Свинарник - бізнес, що приносить своїм господарям певні приутки. Ці прибутки є такими, що любий хто набереться сміливості "перейти дорогу" - потенційний труп. Підніміть руку - хто цього не розуміє? Таких не розуміючих можливо набереться половину, але це точно не Латиш. Він на ідіота не схожий, і чудово все розуміє. А тому подібні заяви, він може робити тільки узгоджено. А тому подібні заяви - черговий блуд. А чому цей блуд спрацьовує? Тому що ми - українці. Не вірите? Овації у відповідь на заяву Латиша - беззаперечний тому доказ. Та що там овації - страна в анусі по тій же причині.
0 0
2.соня
«А по одній із вулиць Гунжель живе...»
«А по одній із вулиць Гунжель живе...»
Гунжеля не трожте вы же раскачиваете лодку
0 0
"От тільки незрозуміло, до кого належать люди, які навіть у цій нещасній і всіма пограбованій країні примудряються жити добре." Ну, Ігоре Миколайовичу!!!! "Я звик жити в корумпованій країні. Я знаю схеми...." Тут жиди і масони ні при чім. Хоча вони в числі тих, хто знає схеми і вміє ловити в мутній воді рибку, перед тим ту воду замутивши.
"Ось як, приміром, можна пояснити з точки зору геополітики чи теорії змови феномен українських .... туалетів?" Ігоре Миколайовичу, це ви маніпулюєте. Цього не можна пояснити. Це не входить до глобальних планів і "архітекторам" по барабану, які у нас туалети. Це наше рідне, національне. Генетичне, якщо хочете. Хоча по "большому счету" можна й це пояснити, але тут не формат.
"Ось як, приміром, можна пояснити з точки зору геополітики чи теорії змови феномен українських .... туалетів?" Ігоре Миколайовичу, це ви маніпулюєте. Цього не можна пояснити. Це не входить до глобальних планів і "архітекторам" по барабану, які у нас туалети. Це наше рідне, національне. Генетичне, якщо хочете. Хоча по "большому счету" можна й це пояснити, але тут не формат.
0 0
Гарно. Тільки міська рада не навчить кобелячан випорожнятися в дирку.
0 0
Зразок подвійної моралі який советам і не снився. По-перше, хто такий той начальник шпиталю, щоб певіряти тут комунальне підприємство? По-друге. Українці повинні добре памятати як нам розповідали про турботу держави про ветеранів війни, дітей війни, чорнобильців. Тепер ці категорії громадян канули в Лету, тепер вони не потрібні. Зараз почали розкручувати псевдо турботу про іншу категорію "потрібної" в даний час біомаси. І багато хто на це ще й ведеться. Атошники, подивіться, якщо у вас є очі або запитайте у своїх знайомих, які мали якісь пільги раніше. Владі на них глибоко наплювати. Вас очікує в майбутньому ше гірше. Влада не надає елементарної медичної допомоги якщо у вас не має грошей. Просять сесію виділити 30 тисяч для зубопротезування. Та виділіть хоч якийсь мінімум щоб людина могла пристойно, якщо називати по вашому, здохнути. У Кобеляках проживає скромна, порядна людина, яка не зробила нікому нічого поганого, ні в кого нічого не крала, нікого не вбивала і т.п. - Вова Петряхін. Йому зробили онкооперацію, видоїли все, що у нього було і що йому зібрали люди і допоміг мер і тепер він не в змозі купити навіть обезболюючих засобів, хоча для цієї категорії ніхто не відміняв надання цих ліків. Лікарям на нього наплювати. Він вже відпрацьвана нікому не потрібна біомаса. Тепер на перший план виступають проблеми зубів атошникам, але це вже окрема тема.
0 0
А скіки буде смаженого мяса, замість смороду lol :)
0 0
начну з малого ,в мене скотиняка сусід тримає з десяток свиней вонь страшна і шо писав звонив,по барабану усім.А тут такі гроші.хто ж дасть закрить
0 0
2.соня
«а від Гунжеля згоду отримали???»
«а від Гунжеля згоду отримали???»
думаю шо Гунжель вже дав добро
0 0
а від Гунжеля згоду отримали???
0 0
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
0 0
швейну машинку и килим... вор в законе работал, зуб даю
0 0
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
0 0
це дуже важкий удар по кріміналу
0 0
Я так зрозумів, що у Кобеляках немає аптеки «Полтавафарм»
0 0
Знову Кобеляки пролетіли!!!!
0 0
таке враження,що про Бутенки нічого написати,окрім як про пана Гунжеля!!!! Його Діяльність зашкалюе... Краще б об"еднався б із паном Скрильником, більше користі було б.
0 0
Держать в домашней аптечке всегда кордиамин, супрастин и дексаметазон, не перетягивать и не отсасывать...Самое главное не пить алкоголь!
0 0
Не Рада, а якесь ПП по забезпеченню заробіками депутатів і прихльобателів. Реабілітація учасників АТО.... Вже один тут будував центр з церквою, тепер виділять гроші бізнесменам хто зна на що. А скільки вже про той СНІД можна молоти. Хто від нього помер? Треба лікарів які про ньго мелять дискваліфікувати і відібрати дипломи. Люди мруть від неможливості купити єлементарні ліки віл грипу.
0 0
Ох, Валєра, як ти набрид.
Ввели коментування тільки зареєстрованим, так аж дихати на сайті легше стало. Навіть я повернувся у коментарі, а т знову за своє.
Кого колише твій отой равин? Схоже що тільки тебе і тобі подібних. А я, як захочу грошей заробити на переглядах таких як ти, так свою версію історії придумаю і викладу гарно та цікаво у відео.
А щодо новини, так самовбивці знову волають "все пропало". А я, навпаки, вбачаю хоч слабий, але прогрес у мізках людських. Великі аграрні фірми давно гнуть дрібних ферверів - і 2 роки нахад, і 3, і 5 років. Кого вони раніше побоювались? Та нікого, як і зараз. Всіма силами намагаюся "відкусити" землі. Але фермери як показилися останні роки, огризатися почали. Ба, негідники! То тихо сиділи, а це сходки влаштовують, юристів наймають, автомати купляють...
Ввели коментування тільки зареєстрованим, так аж дихати на сайті легше стало. Навіть я повернувся у коментарі, а т знову за своє.
Кого колише твій отой равин? Схоже що тільки тебе і тобі подібних. А я, як захочу грошей заробити на переглядах таких як ти, так свою версію історії придумаю і викладу гарно та цікаво у відео.
А щодо новини, так самовбивці знову волають "все пропало". А я, навпаки, вбачаю хоч слабий, але прогрес у мізках людських. Великі аграрні фірми давно гнуть дрібних ферверів - і 2 роки нахад, і 3, і 5 років. Кого вони раніше побоювались? Та нікого, як і зараз. Всіма силами намагаюся "відкусити" землі. Але фермери як показилися останні роки, огризатися почали. Ба, негідники! То тихо сиділи, а це сходки влаштовують, юристів наймають, автомати купляють...
0 0
Головне — прозора (відкрита) система Виборів-голосування!..?
•••
Дозвольте, запропонувати рецепт Справедливих Виборів-голосування:
1. Кандидатом автоматично є КОЖЕН виборець;
2. Можливо в будь-який час:
а) перевірити правильність зарахування СВОГО особистого голосу-вибору;
б) у разі втрати депутатом довіри: відкликати СВІЙ особистий голос-вибір, або переголосувати.?
•••
Дозвольте, запропонувати рецепт Справедливих Виборів-голосування:
1. Кандидатом автоматично є КОЖЕН виборець;
2. Можливо в будь-який час:
а) перевірити правильність зарахування СВОГО особистого голосу-вибору;
б) у разі втрати депутатом довіри: відкликати СВІЙ особистий голос-вибір, або переголосувати.?
0 0
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
0 0
таке буде скоро не тількі в вечері а і в день
0 0
Веселіше було про хлопця із Світлогірського - той просто на когось образився, пішов прогулятися і в копиці сіна заснув. А спорядили на пошуки цілу роту з місцевого населення і МНСників :)
0 0
З вище написаного здалось що і особисті забаганки керівниці грають не останню роль в питанні "казнить нельзя помиловать"
0 0
ігровий комплекс «Цитадель 1» прайсова вартість – 175 тис. грн, придбаний за 150 тис. грн.
Це, типу, похвалилися, що купили дешевше? Ну молодці, напрягли трохи булки пошукати дешевші пропозиції. Раніше таке взагалі не в моді було, вважалося необхідним тільки свій бюджет економити на відкатах, а не державний.
Тепер ще якби за цими дитячими радощами хтось спостерігав, бо камери купили, та тільки мєнтам, ой, поліцейським, у них подивитися влом буде, як якийсь баран поламає гірку від нудьги рятуючись.
А що, до речі, із екстрим-майданчиком, хто знає? Бо на нього дружно були забили, а це щось зарухалися, заасфальтували. Таки передумали і вирішили довести до кінця будівництво?
0 0





