Вхід | Реєстрація

«Укртатнафта» завершила реконструкцію установки гідроочищення

ЗАТ "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод) завершила реконструкцію установки гідроочищення дизельного палива ЛЧ-24-7/68 газо-каталітичного виробництва й наприкінці жовтня ввела її в експлуатацію. Як повідомила прес-служба компанії, у результаті проведеної реконструкції установки "Укртатнафта" мінімізує зміст сірки в товарних дизпаливах, дорівнявши їх до стандарту Євро-4 (зміст сірки не більше 50 ppm (0,005%)). Крім того, після проведених у рамках реконструкції заходів буде збільшено міжрегенераційний пробіг каталізатора до 5-7 років. Реконструкція установки гідроочищення дизпалива була передбачена програмою першого етапу модернізації "Укртатнафти" і здійснена в рамках активного співробітництва з компаніями Shell Global Solutions (Нідерланди) і Criterion Catalysts&Technologies (США). Згідно з укладеними договорами на підприємство були поставлені внутрішні пристрої реакторів, виготовлені за технологією Shell, а також сучасна високоактивна каталізаторна система "Крітеріон". У ході модернізації установки була проведена заміна каталізатора й внутрішніх пристроїв чотирьох реакторів. "Укртатнафта" зазначає, що сучасна начинка реакторів з високодисперсними тарілками дає змогу ефективніше використати весь обсяг каталізатора, а захисна система інертних матеріалів перешкоджає коксоутворенню на основному каталізаторі й сприяє рівномірному розподілу сировини по всій поверхні каталізатора. Також під час ремонту установки був виконаний значний обсяг робіт з заміни електричних мереж і колонного обладнання. Співпраця "Укртатнафти" з Shell Global Solutions й Criterion Catalysts&Technologies буде продовжено в рамках модернізації другої установки гідроочищення дизельних палив З-300/1, де також будуть виконані заходи щодо реконструкції з одночасною заміною внутрішнього обладнання й каталізатора в реакторах. Наступні проекти в рамках першого етапу модернізації "Підвищення якості бензинів і дизельних палив" будуть спрямовані на поліпшення технічних й екологічних якостей товарних бензинів.

Автор: www.regionnews.poltava.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 листопада 2009, 12:53 | Кременчук |
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації