Адреси проживання ветеранів у Кременчуці сталі відомі внаслідок кропіткої роботи в архівах. Активісти "Свободи", молодіжної організації "Сокіл" та "Всеукраїнського братства воїнів ОУН-УПА" завітали до осель колишніх "упівців", аби особисто привітати Івана Оксанюка, Михайла Панасюка та Степана Осійчука зі святом, за можливість святкувати яке вони не шкодували своїх життів.
Представники патріотичних організацій Кременчука вручили ветеранам почесні грамоти, "Медалі Степана Бандери" та допомогли достойно відзначити свято Незалежності. Ветерани не стримували сліз. Під час бесіди Михайло Панасюк розповів гостям про те, як колись він цілих 72 доби в очікуванні розстрілу відсидів у камері для смертників. Згодом розстріл замінили на 20 років Сибіру. Герой мужньо витримав випробування долі. Історії життя інших двох "упівців" видались не менш трагічними.
"Привітання бійців УПА у Кременчуці стало можливим завдяки архівній роботі, яку провели члени "Всеукраїнського братства воїнів ОУН-УПА", зокрема Міщенко Галина Андріївна. Ми дуже вдячні, що відсьогодні мешканці міста поіменно знатимуть своїх земляків, котрі разом зі своїми братами по зброї воювали за волю України. Всі троє – 1927-го року народження. Ці люди все життя чекали на те, аби українці відзначили їхній подвиг. Виявляється, герої жили прямо тут, у нашому місті, а кременчужани про це навіть не здогадувались. Залишається лише думати, як тяжко їм жилось без належних пільг і турботи держави. Відтепер "упівці" у Кременчуці не залишатимуться без уваги.
Робота триває, і найближчим часом ми сподіваємось знайти й інших ветеранів. Полтавщина мусить знати своїх героїв, а наше об’єднання робитиме все можливе для того, щоб ці поважні люди почувались захищеними", - зазначив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Сергій Галата.