Вхід | Реєстрація

Відкрили комп`ютерну академію для малозабезпечених дітей

Відкрили комп`ютерну академію для малозабезпечених дітей
Кременчуцький навчальний центр IDEA Благодійного фонду "Фонд соціального захисту "Злагода", що діє на базі Центру професійного розвитку персоналу Баланс +, став майданчиком для реалізації проекту "Мала комп`ютерна академія". Проект спрямований на підвищення комп`ютерної грамотності дітей з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт. "Мала комп`ютерна академія" - навчальна програма для школярів. У програмі навчання - MS Windows, MS Word, MS Excel, основи роботи з презентаціями, цифровими мультимедійними даними, основи веб-дизайну, навчання користування інтернет-ресурсами.
Також діти проходять навчання на тренінгу "Онляндія - безпечна веб-країна", де в ігровій формі вивчають правила безпечної поведінки в інтернеті.
Мета програми - допомогти дітям адаптуватися в сучасному світі . Уміння вільно користуватися комп`ютером і мережею інтернету зараз не тільки необхідність, а й частина життя суспільства. Ці знання дозволяють дитині впевненіше почуватися серед однолітків та стануть в нагоді в навчанні і майбутньому дорослому житті.
"Мала комп`ютерна академія" - нова програма для Кременчуцького навчального центру IDEA; реалізується у співпраці з Кременчуцьким центром соціальних служб для сім`ї , дітей та молоді та Центром професійного розвитку персоналу Баланс +.
Крім навчальних і виховних цілей заняття допоможуть організувати дозвілля підлітків й уберегти їх від згубного впливу вулиці. Так як більшість гуртків та центрів дозвілля - платні, діти підлітки з соціально незахищених родин виявляються надані самі собі. Очевидна користь полягає не тільки в цікавому проведенні часу для дітей та підлітків, а й, звичайно, у професійній орієнтації.

Автор: www.knl.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
3 грудня 2009, 13:20 | Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації