Вхід | Реєстрація

Кобелячани теж взяли участь в мітингу біля Полтавської ОДА (Оновлено)

Кобелячани теж взяли участь в мітингу біля Полтавської ОДА (Оновлено)

Минулого тижня громадянські протести з Києва перекинулись у регіони України. Не стала виключенням і Полтавська область.

Уже кілька днів тривають величезні мітинги в Полтаві. Під стінами будівлі облдержадміністрації та обласної ради збираються від кількох сотень до кількох тисяч чоловік. У четвер, 22 січня,дехто з протестувальників були готові штурмувати будівлю. Приводом для збурення стало повідомлення про загибель кількох людей під час зіткнень між мітингувальниками та міліцією в Києві і оприлюднення відео, яке засвідчує, що співробітники МВС вдаються до катувань.

22 січня штурму вдалося запобігти лише завдяки тому, що радикально налаштовану молодь стримували організатори мітингу. Також досить професійно діяв начальник міського відділу міліції Віталій Ємець. Керівник полтавських міліціонерів зняв шапку на знак скорботи по загиблих у Києві та разом із мітингувальниками заспівав Гімн України.

Та в наступні дні акції протесту продовжились. У них беруть участь і жителі Кобеляк та району, які постійно їздять у Полтаву. У основному, це представники партії «Свобода». Хоча потрібно відзначити, що під час самих акцій символіка тієї чи іншої політичної сили не використовується.

У п’ятницю ввечері під стінами ОДА зібрались за різними оцінками від 1,5 до 3 тисяч чоловік. Перед входом були виставлені кордони правоохоронців. Їх нараховувалось близько сотні. Перша шеренга, одягнута в спеціальні шоломи, стояла на майданчику перед входом у будівлю. Інші правоохоронці вишикувались перед самими дверима. У руках вони тримали пластикові щити.

Та цього разу на штурм будівлі ніхто йти не збирався. Перед присутніми спробував виступити голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко. Але він зміг сказати лише кілька речень. Голова ОДА одразу ж визнав, що ситуація в країні є критичною і засудив насилля з обох сторін. Також Удовіченко наголосив, що полтавці й надалі матимуть змогу мирно висловлювати свої протести. Сказати більше йому змоги не дали. Мітингарі почали вимагати в чиновника піти у відставку.

Не зміг висловитись не лише Олександр Удовіченко. Під час виступу депутата облради від «УДАРу» Петра Ворони частина людей постійно скандували «Ганьба!». Інші виступаючі пропонували прийняти резолюції з вимогою призначення дострокових виборів Президента і Верховної Ради.

Доки тривав мітинг кілька жінок із прапорами України та фотографіями загиблих у Києві вийшли до краю проїжджої частини. Більшість проїжджаючих автомобілів вітали їх сигналами клаксонів.

По завершенню мітингу його учасники пішою ходою пройшли до Свято-Успенського собору. Там відбувся молебень по загиблих у Києві. Ексцесів як на площі перед ОДА, так і під час походу вулицями не було. Лише раз-по-раз із гурту мітингувальників кидали петарди, які гучно розривались. Це робили зовсім юні хлопці віком 15–17 років. Їх дії не знайшли підтримки серед інших учасників процесії. Більше того, зауваження хлопцям робили в досить жорсткій формі.
Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 січня 2014, 12:56 | Полтава | Політика


1. шофер / 27 січня 2014, 05:50
а мені більше за все сподобалося ось оце )))
Посилання на www.youtube.com

Дивіться на свого героя, веселого вам перегляду ))
А я піду відмиватися від мазути, з*їм борща із перчиною, та ноги на бильце.
2. шофер / 27 січня 2014, 20:31
Можливо я щось пропускав та не помічав, але тільки зараз, і тільки у новинах ІНТЕР-а, я почав помічати кадри, де прості люди, місцеві києвляни, підтримують беркутівців, приносять їм гарячу свіжу їжу, та просять пригнітити "неадекватну бендерщину". На російських каналах новин, ці кадри показують вже давненько.

Усі ж інші наші новини, і далі дружньо студять в одну дуду. Особливо 5-тий канал, на який уже відверто усі показують пальцем як на провокатора державного розколу.
3. Гість / 27 січня 2014, 21:29
Посилання на www.youtube.com
Оцим скотам гарячу свіжу їжу??? Цианістого калію в рафінаді їм, нічого іншого!
4. Для шофера / 27 січня 2014, 22:11
1. шофер пише:
«...з*їм борща із перчиною, та ноги на бильце.»
Ти швидше б набивав своє черево, бо можуть ту перчину в дупу вставити, щоб ті ноги швидше несли твоє гниле нутро в Рашу, і зовсім не бов*язково в Ярославль:)))
5. шофер / 28 січня 2014, 00:34
бо можуть ту перчину в дупу вставити
А тобі мабуть самому вставляли, що іншим такого ж бажаєш.
Самотнім не хочеш бути...

пс. (с): "Якщо ти у іншій людині видивляєшся крису, це знак того, що ти сам давно став крисою".
6. Diesel / 28 січня 2014, 06:34
«Не дай вам Бог жить в эпоху перемен» – гласит китайская мудрость. Так вот они на Украине не кончатся еще долго. Я не берусь судит, кто прав или виноват, верю да и в самого накипело. Я просто за худой мир. Посмотрите на нового лидера, Вы с ним?

Посилання на www.youtube.com

Вам не кажется, что нужно потерять все человеческое
достоинство, выйти и обратится к миллионам в пьяном состоянии. Алкоголем злоупотребляют только слабые люди, а это еще и боксер, ему давно голову отбили. "Паны дерутся у холопов чубы летят", эти "лидеры" стремятся к корыту и славе, и они клали на народ. Не верите? Тогда короткая у Вас память.
Вернусь к теме поддержки митинга. Я понимаю человеческое негодование сложившейся ситуацией, но многие не отдают себе отчет, что с другой стороны кроме Беркута станут и простые люди, а поверьте их много и чаша их еще не переполнилась. Ну тогда только гражданская война. И цель достигнута, придут миротворцы из НАТО и Украина автоматически станет европейской страной, конечно не вся, часть. Вспомните они так сделали с Югославией, где сейчас страны которые входили в ее состав, что Вы о них слышали? А где Афганистан, Ирак, Ливия...? Хотите продолжить список Украиной? С Украиной так не будет? Идите, берите палку, митингуйте, но не забывайте пословицу, что она "о двух концах".
7. Diesel / 28 січня 2014, 06:56

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
8. Любов / 28 січня 2014, 09:37
6. Diesel пише:
«Алкоголем злоупотребляют только слабые люди»


Ну випив чоловік, на морозі котрий день стоїть. Просто треба було його помічникам на тому листочку менше писати)))
9. Гість / 28 січня 2014, 11:55
я не вірю ні владі ні опозиції іне бачу лідера який би міг очолити країну міняти потрібно всю систему від вищої до найнижчої влади де ж оті 460 надолобнів які присягали на вірність народу чому допустили кров дітей мабуть не відмиються від цього позору доки й очі не закриють А МАЙДАНІВЦЯМ НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗА ВІРУ В
КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ЗА ВОЛЮ ЗА НАРОД МОЛОДЦІ НЕ ПРОДАЛИСЯ ЗА ГРОШІ А СТОЯТЬ ПОПРИ ВСІ ПОЛІТИЧНІ ТА ПОГОДНІ УМОВИ
10. Гість / 28 січня 2014, 13:14
Однозначно немає лідера,який очолить опозицію,але і надалі терпіти згвалтування цією владою людей вже неможливо.Тим більше,що нинішня влада розуміє тільки мову сили,причому на всіх рівнях,чи це відставка уряду чи закриття Перегонівської школи.
11. Про шофера / 28 січня 2014, 14:00
1. шофер пише:
«Дивіться на свого героя, веселого вам перегляду ))
А я піду відмиватися від мазути, з*їм борща із перчиною, та ноги на бильце.»


А казачок то засланый!!!!!!
12. Мстислав / 28 січня 2014, 23:41
Честное слово, вот аж бешенство берет, читать и смотреть эти новости уже не могу. Эти дурни громят города, жгут колеса, закидывают милицию коктейлями Молотова... да уже давно пора оприходовать их всех дубинами, водометом разогнать по лагерям распихать!
13. шофер / 29 січня 2014, 00:03
Чуйка у мене погана... лишилося два кроки до підписання угоди, лишається тільки схрестити пальці.
14. есер / 29 січня 2014, 12:09
Чуйка,це травичка з Чуйської долини?Втім,це питання риторичне,можеш не відповідати.
15. шофер / 30 січня 2014, 01:39
Ще одна цікавинка. От говорять "Янукович бандит ... Янукович фашист". Скажіть, а якщо порівняти Януковича із Ющенком? О.... а от у такому порівнянні одразу стає зрозуміло що як би там не говорили, та все одно це небо і земля. Питання - а чому ж тоді при Ющенкові не було майданів?
16. шофер / 30 січня 2014, 01:50
Так за які ж шиші жили усі ці два місяці оті мітингувальники на майдані?
За що харчі, дрова, ліки, трибуни з мікрофонами, пункти обігріву... народ подачками спонсірував?
До речі, що разу коли мітингарів запитували про запаси харчів та ліків, відповідь була однозначною - запасів хватить на всих і на довго. І у підтвердження ми тут же бачили кадри справжніх "полян", як на справжній українській гулянці у добрі часи.

А бендерщину, схоже і справді підпоїли та підгодували якимсь "куривом", та прокололи якимись "уколами від вавки" - можливо не тільки мені так здається?
17. шофер / 30 січня 2014, 02:18
Зараз поки був на цих сторінках, приходить на скайп повідомлення від колеги із Волинської області.

Але замість звичного "Здоровенько!" (так він завжди вітається), повідомлення починається із фрази "Ну що, соава революції? :) "

Моя вдповідь:
"Знаєш Рома, якось так воно у мене склалося, що Янукович із його парламентом мені не заважали. Жив я від них незалежно, роками за них не згадуючи, взагалі нічого не знаючи ні про їх справи ні закони, і навіть новини про них на телику майже ніколи не переглядаючи. Все що я знав про їхню владу, це те що долар стабільний, і пальне стабільне. Але справи дійсно стали гиблі, коли розполчалася вся оця заворуха. Телефон замовкнув як мертвий, а на телику нічого не переглядаю окрім новин. Торгів ніяких, усі люди поховалися, полякалися, позакривалися, у всих життя зупинилося на паузу, ніхто не знає чого чекати завтра, вся країна сидить злякана, жопою на міні. І от від цього, що ти називаєш революцією, я реально втомився".
18. шофер / 30 січня 2014, 02:23
Цій "революції" зраділи ті, кому тиряти нічого.
Бюджето-залежна обнищала жидовщина, яка прагне виплат та зарплат (читай манки з неба).
Вибачайте якщо когось зачепив.
19. есер / 30 січня 2014, 07:09
Остапа понесло.
20. Ясен / 30 січня 2014, 07:39
Ти знаєш, зачепив!Моя сестра бюджетниця,працівник лікувального закладу,політично нейтральна,була раніше.Говорю з нею :"Як життя,як сім"я,як робота?"А вона:"Гірше не буває,зарплата мала,папір на заключення ,миючі засоби,лампочку в плафон купуємо за свої кошти,приміщення опалюють щоб тільки труби нерозмерзлись,керівник закладу говорить :"кого не влаштовують умови і зарплата-шуруйте в Київ там аж два майдана,заробите",а років 5 тому все було набагато краще".А щоб ,ти Шофере,не почав філософствувати про хабарі медиків,та бандеровщину,поясню:Сестра працює старшим лаборантом ,жителька Дніпропетровська.Ну,далі вона й говорить ,про казначейство,про невиплату чоловікові за пай,про вимогу банку сплатити кредит ,який вони сплатили в 2011 р. і так далі.А в завершення,якщо президент,чи його придворні це допустили ,то їх треба терміново замінити на тих при кому буде краще,бо ці нас додавлять.Хоча тебе якраз я розумію,машини автомайданівцям побили,значить будуть купувати інші,попит на тебе виросте,а при "стабільному" президентові,таке часто буде.От так і є кому війна,а кому "мать родная".
21. ГІСТЬа / 30 січня 2014, 10:07
Такий виродок , як шофер і йому подібні, дуже скоро нестимуть відповідальність і за словесні образи і за фізичні. Якщо ці виродки сподіваються, що їх не знайдуть і не покарають- не сподівайтеся на прощення, терпіння народу вже скінчилося, телефони ригів і їх адреси вже відомі. знущань не пробачають, тікайте і кайтесь за всі роки покращення.
22. Микола Гузченко / 30 січня 2014, 11:37
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
21. Ясен пише:
«Ти знаєш, зачепив!Моя сестра бюджетниця»

Дарма ти про сестру. Таким скотам як ваділа срать на всіх, хто не впіймав Бога за бороду. "Не хочете торгувати - ну й дохніть з голоду, самі винні," - скаже воно.
Воно ганяє Мерседеси з ненависної буржуйської Німеччини, знає, кому, де і скільки дать на лапу, щоб все було чікі-пікі. У нього все налажено.
А що там із тими, хто сидить на зарплаті, зі стариками - так то похуй. Хай їх хоч живцем ріжуть, аби його не трогали.
23. професор / 30 січня 2014, 11:54
19. шофер пише:
«Бюджето-залежна обнищала жидовщина, яка прагне виплат та зарплат (читай манки з неба).»


Вас не турбує, що таких в країні - 14 мільйонів?

До речі, для тих , хто поставив життя на паузу:
даремно, бо в Україні вже гарантовано буде громадянська війна. Всі, хто хоч якимось чином може купити зброю - купляє зброю. Після того, як влада в котрий раз не почула людей на майдані, активно шириться єдине №Ми їм таки покажемо!". Плани - грандіозні за своєю зухвалістю. Але зплановані. Не буду перераховуваит, скоро різнобоко і дуже голосно заспівають на всіх каналах. Але - зводяться до одного: захоплення не адмін будівель, а маєтків, вбивства, каліцтва, мародерство. Наскільки вдасться це здійснити...
Зі свого життєвого досвіду, врахувавши самовпевненість влади та опозиції ( а скоро на якийсь час їм таки доведеться обєднатись на захист свого майна та родичів) здається, що справді вдасться. Це ширитеметься повсюдно, на будь-кого, хто, за думкою знедолених, завинив перед ними несправедливістю, чи, на підставі несправедликивих законів - "законно обікрав"... Чиновники, судді, депутати всіх рівнів, підприємці... зараз схвильовані одним словом:
"Коліївщина..."
24. Чудо Юдо / 30 січня 2014, 12:18
18. шофер пише:
«Знаєш Рома, якось так воно у мене склалося, що Янукович із його парламентом мені не заважали.»

Спочатку придумував щоб тобі таке, шофере, відповісти окремо, обґрунтовано, на кожен твій випад. Але тут я наткнувся на свіжу новину. І думаю вона скаже тобі більше аніж я - Посилання на exo.in.ua

Тобі так докорінно все одно на ситуацію в країні, ти добре прижився, зміг приладнатися до системи. Це добре, молодець. Але є ціла купа людей, які працюють в бюджетних установах і просто стогнуть від п’ятої точки, яка підкрадається до кожного із нас на протязі трьох років. Маєш друзів-бюджетників - то спитай у них, не дадуть мені збрехати. А тепер по темі вищезгаданої новини: не дай Бог тобі, шофере, чи твоїм родичам потрапити у таку біду як пожежа і втратити майно/близьку людини чи ж навіть своє життя просто через те, що тупоголова влада роздерибанила та розікрала країну настільки, що не може купити навіть найважливіші речі (у даному випадку сране спорядження для пожежника) - от тоді і глянемо як ти будеш впевнений, що ні від кого не залежиш і тебе дебільна влада ані грама не зачіпає.

Змінено 30.01.2014, 22:23
25. Чудо Юдо / 30 січня 2014, 12:28
А тепер представ, що ти (наприклад) потрапив у аварію і тебе не довезли до лікарні живого, бо автомобілі "швидкої" нові не купили, а у старих прилади для підтримання життєдіяльності негодяться. А ще представ, що тебе десь замело у Карпатах, коли ти чергову машину з Європи гнав, але по тебе ніхто не приїхав, бо у МНСників бензину немає.

А ще представ, що ти не сподобався комусь із правоохоронців і вони наняли приємних молодих людей, які прийшли щоб відправити тебе в лікарняне ліжко, а твій будинок спалити. І їм за це нічого не буде (окрім оплати за труди і благословення людей в погонах), бо дубини в руки їм видала сама міліція (що вже являється нереальним піз***м який все ж таки має навіть таким дерев’яним як ти доказати що нинішня влада прогнила наскрізь). Якщо не зрозумів про що я, то ось: Посилання на www.youtube.com

Змінено 30.01.2014, 22:24
26. traktorist / 30 січня 2014, 13:52
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Після захвату будівлі Мінагрополітики Присяжнюк бігав і волав,що без державної підтримки селяни пропадуть,посівна не відбудеться.Підтримки кому?"Добробуту" та "Кернелу"?Які і так об"...бали селян,як тільки можна!Ви скажіть кому з одноосібників дали хоч копійку на посівну?Х.й там!Так що хай хоч ірознесуть по цеглинці те міністерство,справжньому трудязі це буде за щастя.Тоді можливо всі будуть у рівних умовах!
27. шофер / 30 січня 2014, 18:06
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Спочатку продовження каменту №18

Зараз поки був на цих сторінках, приходить на скайп повідомлення від колеги із Волинської області.

Але замість звичного "Здоровенько!" (так він завжди вітається), повідомлення починається із фрази "Ну що, соава революції? :) "

Моя вдповідь:
"Знаєш Рома, якось так воно у мене склалося, що Янукович із його парламентом мені не заважали. Жив я від них незалежно, роками за них не згадуючи, взагалі нічого не знаючи ні про їх справи ні закони, і навіть новини про них на телику майже ніколи не переглядаючи. Все що я знав про їхню владу, це те що долар стабільний, і пальне стабільне. Але справи дійсно стали гиблі, коли розполчалася вся оця заворуха. Телефон замовкнув як мертвий, а на телику нічого не переглядаю окрім новин. Торгів ніяких, усі люди поховалися, полякалися, позакривалися, у всих життя зупинилося на паузу, ніхто не знає чого чекати завтра, вся країна сидить злякана, жопою на міні. І от від цього, що ти називаєш революцією, я реально втомився".
Сьогодні мій товариш (нагадаю він із волинщини), надіслав мені ось таку відповідь:
У нас також повна срака. Всі думають, що з європою буде легше жити.
Але повтор 2004 року. Не за європу, а проти банди...
Зараз щимлять усіх так, що аж страх за те, як буде завтра.
Місцеві нацикі красно говорять про радикально інший державний устрій, але чи дадуть їм і чи не продадуться.... Час покаже...


------------------------------------------

Далі, камент 19, камент 21, та камент 24

Висловлюсь трохи общирніше щоб мене краще зрозуміли. У вислоовленні "обнищала жидовщина" мається на увазі той склад "насілєнія", котрий я називаю "обижені долею". Котрі здорові бугаяки, можуть самі заробляти, другим допомогати, знаходити у своєму житті нові ідеї та рішення, але нічого окрім бажання отримувати халявні зарплати та соцвиплати не бачуть. На жаль превеликий, серед "Не бариг", таких 90% (як на мене), і 100% майдану. Звісно що я не маю на увазі пенсіонерів котрі віддано працювали все життя, інвалідів... Просто я гадав що це і так зрозуміло, але судячи із обурень - ні, це треба додатково "доганяти" розширеними поясненнями. Ну тоді ось вам, розширене пояснення, опісля котрого сподіваюсь вам "дійшло", і ви таки "замовкните" не роздуваючи із мухи слона. До речі, пенсіонери доволі таки вчасно отримують пенсії, і не рідко у доволі радужних сумах. Зверніть увагу хоча б на наклейки ті що по вулицях пропонують кредити - для пенсіонерів завжди готові надати в рази більші суми.

---------------------------------------------

На всі інші каменти відповідати не бачу сенсу, тому що там або бикота, або "Коля" (що майже одне і теж). Скажу що я навіть спойлери не відкривав - менш за все вони мені цікаві.

----------------------------------------------

Тепер трохи від себе.

Якщо говоорити за майдани помаранчеві, чи той що піднявся проти податкового кодексу, це були ті приклади, від котрих на душі ставало тепло (на податковому я навіть і сам був). Це були приклади справді народного волевиявлення. Приклади того, що люди здатні на об*єднання, на відстоювання своїх прав.

Але якщо говорити за те що зараз... Захватили адмвін будівлі, всередині все розтрощили, повибивані всі вікна, виламані всі двері, знищена вся оргтехніка... на лице всі признаки нелюдської збешенілості ! Влада пропонує компроміс - ось вам дешевший газ, ось вам відставка уряду, прем*єра....

Так якого Х...Я вам іще треба - бендерщина опущена?!
Самі не живуть, і людям не дають жити !
28. Ясен / 30 січня 2014, 18:36
28. шофер пише:
«На всі інші каменти відповідати не бачу сенсу, тому що там або бикота, або "Коля" (що майже одне і теж). Скажу що я навіть спойлери не відкривав - менш за все вони мені цікаві.»

Десь я вже таку думку чув,ну щось схоже:"я розумний і красивий,а ви всі бики."Найдурніший той,хто чужу дурню повторює
29. Чудо Юдо / 30 січня 2014, 22:28
28. шофер пише:
«Влада пропонує компроміс - ось вам дешевший газ, ось вам відставка уряду, прем*єра.... »

І ти вважаєш що цього достатньо?

Шофере, спеціально для тебе я виправив свої коменти щоб вони були без спойлерів, раз вони тебе так лякають. Тепер можеш почитати - хромосоми у безпеці. Хотілось би почути відповідь.

А щодо ледарів, то повір, таких менше ніж ти думаєш. Далеко не 90%. І багато ледащ навпаки у нас живуть непогано, бо щоб не робити руками вони придумують всілякого роду афери щоб дурити працьовитих людей. А потім тільки дати добрим дядям у погонах їхній відсоток і можна "трудитися" далі. Це, до речі, також одна із причин чому піднявся перший в історії незалеєжної України бунт.
30. шофер / 31 січня 2014, 00:35
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
І ти вважаєш що цього достатньо?
А це як для кого. Як для мене, то мені і те було пофігу і не потрібним - віреш? Навіть якщо взяти до уваги саме гаряче та запальне - закони 16-го січня, то навіть вони були мені глибоко по барабану. Сказати чому? Поясню. Якщо судити істинно справедливо, перехрестившись перед іконою у своїй совісті і щирості правосуддя, то висновок буде таким, що оті закони хоч і були ібанутими, але в одно час вони були ще і спровокованими !!! Ті закони, були нічим іншим, як відповідною реакцією на все що відбувається! А тому провина за них, лежить порівну 50/50 на Януковичу, і на отій оскаженілій бендерщині. Їжакові ясно, що не будь отого бунтажу, ніхто не видумував би тих законів, не було би їх взагалі.

Але жодне бендерське гімно, не визнало своєї долі у тій помилці, а особливо у її наслідках. У всьому була винна тільки влада.

А щодо ледарів, то повір, таких менше ніж ти думаєш.
Та нічого я за них не думаю... Є речі, котрі розуміються само собою, без роздумів. Зокрема те, що обиду висловлюють тільки обижені - по перше, і те що ніхто і ніколи, не може бути винуватим ні у яких у твоїх незадоволеннях - це по друге. Влада на всих одна, ресурси на всих одні, закони на всих одні. Але одні на майдані кидаються бутилками із бензином, інші дивляться на них через телик і не приховано бажають їм здоров*я. Подумай, для себе самого, що являється джерелом такої різниці - звідки вона. Всі хто не жаліється аферисти та хитрі лацюги? Так не буває - будь відвертим перед самим собою (доля майдану складає лише одну соту, чи навіть тисячну, від 45-ти мільйонного населення України - не випускай цього із думок).

------------------

І трохи від себе, і знову похвалю російські новини. Сьогодні на каналі "Россія - 1" показували кадри - з боку від майданівських наметів, стояла толпа людей, котрі перед собою тримали величезну стрічку довжиною метрів 15, із надписом: "Майданівці ви задовбали".
31. шофер / 31 січня 2014, 01:15
А щодо ледарів, то повір, таких менше ніж ти думаєш.
І да - акції майдану потрібують вільного часу. Який у кількості двох місяців, може бути або тільки у "специфічного контингенту населення", або у тих для кого це і є основна робота (трійця кукловодів).

Людей НЕледарів, ти на майдані не знайдеш жодного, бо їм не до майдану, вони зайняті куди більш насущними справами.
32. Ясен / 31 січня 2014, 07:47
31. шофер пише:
« Навіть якщо взяти до уваги саме гаряче та запальне - закони 16-го січня, то навіть вони були мені глибоко по барабану. »
Ну це коли ти їдеш четвертим,а якщо п"ятим,чи шостим,то навряд чи по барабану.Скоріще по задниці кийком і в суд.А за гратами отой специфічний контингент,злі вуйки й вони тебе вже знають.Тобі ще мало?Слухай.Суддя який тебе судитиме добре проконсультований,та захищений отими законами,дає тобі років 2-3 за рух в колоні,що може бути масовим протестом.Ти скажеш малувато?Далі.Попав ти в місця позбавлення,бачиш навколо вороженьки,натягнув светра до очей.От ти й влип,скриваєш обличчя -екстриміст.Почали тебе лупити,б"ють по голові.Щоб не відбили остаток мізків ти на голову відро.Ха-Ха так ти вже рецидивіст,ще й шолом надів.Тебе не забили до смерті,і через 2 роки ти вийшов на волю,маєш через переломи обмеження руху кінцівок,туберкульоз.А не маєш бізнесу,друзів,грошей,здоров"я.Привіт ,обнищала жидовщина.Я тобі такого рзвитку справ не бажаю,хай тобі буде добре.Але пам"ятай,що все завжди може помінятися.То що,тобі все ж по барабану?
33. шофер / 1 лютого 2014, 00:29
То що,тобі все ж по барабану?
Праильно, мені і далі лишається все по барабану.
34. Чудо Юдо / 1 лютого 2014, 01:50
34. шофер пише:
«Праильно, мені і далі лишається все по барабану.»

В такому разі навіщо ти тут пишеш? Раз по барабану рули собі та і оминай політичні теми десятою дорогою
35. Гість / 1 лютого 2014, 10:32
31. шофер пише:
«не будь отого бунтажу, ніхто не видумував би тих законів, не було би їх взагалі.»

31. шофер пише:
«не будь отого бунтажу, ніхто не видумував би тих законів, не було би їх взагалі.»що ти триндиш--ці закони готувалися отими двома придурками ще два роки тому....
36. Гість / 1 лютого 2014, 13:40
Журналісти! Вам не набридли майдани. тітушки. псіхушки? Не хочеться далі ні читати. ні виписувати. Хоч би хоч іноді щось писали для душі.
37. шофер / 1 лютого 2014, 20:40
В такому разі навіщо ти тут пишеш? Раз по барабану рули собі та і оминай політичні теми десятою дорогою
Васюнчик все нормально, просто ти вже втомився, і почав путати навколишні обставини спору (подібно майданівським нечистотам). То я відповідав на питання стосовно законів 16.01 - вони як були мені "розові", так і залишилися. Думка про них мене не тіпала, і не тіпає.
38. Чудо Юдо / 1 лютого 2014, 23:06
38. шофер пише:
«Васюнчик»

Що ще за «Васюнчик»?

38. шофер пише:
«То я відповідав на питання стосовно законів 16.01 - вони як були мені "розові", так і залишилися»

До пори поки твій бізнес не придавлять і тебе не пустять по миру. А протестувати ж не можна, згідно цим же законам
39. шофер / 2 лютого 2014, 11:11
А протестувати ж не можна, згідно цим же законам
А я протестувати і не збираюся, для мене то не є великою втратою.
Буде проблема - вирішу її іншим шляхом. Більш ефективним а ніж протести.
40. Гість / 2 лютого 2014, 13:39
А про "Васюнчика" промовчав...А не підемо в Європу,яку шофер так не любить,то і ЛГБТ прижмуть.Подумай.
41. Чудо Юдо / 2 лютого 2014, 15:43
40. шофер пише:
«А я протестувати і не збираюся, для мене то не є великою втратою.»

Знову ж ти говориш що тобі плювати. Чому знову антимайданівську тему гнеш? Ти навчився викручуватися у таких ситуаціях, молодець. А ті хто не навчився - он вони там, на майдані, це їхній спосіб вирішення проблеми.
Чи ж може проблема у тому, що якщо вони переможуть то тобі якраз стане важко і викручуватися? Чисто представити, не дай Боже такий дійде до того, що в Україні поборяють корупцію, замінять чиновників на професійних, будуть пильно стежити щоб не було «відкатаів», насильно легалізуватимуть бізнеси і ганятимуться за неплатниками податків - це ж ти тоді якраз почнеш з голоду мерти, ти в таких умовах жити ж не зможеш... От і протестуєш. Я вгадав?
42. шофер / 2 лютого 2014, 22:43
А ті хто не навчився - он вони там, на майдані, це їхній спосіб вирішення проблеми.
Мене ні трохи не дивує, шо оті котрі "не навчилися" глибоко тобі симпатичні. Дивує лише те, чому ти зараз не поруч із ними. Не вирішуєш своїх питань аналогічним чином. Не підтримуєш своїго браття. Нема за що добратися? Бомжі із усії України, хто великом, хто пішки, добралися навіть за безкоштовно, бо прагнули працевлаштуватися на благо родіни. А ти тут отмазуєшся "поважними причинами". Совість є у тебе?
43. Гість / 3 лютого 2014, 06:48
43. шофер пише:
«Мене ні трохи не дивує, шо оті котрі "не навчилися" глибоко тобі симпатичні.»

Поки ти, п..дло, торгуєш битими машинами і гавкаєш на людей в обговореннях, ті, хто "не навчилися виживати" - лікують твоїх дітей, учать читати і писати чиїхось внуків, виживають у декретних відпустках з маленькими дітками і т.д.і т.п. Коли ж ти заткнешся?
44. шофер / 3 лютого 2014, 10:05
ті, хто "не навчилися виживати" - лікують твоїх дітей, учать читати і писати чиїхось внуків, виживають у декретних відпустках з маленькими дітками і т.д.і т.п.
перечитай камент №32

Коли ж ти заткнешся?
Краще б мені хто сказав, коли заткнеться оте скоплище "працевлаштованої бомжарні" у центрі Києва, котре в день комусь обходиться у 5 мільйонів грн. Якщо ви, мать вашу їті такі правильні, кричите "банду геть", чого ж ви тоді очко зажимаєте коли йде розмова про суми утримання та походження тих сум? Вже навіть місцеві новини деякі почали відверто про це говорити - достатньо було хоча б лише учора переглянути "Підсумки тижня" на Інтері.
45. Микола Гузченко / 3 лютого 2014, 12:05
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Єдине річ з СССР, яка викликає у мене захоплення - це система зомбування. В Росії цю систему дбайливо зберегли. Якщо, скажімо, в Штатах зомбування базується на добробуті (75% добробуту + 25% лапші), то в СССРРосії - тупо на лапші (75% лапші + 25% страху).
Перед нами яскравий приклад тупого совкозомбі. Ще недавно він радів за селян, які взбунтувались проти будівництва якогось, здається, заводу, закликав тут, що не треба терпіти, а треба протестувати, сам збирався в Полтаву на мітинг з підтримки української мови, шось кричав про патріотизм. Чувак барижить ламанками з Німеччини, багато разів там бував, бачив різницю між країнами, бачив, як розквітає Польща, має комп’ютер, Інтернет, необмежений доступ до інформації з усього світу.
Аж тут зомбоящик з російськими каналами. І все, наш пацієнт уже не вірить власним очам. Він уже як чуми боїться підарасів з Німеччини, злих вуйків з полонини і бомжів з майдану, які йому абсолютно нічого поганого не зробили.
Він готовий отсосать Януковичу, бо той йому не заважає жити. Так а чим йому заважають протестувальники?! Та теж нічим! Просто Кісєльов із Соловйовим у тілівізорі веліли їх ненавидіти. Плюс страх, що на таможні і в МРЕО перестануть брати взятки, а податківці поставлять клізму за злісну несплату податків. Зомбосхема працює. 75% лапші + 25% страху.
46. pedro lee / 13 березня 2014, 07:46

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації