Вхід | Реєстрація

Права дитини "діють" вже двадцять років?

На розгляді прокуратури Кременчука знаходиться дев’ять кримінальних справ, лейтмотив яких – злочин проти дитини. - Цьогоріч, – коментує фахівець прокуратури Тетяна Безродна, – ми працюємо із більшою кількістю справ, ніж минулого року. Всі вони пов’язані із жорcтким ставленням до дитини, її побиття, приниженням честі та гідності. Тим часом, 20 листопада виповнилося двадцять років з часу прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції ООН про права дитини. - Права дітей в Україні, – пояснює юрист міського юридичного центру Юлія Байдуж, – визначені та забезпечуються Конституцією України, Сімейним Кодексом України, ЗУ "Про охорону дитинства", Конвенцією про права дитини та іншими нормативно-правовими актами і поділяються на майнові та немайнові. У разі порушення прав дитини, сама вона чи її законний представник або особа, яка бачить що права дитини порушуються, можуть звернутися із заявою до органу опіки та піклування.

Автор: www.pp.pl.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
25 листопада 2009, 10:08 | Кременчук | Кримінал
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації