Чемпіон розпочинає з нічиєї

Після семимісячної перерви на Кобеляччині стартував чемпіонат району з футболу сезону 2012 року. У першому турі гості почували себе господарями, жодної перемоги не здобула місцева команда. Старт виявився непередбачуваним. Рибалківський «Спартак», поступаючись 4:0 бутенківській команді, після перерви зумів відіграти три м’ячі, а в кінці матчу ледве не зрівняв рахунок. Лише в останні п’ять хвилин матчу павлівському «Колосу» вдалося зрівняти рахунок у грі з «Іванівкою» — 1:1. Важку перемогу з рахунком 4:3 на виїзді здобуло кобеляцьке «Динамо» над командою «Дашківка». Поступаючись по ходу зустрічі 2:1, вольову перемогу з рахунком 3:2 здобула лутовинівська «Спарта» над мідянівським «Урожаєм». «Дрижина» в Др. Греблі першою відкрила рахунок у матчі проти «Червоних Квітів», а в кінці матчу гості зрівняли його. Матч між командами «Лан» (Шенгури) — «Сокіл» (Білики) перенесено на липень місяць цього року.

У другій лізі в першому турі вільховатський «Водник» не виїхав на календарну гру проти «Котовського», а в цьому турі через непідготовленість футбольного поля також зазнав технічної поразки 3:0, цього разу проти команди «Кірове». На футбольному полі у Вільховатці розмір трави не відповідав вимогам.
З мінімальним рахунком 3:2 гарбузівська «Ворскла» перемогла команду «Кrasna city» (Красне). «Василівка» була сильнішою за канавську «Оріль» — 4:3. «Радянське» на власному полі перемогло підгорянський «Прапор» — 3:2. А от єдина нічия була зафіксована в Орлику, де місцевий «Маяк» із світлогірським «Дніпром» зіграв у результативну нічию — 3:3.

чемпіонату  та  першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос»