Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Antireiting»

Коментарі користувача
Розграбувала село, а тепер лізе не понятно куди. Потрібно думати раніше, а поки предавала своїх людей і не думала про них. А що ж зараз так начала думати за людей. Поверни награбоване!!!!!
Голова Красни продала, село з людьми!!!!
Згоден з вами,потрібно спитати в людей. Або зробити якісь дебати якщо декілька людей хочуть бути, старостами.
Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.3 Правил користування сайтом
Найшли з ким спілкуватися злочинці ці голови сіл, ніколи про людей не думали тільки збільшували свої статки. Не до автобусів і людей їм діло у самих авто дорогущі, вони забули що таке автобус і що таке совість!!!!
Дякую за солідарність, потрібно буде всим вставати і йти гнати їх!!!
Цікаво, як же вони тепер будуть вибирати на посаду старост. Призначать бувших голів це означатиме злочин проти людей, потрібно питати про це людей на місцях. Якщо призначити тих негідників які розкрадали села це значити, що опозиція назветься автоматично "ГРАБУНОК ГРОМАДИ"
Antireiting 9 листопада 2020, 15:48 На тему: Копелець — «на коні»?...
Звичайно, Таранушич нажив статки на держ.службі.А зараз корче з себе правильного, типу він працює в Астарті і допомогає всьому району. Створює картинку красиву, а насправді землі нагріб по району. Якою могли користуватися малі фермера, і розвиватися. Хапуга як і всі.
Antireiting 8 листопада 2020, 19:11 На тему: Копелець — «на коні»?...
Солідарен з вами, така ж схема з лісами і лісополосами була у Таміли
Antireiting 8 листопада 2020, 16:58 На тему: Копелець — «на коні»?...
В ногу з реформою децентралізацією, потрібні люди які будуть розвивати громаду, геть старих працівників. Тільки чесні справедливі люди, які ьудуть працювати на результат.
Antireiting 8 листопада 2020, 13:46 На тему: Копелець — «на коні»?...
Зрозуміло, що Шевченко, Таранушич, Кіптілий при посадах у органах влади, а мають таке матеріальне становище. Справедливо так не заробиш.
Antireiting 8 листопада 2020, 13:43 На тему: Копелець — «на коні»?...
Згоден, з вами, але ж Копелець значно ефективніше, Ісипа.
Antireiting 7 листопада 2020, 10:28 На тему: Копелець — «на коні»?...
Головна задача Копельця, це зібрати свою команду. Дійсно набрати нових не заплямованих людей,які просто зажралися. І це буде ефективно для розвитку громади. Зараз відкриваються нові можливості для громади. А стосовно Таміли Шевченко , а також Анатолія Таранушича команд, у них був свій час показати свою ефективність, результатів вони не показали задовільних. Бувши головами райдерж адміністрації. Так що зараз їм потрібно не мішати розвивати громаду, а допомагати. Стосовно Василя Кіптілого, це також людина Таранушича і він буде виконувати що йому скажуть! Громаді потрібний розвиток адже це волевиявлення людей, і вони вибрали лідера, хоч він також не святий, але краще чим попередник однозначно.
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації