Останньою роботою професійного художника став розпис літньої сцени, що на вулиці Касьяна.
Навесні 2014 року в Кобеляках відбулася стихійна акція з повалення пам’ятників. Під гарячу руку місцевих та заїжджих «активістів», серед яких в основному були члени партії «Свобода», потрапив не лише бюст Леніна, а й Стела пам’яті комсомольців. Вождя завалили вручну, а бетонну споруду, встановлену на честь молодих продовжувачів справи Ілліча, зруйнували за допомогою автотранспорту.
Через кілька днів після руйнувань залишки бетонної стели вивезли і на її місці трішки прибрали. Заради справедливості потрібно згадати, що в акції із прибирання взяли участь і деякі партійці «Свободи». Залишки стели накрили чорною поліетиленовою плівкою. Після цього кобелячани трішки поуправлялися в тому, хто дасть влучнішу назву новій споруді в центрі міста. Одні говорили, що це схоже на священний камінь Кааба. Менш обізнані із мусульманськими святинями стверджували, що то — пам’ятник кобеляцькій «Свободі».
Зрештою кобеляцькі депутати вирішили, що на місці колишньої стели спорудять сцену. Потрібно відзначити, що майданчик біля районного Центру культури і дозвілля міська влада вже кілька років поспіль використовує під час відзначення новорічних свят. А після спорудження сцени посадовці планують використовувати цю місцину ще активніше. Там мають проводитися різноманітні концерти та урочисті заходи.
Роботи з будівництва сцени виконали працівники міського підприємства «Водоканал». А після цього міська влада запросила художницю Світлану Кравченко, аби та розмалювала елементи споруди петриківським розписом. За кілька тижнів до цього Світлана подібним чином розписала фойє міської ради. Чиновникам сподобалась її робота і вони запропонували художниці новий проект.
Розмальовувати сцену Світлана Кравченко почала в суботу, а закінчила роботу за три дні.
У суботу до сцени навідався міський голова Олександр Ісип. Він не приховував свого задоволення від побаченого. Олександр Михайлович сказав:
— Робота ще не закінчена, але вже видно, що буде дуже красиво. Вважаю, що ідея із прикрашенням сцени саме петриківським розписом є дуже вдалою. Це не лише красиво. Петриківський розпис є унікальним надбанням всього українського народу. Він — поза часом і політикою. Досить ставити пам’ятники різним вождям. Влада, ідеологічні пріоритети можуть ще багато разів змінитися, петриківський розпис ні, він — назавжди.
Міський голова стверджує, що з бюджету на розпис сцени витратили лише кілька сотень гривень. Ці кошти пішли на придбання фарби та пензлів. Також були залучені спонсорські гроші, які у свій час зібрала юна жителька райцентру Настя Бодня.
На саме ж будівництво потратили 125 000 бюджетних гривень.