Останні коментарі користувача «artchesnar»

Коментарі користувача
Можливо, моя історія видасться читачам не такою шокуючою, як недавній розстріл працівниками поліції п’ятирічного хлопчика....
Що за дурна стаття, як автор може порівнювати такі різні речі, як вам (пишу з маленької літери) не соромно спекулювати на смерті дитини та порівнювати різні речі, взагалі є там щось в голові?????
Прочитав повну версію статті.
Так це виходить жінки Бігуна та Варича жаліються?
Ахаа.
Що ж це за бандити у нас такі?.....????????????
Доброй всім день, чекав насправді як працівники поліції розкриють пограбування банку та тим самим дадуть копняка пану Філону...,як він раніше писав. Особисто від себе хочу наголосити, що пан Філон,те і робить, що кидає в нас всіх гімно зі сторінки своєї газети....,не однієї доброї, позитивної статті. Чекаємо від Філона реакцію на дії працівників поліції..
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації