 На тему: «Фактор свободи» в Біликах...
1.Седой
« Седой / сьогодні,»

Згинь!
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1574
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації