Вхід | Реєстрація

Профспілки вимагають притягнення директора Полтавського ТРЗ Валерія Сичова до кримінальної відповідальності

Національний форум профспілок України (НФПУ) вимагає притягнення генерального директора ВАТ «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) Валерія Сичова до кримінальної відповідальності. Національний форум профспілок України (НФПУ) вимагає притягнення генерального директора ВАТ «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) Валерія Сичова до кримінальної відповідальності. Про це говориться у зверненні лідера Форуму профспілок Мирослава Якібчука до Прем’єр-міністра України та керівництва Мінтрансу. Відповідні заяви до прокуратури та ГУ УМВС у м. Полтава подані керівником первинної профспілкової організації «Трудящі», що входить до НФПУ. Національний форум профспілок України звертає увагу голови Уряду та керівництва Міністерства транспорту та зв’язку України, якому підпорядковується ВАТ «Тепловозоремонтний завод», на неодноразове та безпідставне перешкоджання діяльності первинної профспілкової організації, що діє на підприємстві. «Зокрема, керівництво заводу, порушуючи Закон України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Кодекс законів «Про працю» та інші нормативні акти, не дає можливості первинній профспілковій організації нормально функціонувати та здійснювати свої завдання із захисту прав працівників, – говориться у заяві. – Тому дії керівництва ВАТ «Тепловозоремонтний завод» та особисто пана Сичова підпадають під ознаки складу злочину, передбаченого ст. 170 Кримінального кодексу України – умисне перешкоджання законній діяльності професійних спілок. А це тягне за собою покарання у вигляді виправних робіт терміном до 2-х років або позбавлення волі терміном до 3-х років». Нагадаємо, протягом січня-квітня поточного року на Полтавському тепловозоремонтному заводі було незаконно звільнено 1500 чол., станом на 1 липня 2009 р. заборгованість на підприємстві склала 4,8 млн. грн. Всеукраїнська профспілка «Трудящі», що входить до Національного форуму профспілок України, починаючи з березня 2009 р., захищає права звільнених найманих працівників заводу та допомагає отримати заборговану заробітну платню. Зокрема, за цей період було подано 600 позовних заяв (про стягнення заборгованості по заробітній платні, середнього заробітку за період затримки розрахунку та відшкодування моральної шкоди) на загальну суму 5 млн. грн. Станом на 1 серпня 2009 р. вже задоволено 350 позовних заяв та повернено заробітну платню на суму 3 млн. грн.

Автор: http://www.epravda.com.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
13 серпня 2009, 16:01 | | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації