2 роки тому мешканка гуртожитку почала «воювати» проти нових тарифів і думає, що внаслідок цього залишилися без житла
До ІВ «Полтавщина» звернулася Вікторія Тарабукіна, мешканка гуртожитку ПАТ «Тепловозоремонтний завод», що розташований на пров. Соколова, 9. Зараз вона фактично має статус безхатченка, проживає у коридорі гуртожитку на розкладушці. За словами Вікторії Василівни, восени цього року виповниться 19 років, як вона проживає у гуртожитку. До цього її скоротили із заводу, але кімнату у гуртожитку залишили. 2 роки тому керівництво заводу встановило нові тарифи — 14,40 грн за квадратний метр. Вона із сусідкою почала збирати підписи, щоб не платити за новими тарифами. Але згодом керівництво повідомило, що вона підлягає виселенню в іншу кімнату, де мешкає жінка із дорослою донькою.
— Я зареєстрована з відміткою в паспорті в даній кімнаті, — говорить жінка. — Маючи ордер на житлову площу, своєчасно сплачувала комунальні послуги, я інвалід 3 групи. Без мого відома, коли я поверталася із роботи, директор заводу Петько Антон Володимирович з іншими представниками заводу зламали мені двері до моєї кімнати та стали виносити всі мої речі: стінку, холодильник, комод, диван та інші особисті речі. Коли я прибігла додому та намагалася зайти в кімнату, то мене насильно викинули з кімнати та утримували мене в коридорі. Після того винесли всі мої речі, заволоділи грошима, банківською картою, документами та іншими речами. Тобто без рішення суду мене викинули на вулицю. Я вже заплатила усі свої борги, хоч і вважаю їх незаконними, плакала і просила, щоб мене не залишали без житла, але ось така мені кара... Зараз побираюсь у друзів та знайомих, які діляться одягом та продуктом харчування. Після неодноразового звернення до суду Полтави та прокуратури я не можу знайти правди, на якій підставі мене викинули з житла? У суді керівництво заводу веде себе нахабно та впевнено, що закони для них не писані, а судді їм потурають.
Також жінка повідомила, що за фактом розпочато кримінальне провадження по ст. 162, але суди не спішать ані виносити рішення щодо законного місця для проживання жінки, ані щодо вивезення її особистих речей, які зараз перебувають на складі підприємства. Окрім цього у суді розглядається колективна скарга 15 мешканців (всього у гуртожитку 52 кімнати — сімейні, 15 кімнат — «холостяцькі») з приводу проведення приватизації свого житла.
До речі, у 2015 році вище названий гуртожиток заплановано приватизувати.