Вхід | Реєстрація

Новими соцгарантіями – як граблями по лобі

30 жовтня Президент України Віктор Ющенко підписав ухвалений Верховною Радою Закон "Про підвищення соціальних стандартів" і наголосив, що "єдиним базовим стандартом є прожитковий мінімум, до якого прив’язуються мінімальна пенсія, мінімальна зарплата та решта соціальних виплат." Ми вирішили поцікавитися, як підвищуватимуть рівень мінімальної заробітної плати на профспілкові діячі провідних місцевих підприємств. - Якщо дозволять обсяги виробництва, зарплату зможемо переглянути, – вважає голова профспілкового комітету ВАТ "Кременчуцький колісний завод" Світлана Усенко. – Прогнозувати ж роботу підприємства на грудень поки що зарано. Зрозуміло, що, очікуючи підвищення соціальних гарантій, можна лише плескати в долоні. Але чи не стане обіцянка уряду черговою брехнею? На мою думку, перш ніж здійснювати такі кроки, державі слід було б підготувати належну економічно-промислову базу, яка сьогодні дихає на ладан. Зрозуміло й те, що закони треба виконувати. Але як, коли ні з чого доплачувати – "опустити" завод, як уже встигли зробити таке з країною? Голова профкому ВАТ "Крюківський вагонобудівний завод" Віталій Хилобоченко налаштований більш оптимістично. Здається, вагонобудівникам пошуки резервів не загрожують: – Нині діючий рівень мінімальної заробітної плати, по-моєму, 650 гривень, а з 1 листопада повинен бути 705? У нас же з минулого року рівень мінімальної зарплати 760 гривень! Профспілковий лідер ВАТ "Кременчуцький завод дорожніх машин" Олександр Шаповал взагалі здивувався:- Який новий закон? Я про такий іще не чув. Яка на заводі мінімальна заробітна плата сьогодні? А звідки я знаю? Голова профспілки ВАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" Олександр Алексюк, який на з’їзді профспілок умудрився сказати в очі Президенту Ющенку: "Я жалкую, що народився в цій довбаній країні!", сприймає Закон "Про підвищення соціальних стандартів" з відвертим острахом: - Ми черговий раз наступаємо на граблі, бо сьогодні немає ніякого сенсу підвищувати пенсії та зарплати – краще було б починати з контролю над цінами продуктово-промислової групи товарів! Оскільки пенсії та зарплати ще не встигли підвищитися, а ці кляті приватники вже роздули ціни на свій розсуд! Нам не треба війни – ми подушимо один одного самі. Навіть тими пов’язками, які зникли зі складів і які роздає під шумок виборчої кампанії наляканому грипом люду один із горе-реформаторів. Я таку пов’язку не візьму і політику "соцгарантій" не схвалю! Бо нас цим підкупляють, як повій!

Автор: "Програма плюс"

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
12 листопада 2009, 11:20 | Кременчук | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації