Вхід | Реєстрація

21 лютого вночі було проведено акцію «Харьков, вставай!»

21 лютого вночі було проведено акцію «Харьков, вставай!»

21.02.2014. Акція «Харьков, вставай!»

Центр Харькова 21:00

Учора ввечері кілька тисяч харківчан пройшлися ходою по центру міста, зупиняючись біля Посольств європейських країн і дякуючи їм за підтримку. Зокрема вони прокричали тричі «Дзенькуємо!» перед посольством Польщі.


Автор: Павло Гончаренко


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Політика
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації