ВІДЕО - Полтаву відвідує генсек Світового конґресу українців Стефан Романів (відео)

ВІДЕО - Полтаву відвідує генсек Світового конґресу українців Стефан Романів
Сьогодні до Полтави завітав Голова Проводу Організації Українських Націоналістів, заступник голови Світової управи Спілки української молоді (СУМ), Генеральний секретар Світового конґресу українців (СКУ) Стефан Романів. Він провів в ОКІА "Новини Полтавщини" інтернет-конференцію з актуальних питань сьогодення. Зокрема, Стефан Романів розповів, що мета його візиту - донести концепцію діяльності його організації до українців, налагодити співпрацю навколо ідей націоналізму, а також висловити своє бачення президентських перегонів в Україні. Сьогодні Стефан Романів також зустрівся з головою ОДА Валерієм Асадчевим, студентами ПДПУ та ін. Аналогічні зустрічі зі Стефаном Романівим напередодні відбулися в Харкові, Чернігові, Сумах.

Автор: www.regionnews.poltava.ua

22 грудня 2009, 15:10 | Полтава | Відео-новини
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації