Полтавські книголюби не знають, як святкуватимуть свій ювілей (відео)

Полтавські книголюби не знають, як святкуватимуть свій ювілей
У січні наступного року один з найстаріших клубів на пострадянському просторі святкуватиме ювілей – 35 років. Про це під час прес-конференції в інформагентстві «НОВИНИ УКРАЇНИ» повідомив голова бібліотечної ради м. Полтава Вадим Скарга. За його словами, дата святкування поки що тримають в таємниці, але свято обов’язково відбудеться. «Клуб є одним з найстаріших на пострадянському просторі. Ми готуємось до того, щоб відсвяткувати 35 років цьому клубу. Особистості книголюбів, кожний з яких практично має величезнішу бібліотеку, – видатні, і я сподіваюсь, що ймовірно в січні ми цей ювілей проведемо», - поділився сподіваннями Вадим Скарга. Також він відзначив, що в Полтаві зараз проходить відродження інтелігенції, і центральна міська бібліотека активно цьому сприяє. «В останні роки виник колосальний попит на спілкування полтавської інтелігенції, творчої інтелігенції, для того, щоб познайомити полтавську громадськість з продуктами своєї інтелектуальної творчої діяльності. Цього року при центральній міській бібліотеці виник, точніше приєднався під егідою центральної міської бібліотеки, клуб книголюбів», - розповів Вадим Скарга.

Автор: www.novyny.pl.ua

15 грудня 2009, 11:33 | Полтава | Відео-новини
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації