На сесії міськради 30 серпня депутатам пропонують продовжити договір позички ще майже на 3 роки.
У 2008 р. міська рада передала в безоплатну позику керуючим компаніям «Житлорембудсервіс» та «Добробит» приміщення та майно розформованих ГЖЕПів. Перелік майна містив тоді понад 250 найменувань, серед найбільш вагомих об’єктів трактори, самоскиди, а також кілька іномарок 2007-2008 років випуску. Наразі перелік майна, що доданий до проекту рішення сесії, скорочений до 200 найменувань, з автотехніки залишилися самоскид ГАЗ (1984 р.), трактор Т-16 (1989 р.) та автомобіль DAEWOО Lanos ( 2007 р.). Станом на липень 2011 р. вартість комунального майна, яким безкоштовно користуються приватні керуючі компанії, становить понад 100 тис. грн.
I у 2008 р., і зараз мерія пояснює такі щедроти для приватних управителів інтересами пересічних кременчужан. Мовляв, якщо майно передати компаніям в оренду, то вони будуть змушені закласти у свої послуги додаткові витрати - і це відіб’ється на квартплаті споживачів. У проекті рішення, винесеного на сесію 30 серпня, так і значиться: «… з метою утримання квартирної плати на теперішньому рівні, а тим самим недопущення соціальної напруги в місті …».
Варто нагадати, що у 2006 р., напередодні передачі комунального житла в обслуговування керуючим компаніям, тарифи на ексвитрати було збільшено в кілька разів, тоді вони були одними з найвищих в Україні. А у 2008 р. після введення побудинкових тарифів в управителів залишився самий мізер обов’язкових послуг, що надаються населенню. Лише наприкінці 2010 р. міська влада згадала про безбідне життя керуючих компаній і завантажила їх додатковою роботою: прибиранням та вивезенням опалого листя, капітальним ремонтом покрівель, а нещодавно й ремонтом внутрішньоквартальних доріг та дитячих майданчиків. Такі додаткові послуги управителів мерія назвала вкладанням інвестицій у розвиток житлового фонду. Планується, що у 2011 р. загальна сума цих інвестицій складе 1 млн 374 тис. грн. Виходить, що користування комунальним майном окупиться сповна.