Вхід | Реєстрація

Кременчук хоче придбати пересувну лабораторію дослідження забруднення повітря

Завідувач відділу екологічної безпеки Геннадій Демьохін зазначає, що протягом останніх років збільшилася кількість скарг від кременчужан на забруднення атмосферного повітря. Існуючі ж у Кременчуці служби не мають можливості забезпечити оперативний контроль за станом забруднення та вжити оперативних заходів з його усунення, саме тому керівництвом міста було прийнято рішення зробити єдину пересувну лабораторію для того, щоб контролювати забруднення атмосферного повітря. Наразі оголошено тендер на придбання такої лабораторії, яка буде розміщена у невеликому позашляховику. Якщо вистачить коштів, а це 375 тис. грн.., то вже у цьому році місто матиме лабораторію з контролю за забрудненням навколишнього середовища, якщо цієї суми не вистачить, то у наступному році до цієї суми будуть виділені додаткові кошти і питання буде вирішене. Подібна пересувна екологічна лабораторія працює в Одеській міській раді, але крім аналізу забруднення повітря вона проводить дослідження води та ґрунту, рівень електромагнітної напруги, а також радіаційний контроль, її вартість майже 2,5 млн. грн. У цьому році міськвиконкомом для КП "Науковий центр еколого-соціальних досліджень" придбано два прилади: газоаналізатор німецької фірми ТЕSТО – 350 S та вимірювач оптичної густини пилогазовового середовища ВОГ – 2, які за допомогою зондів фіксуватимуть забруднення викидів безпосередньо у трубі. На ці прилади з бюджету міста та екологічного фонду витрачено близько 120 тис. грн.. За словами завідувача відділом екологічної безпеки міськвиконкому Геннадія Демьохіна, вони відразу ж фіксують забруднення, а також дату і час проведення замірів.

Автор: www.kremen.mvk.pl.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
18 листопада 2009, 09:39 | Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації