Здавалось, обрати меблі у свій будинок чи офіс — дуже просто. Пішов у магазин та обрав те, що підходить по ціні, дизайну та якості. Але ж, виявляється, все це три різні поняття. Тому якщо ви вирішили відправитись до меблевого магазину, то щоб покупка була успішною, вам варто вивчити цю тему детальніше. До слова, автору цих рядків нещодавно потрібно було закупити нові меблі у квартиру. Придбавши нове житло і зробивши там ремонт, настала черга для найбільш приємного заняття — вибір меблів. Спочатку я пройшлася по меблевих магазинах, ознайомилась з широким асортиментом. І якщо меблі для кухні та спальні я змогла підібрати без проблем, то з вибором дивану для гостьової кімнати виникли проблеми. Бо жоден диван мені не припав до душі.
Тоді, за порадою знайомих, я вирішила скористатись інтернетом. Вони порадили сайт http://www.zlatamebel.ua/category/gostevoj. Мовляв, нещодавно там вже купували кушетку і співвідношення якості, ціни та сервісу їх приємно здивувало. Скориставшись цим сайтом, я таки знайшла той диван, який підходить мені по всіх параметрах: дизайн, зручність та якість. Адже правильний вибір такого предмету меблів являється гарантією його тривалої служби та вашого чудового настрою.
У одному з магазинів м'яких меблів продавець розповіла основні вимоги, яким має відповідати хороший диван. Найголовніше — це якість та надійність. Адже сьогодні дуже багато людей використовують дивани в якості альтернативи ліжку. Тому, зекономивши на покупці, ви можете отримати безсоння та поганий настрій. Далі, варто звернути увагу на каркас. Краще, якщо він буде виготовлений з металу або натурального дерева. Тільки перевірте, щоб деревина була добре просушена. Інакше, диван може неприємно скрипіти. Диванне начиння також має велике значення. Ще він обов’язково повинен мати пружини, легко складатись, розкладатись та легко перетворюватись у ліжко. Добре, якщо він буде невибагливим у догляді. Адже купувати дорогі миючі засоби і часто видаляти забруднення мало кому хочеться, правда ж? Тим більше, що жодну меблеву тканину не дозволяється прати. Здебільшого, допускається волога чистка або ж хімчистка. Можна спробувати намочити вологою губкою пляму і нанести на неї трішки спеціального миючого засобу. Та дотримуйтесь головного правила: якомога менше води та більше піни.
Найкращою вважається оббивка з тефлоновим просоченням. Хоча вона є і найдорожчою з-поміж усіх, та пролита кава чи сік на диван не залишають на ньому слідів, а просто стікають. Та така оббивка не на багато гірша за тканину з тефлоновим покриттям. При цьому вона практично вдвічі дешевша.