Вхід | Реєстрація

Таміла Шевченко стане головою Кобеляцької РДА

Вірогідність такого призначення становить майже сто відсотків.

Останніми днями в коридорах кобеляцької влади жваво обговорюють дві новини. Перша — звільнення з-під варти посадовця Підгорянської сільської ради, нещодавно затриманого співробітниками Служби безпеки України. Як відомо, за нього мали внести заставу в сумі 500 тисяч гривень. Збором коштів зайнялись фермери району та представники Підгорянської громади. Позаминулого тижня посадовця таки звільнили. Нині він перебуває вдома. Ніяких коментарів чоловік поки що не дає.

Інша подія ще не сталася. Мова йде про можливе призначення на посаду голови Кобеляцької РДА Таміли Шевченко. Як відомо, Таміла В’ячеславівна працює в органах державної виконавчої влади із 1997-го року. 15 липня 2014-го року вона була призначена на посаду керівника апарату Кобеляцької РДА.

Ще наприкінці минулого тижня з’явилась інформація про те, що Шевченко успішно пройшла співбесіду в Адміністрації Президента. І для того, щоб Президент підписав розпорядження про її призначення, необхідно лише провести кілька формальних перевірок. У розмові з кореспондентом «ЕХО» Таміла Шевченко підтвердила достовірність цієї інформації. Отже, на протязі кількох днів можна очікувати, що в Кобеляцькому районі з'явиться новий очільник РДА. Таміла Шевченко вже навіть займається пошуком кандидатури на заміщення вакантних посад.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО з регіону»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 лютого 2015, 12:08 | Кобеляки | Політика


1. Кобелячанка / 26 лютого 2015, 14:19
О це вам люстрація по" Кобеляцькому" , в палатці ПР під час майдану у Полтаві стояла, на антимайдан у Київ автобуси відправляла, Таранушичеві докладала про всіх хто був присутній на майдані в Кобеляках, а тепер голова РДА, не вже такий виклик Кобеляцька громада сприйме спокійно, защо тоді район допомагає АТО, защо там гинуть наші сини й чоловіки, заради Таміли, яка була при Копельцеві, Таранушечеві, Решетилові, Терновому.
2. яло / 26 лютого 2015, 15:10
Плили - плили та й на березі всрал....! Живємо по новому! Ось кому у нас честь і хвала. Пропоную марш не згодних.
3. не за баром / 26 лютого 2015, 15:25
пропоную спробувати почати працювати замiсть маршу
4. Мама / 26 лютого 2015, 15:30
Нехай швидше призначають голову адміністрації. Хай приструнить бізнесменів, бо ціни на харчі та медикаменти вже надто високі.
5. полтавчанин / 26 лютого 2015, 15:33
кандитат який догодив 4- рьом-різних поглядіві і орієнтацій мужланів -це спіціаліст вищої категорії-

я за ТАМІЛУ-УРА-УРА-УРАААААААА
6. пенсіонер / 26 лютого 2015, 15:34
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
тай то таке, нах...я розумних людей ставити з досвідом роботи, краще б якогось дебіла або алкаша з другого району.А то вже сра...ми затрясли. Бо то така шо порядки наведе.
7. пенсіонер / 26 лютого 2015, 15:42
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Тай справді нашо ставити грамотну і досвічену людину. Краще б якогось дебіла чи алкаша з другого району.Бо мабуть багато у кого одне місто трясеця. То така шо порядки наведе
8. Вован / 26 лютого 2015, 15:47
5.полтавчанин
«Вставити цитату
кандитат який догодив 4- рьом-різних поглядіві і орієнтацій мужланів -це спіціаліст вищої категорії-»

По мужланам.
9. Вован / 26 лютого 2015, 15:55
1.Кобелячанка
«ащо тоді район допомагає АТО, защо там гинуть наші сини й чоловіки, заради Таміли, яка була при Копельцеві, Таранушечеві, Решетилові, Терновому.»

Так і є. За що б же вони там ще гинули. Ума не мають, то й гинуть. Чм можє ти думаєш, що можна вбивати людей за щось благородне? Ні, братовбивство не може мати благородної цілі.
10. місцева / 26 лютого 2015, 15:57
Респект і хвала Губернатору шо переміг здоровий глузд. Таміла адекватна людина, а це головне. Хвате експерементувати над нашим районом.
11. 57 ron / 26 лютого 2015, 16:44
1.Кобелячанка
«О це вам люстрація по" Кобеляцькому" , в палатці ПР під час майдану у Полтаві стояла, на антимайдан у Київ автобуси відправляла, Таранушичеві докладала про всіх хто був присутній на майдані в Кобеляках, а тепер голова РДА, не вже такий виклик Кобеляцька громада сприйме спокійно, защо тоді район допомагає АТО, защо там гинуть наші сини й чоловіки, заради Таміли, яка була при Копельцеві, Таранушечеві, Решетилові, Терновому.»

+1. Таранушич як міг її протягував на голову РДА. Таміла відтанцює Рідному краю( Партії регіонів)
12. гість 999 / 26 лютого 2015, 16:52
11.57 ron
«Таміла відтанцює Рідному краю( Партії регіонів)»

Я вже згоден і на чорта лисого,якби тільки не нинішні "європейці-реформатори".
13. мерин / 26 лютого 2015, 17:47
Треба вмітитаміла вмія у всіх у рот брати тому й живе та процвіиає Яка там вона розумна три та ні мабуть два лова не звяже до купи підстилка та регіонівська як наглядач з гестапо відправляла людей на майдан Я за марш протесту!!!!
14. полтавчанин / 26 лютого 2015, 18:23
11.57 ron
«+1. Таранушич як міг її протягував на голову РДА. Таміла відтанцює Рідному краю( Партії регіонів)»

що за дурня--Таранушич-це відпрацьване мастило--його ЗЛИЛИ--ВІН УЖЕ пан НІХТО (ТИХО РИБОЛОВЛЕЮ ЗАЙМАЄТЬСЯ- НА БАЗАРІ В КОМСОМОЛЬСЬКУ БАЧИЛИ-РИБКУ ПРОДАВАВ...--ЗАБУДЬТЕ ПРО НЬОГО---друге діло ТАМІЛА--Я ВІРЮ В РАЙОНІ ПОРЯДОК НАВЕДЕ А В МАСШТАБАХ ГУБЕРНІЇЇ---ЦЕ НЕ її ПОВНОВАЖЕННЯ.....

Таміло--флаг тобі в руки і не слухай НІКОГО--ВСИХ СЛУХАЙ І РОБИ ПО СВОЄМУ--ОЦЕ БУДЕ ПРАВИЛЬНА ПОЛІТИКА РОЗУМНОГО керівника....

Єсть така собі СКОТИНА--хамелеон (так от--РЕГІОН-перевертень краю....)

Дайош ТАМІЛУ....
15. Гість 0000фф / 26 лютого 2015, 18:25
13.мерин
«. мерин /»

МЕРИН- а в тебе наверно таке маленьке що і в рот ніяк ніхто не бере---от ти і ЗАВИДУЄШ...
16. мерин / 26 лютого 2015, 18:29
На козаку нема знаку
17. нюся / 26 лютого 2015, 18:33
Я теж проти Шевченчихи хай тільки поставлять будем боротись проти регіоналки продажної Всі на забастовку проти шавки регіональної
18. 123 гість / 26 лютого 2015, 19:14
14.полтавчанин
«Єсть така собі СКОТИНА--хамелеон»

Якщо це про Тамілу, то стовідсоткове попадання в яблучко. Пристосуванка, професіоналізмом там "попахує" тільки нижче пояса.
Марш незгодних - підтримую!
19. Мохамед / 26 лютого 2015, 19:26
18.123 гість
«Марш незгодних - підтримую!»

Перед тим, як марширувати запропонуйте кандитатуру. Вам мало Майдану.
Ось краще послухайте про вашу хворобу.
Посилання на www.youtube.com
20. сержант / 26 лютого 2015, 20:43
А шо ставити Грисинчиху чи Зубника,хиба шо Батюшку.Так вони на виборах все покрали,а як ще должность дати.Чужакив уже в уряди багато,а Тамила вона ж своя.Он Микола Сирдюк ригионал до послиднього дихания,але яки урожаи,який хазяин,дажи самогонку вонючу пье,ну вин куди правильниший за социалиста и дегенерата Жука,николи не ховався у помаранчикив,возила його секретарша на Антимайдан и вин вид цього не видкажиться.Якшо людина надьожна и специалист вони роблять и на себе и на народ.А таки як Ванько та Вова то вони ни соби ни людям.А марши ходити то пусте,хто гроши дасть.Без грошей нихто й не пиде.Толку ниякого з того маршу.ТАМИЛОЧКО ,ДЕРЗАЙ,ОТЧЫЙ КРАЙ з тобою!!!
21. сержант / 26 лютого 2015, 21:05
Якщо вона пересидила 4мужичкив,то вона не пристосуванка,а настоящий професионал.А дала согласие,значит уверена в своих силах.А вси остальни завидують
22. молдаван / 26 лютого 2015, 21:16
Замами Жукова і Ваху.Вони в Європі були,євро бачили,розуму прикупили,навіть в Колоску в 2 номерах поспіль про них пишуть.Правда,у Вахи з вишиванкою проблема?Нічого,прикупить і стиліста заведе.
23. помічник / 26 лютого 2015, 21:21
А Світланці Пальоній посада буде?
24. Миру Мир / 26 лютого 2015, 22:00

Коментар видалено за порушення пункту 2.4 Правил користування сайтом
25. Мохамед / 26 лютого 2015, 22:14
Пропозиції здраві. Особливо щодо Андрієнка і Ісипа. Тільки от незадача, Андрієнко був чи може і є регіоналом. Як же люстрація і т.п.? Ісип також був але з нього як з гуся вода, його як вибирали так і знову виберуть. Лозунг "владу трудящимся" теж був. Дежавю? Чи "граблі"? Причина, мабуть, у самих трудящихя,
26. Виборець / 26 лютого 2015, 22:21
Андрієнко ніколи ні за яких обставин не прийме ваших пропозицій-він людина землі. А ви розганяйте всіх, щоб одного дня прокинулись-і району немає.
27. Мохамед / 26 лютого 2015, 22:36
Та воно й так району не буде. Як і України. І хто там в РДА не сидітиме він же нічого не вирішує. Що жиди скажуть те і робитиме. Потім крайнім за все буде. Так що нічого й завидувати. Треба було головою думати коли на Майдані скакали.
28. Миру Мир / 26 лютого 2015, 23:01
Район і без вас не пропаде ми вже 25 років слухаємо різних толерантних що за район переживають Треба гнати всіх в шию поперед всіх прокурора Кохна який обіцяв з корупцією боротись Ні в якому разі не можна допускати до влади осіб які вже були при владі бувших працівників міліції 50 відсотків депутатського корпусу повинен складати робочий клас В НАС 15 років в раді сидить одне й те саме корупційне ядро чиновників капіталістів та куркулів фермерів які тільки сміються над проблемами робочого класу призначають премії голові рай ради та заступнику пригріли в раді алкаша який в парку пляшки собирав та дарують одне одному квіти ОСЬ ВОНИ ХОТІЛИ ЗАСЕКРЕТИТИ ВІД ЛЮДЕЙ СВОЇ ЗБОРИЩА
29. Мохамед / 26 лютого 2015, 23:12
Ти що не той тумблер включив? Кохно робить те що йому накаже влада, в даному випадку обл і генпрокурор. В плани влади не входить творити тобі блага. Якщо ті просто крали то ці прийшли знищити як країну так і українців і збудувати тут "страну обетовану"
30. Миру Мир / 26 лютого 2015, 23:33
Я знаю що Андрієнко був регіоналом але він чесний чоловік і не злодій тому йому ніколи не пропонували посад бо він красти не буде у ВАС МОЖЕ ДРУГ РЕГІОНАЛ МОЖЕ В МЕНЕ ХТОСЬ ІЗ ДРУЗІВ РЕГІОНАЛ ЯКЩО РЕГІОНАЛ ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ ЩО ТАМ ВСІ ЗЛОДІЇ Я колись був в одній партії патріотичного спрямування самі понти вони почали між собою боротись В людей немає солідарності 25 років їх дурили кидали на гроші ось знову кинули роблять голод ніякої справедливості немає Під слов ом трудящихся я маю на увазі нових людей молодь які не повязані ніякими звязками з старою ізжившою себе зажравшоюся владою ТАРАНУШИЧ ПОСАДИВ З ГОЛУБЕНКОМ ХЛОПЦЯ З ВАСИЛІВКИ В ТЮРМУ це всі забули так що знову таранушичу дати владу
31. Миру Мир / 26 лютого 2015, 23:37

Коментар видалено за порушення пункту 2.4 Правил користування сайтом
32. Мохамед / 26 лютого 2015, 23:41
Сантьор якщо це ти пишеш то я готовий тебе підтримати.
Ти був депутатом районної ради. тещо інколи не той тумблєр включаєш тільки на користь. Інакше тих що прийшли знищити як країну так і українців і збудувати тут "страну обетовану" не побореш.
33. Виборець / 26 лютого 2015, 23:45
Для чого пропонувати? Вони вже в черзі стоять: Кабак, Антонов, Шуліка, Омеляненко, Шевцова...Та чи зроблять щось хороше для району? Я дуже-дуже сумніваюсь.
34. Зіна / 26 лютого 2015, 23:50
А я пропоную Няйка. Чоловік підняв Підгорянську сільраду. Їздив на майдан з Антоновим і Терновим фотографуватися. Якщо з кимось і скандалить то тільки з кумами. Висновок: шкода від нього буде мінімальна.
35. Миру Мир / 27 лютого 2015, 00:45
Як можна з такими людьми добрі справи робити в 23 год 37 хв якийсь дописувач у мене нік Миру мир украв іще й написав що він затупив ТИ ЩО НЕ МОЖЕШ НІК ПРИДУМАТИ ПІДПИСАВСЯ Б РИМУ РИМ АБО КРИМУ КРИМ НУ ЧИСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ ТРЕБА ОБОВЯЗКОВО все зіпсувати ви мабуть кобеляцький міліціонер це їх стиль роботи товариші лист під номером 31 написав інший миру мир я на відміну від інших не туплю ти що сьогодні черговий
36. Мохамед / 27 лютого 2015, 06:31
32.Мохамед
«Сантьор якщо це ти пишеш»

Клон-дублікат зявився
37. Мохамед / 27 лютого 2015, 06:34
33.Виборець
«Для чого пропонувати? Вони вже в черзі стоять: Кабак, Антонов, Шуліка, Омеляненко, Шевцова.»

Ну і хто з них кращий Таміли?
38. Мохамед / 27 лютого 2015, 06:43
[[ЦИТАТА|35| ЩО НЕ МОЖЕШ НІК ПРИДУМАТИ ПІДПИСАВСЯ Б РИМУ РИМ АБО КРИМУ КРИМ НУ ЧИСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ ТРЕБА ОБОВЯЗКОВО все зіпсувати ви мабуть кобеляцький міліціонер це їх стиль роботи товариші лист під номером 31 написав інший миру мир я на відміну від інших не туплю ти що сьогодні черговий]]
Якраз ти тупиш. Хтось навмисне забавляється а ти пропонуєш йому нік придумати. От і комент № 32 не я писав.
39. смотрящий / 27 лютого 2015, 07:10
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Имеет отношение к пр, гнать суку, а марш в Полтаву перенести, и так каждый р-н в один день сможем показать одурманенным чинушам, кого они нам впаривают. Иллюзия о том, что человек изменился, стал честным и будет работать на громаду- бред мохамеда и дебила с его круга. Украина великая и могучая страна, а пристосуванцев выведем на чистую воду всеми доступными методами. Любой сепарский движ будет уничтожен без суда и следствия. Слава Нации! Мохамед ты заинтересовал многих, за окружающих себя не бздиш?
40. Маска / 27 лютого 2015, 07:54
37.Мохамед
«Ну і хто з них кращий Таміли?»
Якщо вже і ти не проти її -- значить треба гнати. Однозначно.
41. Олеся / 27 лютого 2015, 08:12
Пропоную кандидатуру Лещука або Решетила - класні пацани.
42. Миру Мир / 27 лютого 2015, 11:05
От ви молодець я теж так про неї думаю така в неї характеристика Одним словом і все сказано
43. Мохамед / 27 лютого 2015, 11:33
40.Маска
«Якщо вже і ти не проти її -- значить треба гнати. Однозначно.»

Та я її знати не знаю. А ти знову по єврейськи. Я запитував хто з них кращий. От і написав би той-то і той. Так ні гнати. Ну женіть. Від цього нічого не зміниться.
44. Несвідомий / 27 лютого 2015, 13:51
Хлопці та не переймайтеся ти хто головою стане. Перейматися цим - справа контрпродуктивна і справа лузерів. Зрозумійте, нині при владі лузери, тобто невдахи. Ситуація скрізь однакова від Києва до Кобеляк. До речі ваш Філон передбачливістьт якого скоро оціните, колись, здається у 2013 році писав про лузерів. Так от будь-хто незалежно від прізвища, хто йде у владу під прапорами нинішніх партій- підгузків(знову ж - згадайте Філона) приречений на швидку поразку.
А не лузери - це колишні регіонали. Вони теж із партії підгузків, але не невдах. І восени вони повернуться. І тому ж Таранушичу,Удовіченку та іншим і робити нічого непотрібно. За них все зробили лузери.
45. Миру Мир / 27 лютого 2015, 14:25
Нам нІхто не заважаЄ бути такими як євреї дружніми практичними ставити перед собою конкретну мету завдання і добиватись результату обирати на посади чесних людей які працюватимуть на общину Євреї не церемоняться ні з ким їх бувший президент порушив закон його посадили Нападають на євреїв вони зразу дають відповідь а не соплі жують Євреї ловлять злодіїв по всьому світу і вкидають їх в торбу і везуть і судять Вам шановні кобилячани двічі ставили начальником міліції вбивць хоч хтось із вас заявив протест чи всрані помаранчеві комуністи регіонали Ніхто всі мовчали Коли міліція вбила людей хоч хтось із вас зая вив протест Я колись стояв під адміністрацією з плакатами проти супруненка копельця хряпи писав статті в Ехо проти супруненка та інших хоть хто мене підримав Ніхто ні люди ні місцева опозиція Так хто буде боротись за ваші права Ви думаєте що покричавши на площі Гером слава ви щось зміните що це і вся боротьба
46. Мохамед / 27 лютого 2015, 14:46
Ще забув. Ізраїль третя ядерна держава. Де твої ракети і т.п. Вже й танків немає, а було все. Третьою ядерною державою в 91-му була Україна. Шалом.
47. Миру Мир / 27 лютого 2015, 15:21

Коментар видалено за порушення пункту 2.4 Правил користування сайтом
48. Мохамед / 27 лютого 2015, 21:16
50.Миру Мир
«банки з неба не падають їх треба створювати »

Ану створи а я подивлюсь що в тебе вийде. Банківська справа це виключна монополія іудеїв. Вони тобі навіть на "національних" грошах навіщось око з піраміди намалювали, аби не забували кому служите. крім того вони ж гроші не заробляють а тупо їх друкують ну невже ти і цього не знаєш? А потім під ті нічим не забезпечені папірці ведуть скупку світу. От скоро ми будемо спостергіати скупку українських чорноземів.
А що активності громади ти правий. Але ж люд дезоієнтований і змбований ЗМІ. А кому належать ЗМІ? Найретинговішик 5 канал Вайсману, 1+1 Коломойському ну і т.д. Людина "хімічно" складається з того, що вона їсть, а ментально - з того, яку інформацію "споживає". От і маємо результат.
49. Читач2 / 27 лютого 2015, 23:25
Миру-мир-посаду голови РДА. прокурора, судді, начальника міліціі і т.д. і т. п.Усіх обплював(чуже під лісом бачить), а сам що в житті зробив?(крім того, що ікони купуєш, золото, вілли будуєш). Писати-то хобі на все житття, принижувати інших розуму багато не треба, а решта...У полеміку навіть ніхто не вступає-не достойний.
50. Маска / 28 лютого 2015, 00:15
55.Читач2
«У полеміку навіть ніхто не вступає-не достойний.»
А яка з ним полеміка? Неповага навіть тут виражається. Інакше як ще його "капс" пояснити? Хіба що невіглаством.
51. Миру Мир / 28 лютого 2015, 00:51
Ти ж вступив в полеміку Що купляєш продаєш будуєш пропонуй куплю продам Чи ти на бюджеті Де в Кобеляках баня водопой люди зі мною згодні тому й мовчать Принось іконку як є Також треба старовинну скриню комод шафу крісла може є картини сюжетні Не падай духом мені ще треба дві вілли побудувати та й кораблик хотів маленький купити по Ворсклі поплавати Не падай духом братіку все буде добре Якщо не дай бог тебе віддухопелять пяні міліціонери приходь я тобі допоможу безплатно за 200гривень скаргу написати Чого ти розсердився братан мазу тягнеш за міліцію прокурорів Вони на мене не в обиді я ж їм про них пишу правду Кожен із них думає шо це не про нього а про якогось іншого про його колегу і все нормально ТАК ШО ТИ ПРИНОСЬ БРАТАН ШО ТАМ ТОБІ БАБУСЯ ЗАЛИШИЛА ЧИ ДІДУСЬ БУДЕМ ТОРГУВАТИСЬ а то з ції полеміки ні віллу не побудуєш ні кораблик не купиш Я як куплю кораблик ми з тобою попливем вверх по Ворсклі та на березі наварим юшки пийнем по 300грам та як заспіваємо Знаєш пісню С Т ЕЕЕ ПОМ С ТЕЕЕПОМ СТЕЕЕЕПОМ Нє ну скажи класно я придумав Ти принесеш мені картинку чи іконку я її продам і куплю кораблик і тебе на ньому покатаю Спасибі хоч ти відгукнувся а то так сумно було Може просто допоможеж грошима Уяви два мангала купив а грошей на шашлик немає
52. Миру Мир / 28 лютого 2015, 00:56
Маска розтлумач що таке невігластво ти маску теж в кредит купив чи як
53. Миру Мир / 28 лютого 2015, 01:06

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
54. Миру Мир / 28 лютого 2015, 01:09
Ти ж вступив в полеміку Що купляєш продаєш будуєш пропонуй куплю продам Чи ти на бюджеті Де в Кобеляках баня водопой люди зі мною згодні тому й мовчать Принось іконку як є Також треба старовинну скриню комод шафу крісла може є картини сюжетні Не падай духом мені ще треба дві вілли побудувати та й кораблик хотів маленький купити по Ворсклі поплавати Не падай духом братіку все буде добре Якщо не дай бог тебе віддухопелять пяні міліціонери приходь я тобі допоможу безплатно за 200гривень скаргу написати Чого ти розсердився братан мазу тягнеш за міліцію прокурорів Вони на мене не в обиді я ж їм про них пишу правду Кожен із них думає шо це не про нього а про якогось іншого про його колегу і все нормально ТАК ШО ТИ ПРИНОСЬ БРАТАН ШО ТАМ ТОБІ БАБУСЯ ЗАЛИШИЛА ЧИ ДІДУСЬ БУДЕМ ТОРГУВАТИСЬ а то з ції полеміки ні віллу не побудуєш ні кораблик не купиш Я як куплю кораблик ми з тобою попливем вверх по Ворсклі та на березі наварим юшки пийнем по 300грам та як заспіваємо Знаєш пісню С Т ЕЕЕ ПОМ С ТЕЕЕПОМ СТЕЕЕЕПОМ Нє ну скажи класно я придумав Ти принесеш мені картинку чи іконку я її продам і куплю кораблик і тебе на ньому покатаю Спасибі хоч ти відгукнувся а то так сумно було Може просто допоможеж грошима Уяви два мангала купив а грошей на шашлик немає[[ЦИТАТА|55|Читач2|Ти ж вступив в полеміку Що купляєш продаєш будуєш пропонуй куплю продам Чи ти на бюджеті Де в Кобеляках баня водопой люди зі мною згодні тому й мовчать Принось іконку як є Також треба старовинну скриню комод шафу крісла може є картини сюжетні Не падай духом мені ще треба дві вілли побудувати та й кораблик хотів маленький купити по Ворсклі поплавати Не падай духом братіку все буде добре Якщо не дай бог тебе віддухопелять пяні міліціонери приходь я тобі допоможу безплатно за 200гривень скаргу написати Чого ти розсердився братан мазу тягнеш за міліцію прокурорів Вони на мене не в обиді я ж їм про них пишу правду Кожен із них думає шо це не про нього а про якогось іншого про його колегу і все нормально ТАК ШО ТИ ПРИНОСЬ
55. Миру Мир / 28 лютого 2015, 12:24
адміністратор газети ехо незаконно видаляє мої коментарі і пропозиції це філіал газети колос та райради пристосуванці і душителі свободи слова узурпатори свободи слова ганьба вам вороги народу
56. Читач2 / 28 лютого 2015, 12:39
Миру мир! О. як все запущено, як зачепило! Що треба, Саньок, приймати, щоб не бачити своєі писанини? Адмін, забань, щоб брехню не писав.
57. глядач / 28 лютого 2015, 13:32
Миру мир! Про яке беззаконня пишеш? Ти-це суцільне брехня, порушення всіх законів і норм життя. Втім, не зрозумієш-не дано. Як і не дано втрутитись у права власника сайту. Ти тут гість-пам*ятай про це.
58. Читач2 / 28 лютого 2015, 14:14
Я, на відміну від тебе, не читала, а знаю і бачу ситуацію, бо маю дитину: діти не голодають, а якщо на хліб чи молоко треба здати, то здаємо-це ж наші діти.Переживемо без твого крику, який нічого не вартий.А твоя бурхлива діяльність всім зрозуміла-хочеться стати депутатом. Та кому це треба?
59. Народ / 28 лютого 2015, 14:41
Що це за голос народу об*явився? Самозванець, пиши я, тебе ніхто не вповноважував, таких помічників мітлою треба гнати.
60. Миру Мир / 28 лютого 2015, 15:23
Читач 2 і Народ!
Ви справжні патріоти, терплячі
61. Хохол / 28 лютого 2015, 16:00
Копылец-гандон,Решитило-кайфожор,Таранушеч-Профи,Тамила-лучший выбор на сегодняшний день,не будет сорить общество между собой,как это происходит в Украине
62. Хохол / 28 лютого 2015, 16:04
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Копылец-сволочь редкая,Решетило-кайфожор,Таранушеч-Профи,Тамила лучший выбор на сегодняшний день,не будет разделить общество,как это делается в Украине.
63. Миру Мир / 28 лютого 2015, 16:47
незаконно видаляють мої коментарі що з того що вони не по темі ця тема загальна влада і люди всі ми гості на землі а що тут читати мої повідомлення найкращі і найправильніші спрямовані на захист прав людей
Адміністрація газети ЄХО покриває політику районної ради адміністрації влади взагалі.Встановила цензуру.Так працювати зовсім не цікаво.Пешіть хто хочете анекдоти, прислів*я, різні вірші
64. Миру Мир / 28 лютого 2015, 16:48
Вибачаюсь за помилку!(пишіть)
65. нюся / 28 лютого 2015, 17:27
Тяжко їй буде працювати в оточенні ворогів які проти неї ополчилися.Розумно треба кадри підібрати бажано з професіоналів а не друзів В державній службі не місце дружбі.
66. Народ / 28 лютого 2015, 18:12
мої повідомлення найкращі і найправильніші ...написав Миру мир і цим розкрив усі своі проблеми
67. Миру Мир / 28 лютого 2015, 21:20

Коментар видалено за порушення пункту 2.4 Правил користування сайтом
68. Просто гість / 28 лютого 2015, 21:32
77.Зіна
«З Терновим хоть весело було а з Тамілою нічого цікавого і хорошого.»

Давайте тоді клоуна собі происити у презилента.
69. Миру Мир / 1 березня 2015, 12:27
Ну що прийняли активну участь в обговоренні кандидатури на посаду глави адміністрації свідомі громадяни внесли свої ділові конструктивні пропозиції ХАЙ ЧАБАН УСІ ГУКНУЛИ ЗА ОТАМАНА БУДЕ А МОЖЕ АЛКАН
70. Чудо Юдо / 1 березня 2015, 13:26
Миру Мир непробивний: йому раз за разом блокують коментарі за Капс лок, а йому хоч би хни - і далі на ньому шурує.
Мир, ногу з педалі Caps Lock зніми і все буде good :)

А взагалі ви всі даремно так паритеся. Згадайде минулий рік і "Кабінет" з головами РДА. Коли їх запитували чим вони займаютсья, які були відповіді? Ведемо переговори, ну щось робимо.. щось важливе..
Ця організація уже нічого не вирішує, вона уже просто непотрібна і не сьогодні так завтра її нарешті ліквідують.
71. Миру Мир / 1 березня 2015, 13:58

Коментар видалено за порушення пункту 2.4 Правил користування сайтом
72. Мохамед / 1 березня 2015, 14:16
81.Миру Мир
«ТИ БАЧИШ ЩО ПРАВА СОБАК ТВАРИН ЗАХИЩАЮТЬ КРАЩЕ НІЖ ЛЮДЕЙ ЛЮДИ»

От, от... І закон приймуть і далі все по Протоколах...
Х.рен навіть тут щось напишеш.
73. Зіна / 1 березня 2015, 16:59
Тут Як дотримуватися правил то можна всяку чепуху писати. Краще зверху до низу прочитайте.
74. Миру Мир / 1 березня 2015, 18:28
А ти не та ЗІна шо з Підгори ТИ ЛОЖКУ ВЕРНИ
75. тарасович / 1 березня 2015, 21:02
Зіна друг Миколайовича,вона не дала йому землі під капусту,так він її трубами задрав.А ось про ЛОЖКУ,щось нове?
76. Миру Мир / 2 березня 2015, 23:42
Щоб підвести підсумки нашій активній дискусії ПЕРШЕ нічого в свідомості людей не змінилося ДРУГЕ на посаду глави адмін Кобел району ніхто не хоче і ніхто нікого не пропонує ТРЕТЄ пропоную на цю посаду головного ред газети Ехо ІГОРЯ ФІЛОНЕНКА він чесний сміливий принциповий громадянин і журналіст Є ОДИН НЕДОЛІК ЙОГО ЯК ЖУРНАЛІСТА ЩЕ НІ РАЗУ НЕ БИЛИ але ми це поправимо для підняття його авторитету серед населення Першим заступником пропоную призначити журналіста ПАРШЕВЛЮКА він завжди правильно висвітлює всі проблеми пише правильно пише інколи луччє чим я може поможеш мені грошима Треба міняти владу вчити нових людей Ще я хотів спитати в ІГОРЯ ізя скажи будь ласка яким гелем ти намазуєш свої пейси що в тебе получається виложити на голові такий гарний козацький оселедець Із пєйсамі тєбє намного луччє
77. Мохамед / 3 березня 2015, 07:29
91.Миру Мир
«Треба міняти владу вчити нових людей»

""кадры решают все"... Можно ли сказать, что наши люди поняли и осознали полностью великое значение этого нового лозунга? Я бы этого не сказал"
"Но самая – то большая и основная причина недовольства в том, что свободного резерва из местных людей, годних для работы, оказывается страшно мало или, скорее вего, нет вовсе (Сталін)
78. Миру Мир / 3 березня 2015, 13:07
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
ЦЕ ВИ СЛОВАМИ СТАЛІНА хочете сказати що на місцях самі дебіли Я з вами не згоден а ви чули як вони співають не виють від голоду й безнадії а співають А ЯКІ в них шаровари нє ви бачили які них шаровари А ХТО ПРИДУМАВ фразу ГУРТОМ І БАТЬКА БИТИ ЯКІ ВОНИ ДРУЖНІ ІМЕННО БАТЬКА БИТИ а ви кажете
79. Миру Мир / 3 березня 2015, 13:09
адмін я ще не написав а ти вже стер в чому ненорматив
80. Миру Мир / 3 березня 2015, 13:11

Коментар видалено за порушення пункту 2.4 Правил користування сайтом
81. кобелячанка / 14 березня 2015, 13:37
виходить що правди ніякої немає,за що загинула Небесна сотня,за що зараз гинуть люди на Сході,невже за те щоб Таміла Шевченко була головою РДА,та вона ж рідну матір продасть аби їй було добре.Колись працювала на базарі у киоску,Манник привів її в РДА/за які заслуги,зрозуміли/,там вивчилась заочно,а при Копильцю ще пішла вчитись,прийшов Таранушич перший раз то прогнав,Решетило підібрав а потім і під Таранушича підлізла.Була керівником партії Яценюка та вірою і правдою служила Регіонам,відправляла автобуси із людьми на підтримку Януковича,сама їздила у Полтаву на його підтримку,та навіть придумала сценку до 23лютого,щоб привітати чоловіків,то жінки повинні були взяти качалки та бути тітушками,слава богу що в РДА ще є нормальні люди які їй на це заперечили.А тепер коли Яценюк у владі то і Шевченко начебто служить Україні,пенсіонерку Гаврилюк Ольгу знову зробила керівником громадської ради,та невже немає молодших людей та і розумніших за Гаврилюк,цеж такаж сама страшна людина як і Шевченко,то виходить що ПРАВДИ в Кобеляках вже давно немає,і скільки ж ми будемо мовчати.Коли прийшов головою РДА Іван Терновий ,то працівники РДА написали звернення до нього,голови обласної РДА,просили щоб Шевченко не ставили на керівні посади,а тоді мова йшла за керівника апарату,бо вона немає морального права там бути,описали все за неї,тоді Терновий пообіцяв що буде все по справедливості а на справді обманув 18чоловік колективу та взяв Шевченко на керівника апарату,теж саме проходить зараз,Шевченко ставлять головою РДА бо так хочуть РЕГІОНАЛИ. ЛЮДИ ХТО ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ ТО Не СИДІТЬ СКЛАВШИ РУКИ А ВСТАВАЙТЕ ВІД НАС УСІХ ЗАЛЕЖИТЬ ЯК МИ ТА НАШІ ДІТИ, ВНУКИ БУДЕМО ДАЛІ ЖИТИ. СЛАВА УКРАЇНІ
82. Мохамед / 14 березня 2015, 14:44
98.кобелячанка
«ВСТАВАЙТЕ ВІД НАС УСІХ ЗАЛЕЖИТЬ ЯК МИ ТА НАШІ ДІТИ, ВНУКИ БУДЕМО ДАЛІ ЖИТИ. СЛАВА УКРАЇНІ»

Україну вбили на Майдані і тепер хоч сидіть, хоч скачіть. І хоч три Таміли міняйте на не таміл, нічого не зміниться. Буде так, як хазяї Америки скажуть.
83. Маска / 14 березня 2015, 15:48
100.Мохамед
«Все малята. Я в отпуск.»
А чому Велика Багачка?
84. Мохамед пророк / 14 березня 2015, 16:04
100.Мохамед
«Все малята. Я в отпуск. Скоро побачимося. До нових зустрічей.»


Клон однако. Вже хтось зареєструвався під моїи ніком.
85. Маска / 14 березня 2015, 16:23
103.Мохамед пророк
«То не ти таке зробив?»
:))) Якби я, то не питав би. Тепер ясно, що значить "Може менше писатимеш".
86. Мохамед пророк / 14 березня 2015, 18:01
104.Маска
«Тепер ясно, що значить "Може менше писатимеш".»

Ясно, що комусь не подобається. Значит "верной дорогой иду".
87. колгоспник / 21 квітня 2015, 17:24
108.Мама
«Команду керівників району сформовано!»

Тільки скажіть мені хто з них щось знає про сільське господарство чи може розбирається в цій галузі, як можна призначати керівників не спеціалістів, і вони хочуть щоб район залишився, та стакими "керівниками" він сам розпадеться без всякої адмінреформи.
88. нежданний гість / 21 квітня 2015, 17:42
108.Мама
«Посилання на kobelyaki.adm-pl.gov.ua Команду керівників району сформовано!»

В Кобеляцькій РДА, з керівників, "був при пам"яті" один Мудрак і того Тамілка під зад коліном, ну воно і понятно:" подчиненный, перед лицом начальствующим, должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать начальство".
89. Нс777 / 22 квітня 2015, 11:56
Посилання на cs7065.vk.me гарно сказано,якраз по темі.
90. професор / 22 квітня 2015, 20:09
Допоки вже українці будуть проти?????... Я поняття не маю, хто така Таміла шевченко, і у принципі, мені глибоко... як і більшості мешканцям неКобеляк.

Мені цікаво, що немає жодного коментаря, який каже:
Люде, повстаєм. Є кандитат Іван Добрюнін, який зробить те те і те, про що він виступить на загальноселищних зборах, які відбудуться тоді-то і тоді. Люд, що активніший - зібрався, послухав. Щось вирішив. А далі - протести, народні віча і так далі...
а то... за що загинули...?
Звісно - за те, щоб замість одних прийшли інші, яких самі загиблі з побратимами пускали до сцени і висловлювали свої сподівання. От навіщо їх туди пускали??

Інше питання: а чи було б тоді стільки загиблих...?

Але це вже - полеміка, в якій піднімуться свідомі голоси... і знов буде те саме.
91. яків / 22 квітня 2015, 20:46
Я теж не місцевий,але Тамілу бачив.Дуже симпатична жіночка,більшість чоловіків зі мною згодяться.А на рахунок професійності,не алкоголік щоб був,а крадуть,майже,всі.Тамілочка найкраща кандидатура,Президент не помиляється.
92. Нс777 / 22 квітня 2015, 21:04
117.яків
«,Президент не помиляється.»

Ги-ги.Правильніше буде так.пункт1.Президент всігда прав.пункт2.Якшо президент неправ дивись пункт1.
93. Махаммад огли / 22 квітня 2015, 21:47
118.Нс777
«Ги-ги.Правильніше буде так.пункт1.Президент всігда прав.пункт2.Якшо президент неправ дивись пункт1.»

Ти ж бачиш, що він Іаков, то ж його президент завжди і правий. Як інакше.
94. Народ / 22 квітня 2015, 22:27