Вхід | Реєстрація

Кременчуку потрібні кондитери та водії

Зараз Центр Зайнятості навчає на професійних курсах лише за умови відповідного замовлення від роботодавця. На листопад надійшли замовлення від працедавців на підготовку на відповідних курсах кондитерів та водіїв категорії В,С. Тривалість навчання – 6 та 3,5 місяця відповідно. Останнім часом популярним стало поєднувати курси зі стажуванням на підприємстві. Якщо на співбесіді кандидат на вакантне місце гідно себе зарекомендує, йому можуть запропонувати одночасно зі стажуванням пройти навчальні курси за необхідною спеціалізацією. Під час проходження курсів стажувальник буде і далі отримувати виплати по безробіттю, а працедавець при цьому заощадить на заробітній платі.

Автор: "Програма плюс"

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
18 листопада 2009, 10:06 | Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації