Засідання розпочалося зі звіту міського голови про роботу за 2010 рік. Микола Теренін, як член громадськості, нагадав про нагальні проблеми міста. «Треба взятися за наше місто, — каже Микола Валерійович, — Кобеляки перетворюються на велике село! Кругом свалки, люків нема, одні пам’ятники. Вирішити цю проблему можна лише одним способом — рубльом дати по харі! Почніть з мене, я не проти».
Та Олександр Ісип сказав, що кожен пам’ятник і лавочка — це спільна скарбниця нашого міста. Задля їхнього будування залучено більше 100 спонсорів. Це велика і клопітка робота.
Роман Матюхов наголосив на проведенні роботи по безхозних будинках, адже це реальна загроза життю громадян. Запропонував не давати ніякої фінансової документації без відповідного обстеження димоходів та димових шахт. Також вніс пропозицію, коли наступного разу міський голова їхатиме з робочою поїздкою до Техасу, взяти весь депутатський корпус з собою:)
Свою роботу міські обранці розпочали о 15.00. Коли на годиннику було 18.00, то депутати продовжували обговорювати лише четверте питання з двадцяти дев’яти, яке викликало за собою найбільший ажіотаж серед присутніх. Це питання стосувалося режиму роботи дитячих садків міста.
Міський голова запропонував змінити режим роботи з 7.30 до 18.00 у зв’язку з тим, що до бюджету міста не надійшли кошти на оплату праці працівникам дитячих садків у розмірі 400 тисяч гривень. Проти даної пропозиції гаряче виступили депутати Роман Матюхов, Вікторія Омельяненко, Віктор Рева та інші. Але найгарячішим був виступ завідуючої дитячим садком № 2 Любові Старостіної, яка аргументувала наступними словами: «По-перше, дитячі садки створені в інтересах громади та повинні діяти в її інтересах. А по-друге, це потягне за собою скорочення чисельності працівників педколективу і вплине на без того мізерні заробітні плати. Багато підприємств починають свою роботу із 7.00–7.30 годин ранку. Батьки фізично не встигатимуть на роботу. І та економія, яку принесе це скорочення, ніяким чином не вирішить долю боргу у 400 тисяч, а ажіотаж та негатив навколо цієї проблеми викличе бурю. Цього допустити не можна!». Виступ завідуючої підтримали батьківський та профспілковий комітети.
У результаті цієї дискусії Олександр Ісип вніс пропозицію відкласти вирішення цієї проблеми до червня, вивчити її більш досконало. За підтримку цього рішення всі депутати проголосували одноголосно.
На фото: Любов Старостіна: «Скорочення не вирішить долю боргу»