Вхід | Реєстрація

Кременчужан обурюють злиденні школи та незкінченні побори у них

Кафедра соціально-політичних наук Кременчуцького державного університету (КДУ) провела щорічне соціологічне опитування серед кременчужан. Замовник – міська рада. Влада бажає знати, що думають кременчужани. Цікава все-таки штука, ці соціологічні опитування. От, наприклад, хто б міг очікувати, що зараз, у роздратованому передвиборчому Кременчуці дорослих чи не найбільше турбує невихованість дітей? Тих самих дорослих, які ані у маршрутках, ані вдома, ані на роботі не добирають слів. Втім, крім дитячої невихованості, їх ще страшенно дратують обідрані злиденні школи, до яких ці діти ходять. А також безкінечні шкільні побори до різних фондів. Та низький рівень освітньої підготовки дітей. У цьогорічних анкетах, розроблених для соціологічного опитування, з’явився новий рядок: "Чи задоволені ви харчуванням у школі чи дитячому садочку?" Дивно, але навіть після скандалу з масовим захворюванням учнів 6-ї гімназії лише 25,3% кременчужан незадоволені дитячим харчуванням в освітніх закладах. Не задовольняють респондентів у роботі освітніх закладів такі явища: Опитування проводилось 14-18 жовтня 2009 року. Опитано 1000 респондентів. Визнано дійсними 938 анкет опитування. Похибка складає 3,2%. Опитування проведене лабораторією практичної психології та соціології кафедри соціально-політичних наук КДУ. P.S. Для публікації у "Телеграфі" науковці надали порівняльну таблицю (дивись таблицю). У ній наведені результати соціологічних опитувань 2008 та 2009 років. Нашу увагу привернуло те, що кількість незадоволених у 2009 році відчутно зменшилась. Ми запитали у науковців, чому так? Що, громадяни цього передвиборчого року більше задоволені життям? Соціологи пояснили, що при проведенні цих двох досліджень застосовувались дві різні методики.

Автор: www.telegraf.in.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
23 листопада 2009, 10:28 | Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном




Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації