За словами сусідів самогубця, чоловік постійно пив. Останнього разу під впливом алкоголю він схопив ніж та наніс собі удар. Після цього пенсіонер сам почав кликати на допомогу.
Як повідомила прес-офіцер КМУ УМВС України в Полтавській області Тетяня Романчук, лікарі не встигли доставити самогубця до лікарні — він помер у кареті швидкої допомоги.
Начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС в Полтавській області Юрій Сулаєв розповів «Полтавщині», що з усіх людей, які скоїли самогубство у Полтавській області, 80% — самотні, ті, які не мають контакту з рідними і відчувають себе нікому не потрібними. Більша частина з тих, хто скоїв суїцид, вже неодноразово повідомляли про свої спроби піти з життя, намагалися це зробити та перебували на обліку у психлікарні, а також часто зловживали алкогольними напоями.
— Наразі можна назвати лише поодинокі випадки, коли вбивства скоювалися у тверезому стані з корисним мотивом, — розповів «Полтавщині» Юрій Сулаєв. — Більше 70% вбивств у Полтавській області вчинили на побутовому ґрунті під час вживання алкогольних напоїв. Сюди відносяться як випадки розпиття людьми, які зловживають алкоголем, горілки за знайомство, так і ситуації, пов’язані з проявом насильства у родині. Тоді люди втрачають над собою контроль, хапають усе, що є під руками і наносять смертельні удари кривднику. Наприклад, випадок, коли старенька жінка вбила свого сина. Не раз він виганяв її з будинку, бив і пиячив. Тоді 85-річна жінка просто не витримала і вдарила сина сокирою. Виходить, мати вбила рідного сина. То як же це треба було довести людину, аби та скоїла вбивство? Ми звикли до того, що у більшості випадків чоловіки скоюють насилля над жінками, проте за статистикою зі ста відсотків 15-17% займає насилля з боку жінок над чоловіками. І таке є. У таких випадках вбивства у стані алкогольного сп’яніння також можливі.
За словами Юрія Сулаєва, алкоголь — основне зло, яке призводить до найжахливішого, у тому числі — до суїцидів, вбивств та нанесення тілесних та тяжких тілесних пошкоджень.