Кладбище на Чередниках частично благоустроено

Кладбище по улице Серова на Чередниках частично благоустроено. Об этом сегодня заявил начальник УЖКХ Анатолий Любенко. По его словам, в соответствии с указанием мэра Николая Глухова на кладбище установлено освещение и в районе кладбища прогрейдерованы дороги. - Нам необходимо установить еще контейнеры для мусора. Но сделаем это ближе к поминальным дня, -сказал А.Любенко. Николай Глухов обязал коммунальщиков к поминальным дням установить контейнеры на всех городских кладбищах. Также коммунальщики должны рассмотреть вопрос об установке стационарных контейнеров. - Нам необходимо поставить там контейнеры, чтобы не нанимать потом грузчиков и убирать кучи мусора. Это необходимо сделать весной,- сказал мэр.

Автор: www.telegraf.in.ua

4 грудня 2009, 16:44 | Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації