У Жуках розводять козацькі бойні голуби

У Жуках розводять козацькі бойні голуби
Близько сотні голубів різних порід живе в одному дворі села Жуки Полтавського району. Розводить та доглядає їх голуб’ятник з 45-річним стажем, депутат Тахтаулівської сільської Ради Володимир Зайцев. Серед них чи не найбільша гордість – голуби бойні, зокрема – голуб червонохвостий. Як розповів Новинам Полтавщини Володимир Зайцев, голубів він розводить не задля бізнесу, а для душі. «Яке захоплення просто дивитися, як вони злітають високо, у небі видно стає лише цяточку», - з гордістю говорить голуб’ятник. - Коли приходжу з роботи, втомлений, то заходжу до своїх голубів. З ними відпочиваю». Говорить, їсти птахам дає двічі на день: вранці та ввечері, щодня міняє воду. Їдять все: кукурудзу, соняшник, зернові відходи… Вартість одного голуба – 100-500 грн. Проте Володимир Зайцев віддає їх і за 20-30 грн., а дітям просто дарує. Каже, головне, щоб у гарні руки потрапив. У Полтаві його птахи живуть, принаймні, уже у п’ятьох голуб’ятників, які теж розводять козацькі бойні.

Автор: www.regionnews.poltava.ua

4 грудня 2009, 16:50 | Полтава | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації