Вхід | Реєстрація

Миколу Дригу привітали нагрудним знаком та іменним годинником

Миколу Дригу привітали нагрудним знаком та іменним годинником

3 грудня в Бутенківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся святковий захід, присвячений Дню Збройних Сил України.

Свято проходило за участю голови райдержадміністрації Таміли Шевченко, депутата Полтавської обласної ради Геннадія Коваленка, директора школи Григорія Журавля, вчительського, учнівського колективів та гостів заходу.

У Бутенківській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів  проведення такого заходу стало вже доброю традицією.

Присутні відвідали кабінет військово-патріотичного спрямування, сворений Миколою Дригою. Голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, депутат обласної ради Геннадій Коваленко привітали Миколу Дригу, вручили Почесну грамоту Полтавської обласної ради, нагрудний знак до неї та нагородили іменним годинником за високий патріотизм, вагомий особистий внесок у роботу з військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

 


Автор: Козельщинська райдержадміністрація


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook


1. Батьки / 4 грудня 2015, 21:47
Дрига молодець заслужив А Журавель з Тамілою до чого тут Вони щось зробили для школи Да журавлик молоденьких учительок потихеньку виховуе сімю прохезяв Гнать зі школи І скоро погонимо
2. Народ / 4 грудня 2015, 22:35
а при чому Козельщинська РДА??? Анекдот...
3. мигуля / 4 грудня 2015, 23:30
А дітей треба було поставить попереду.Сам Журавель поставлений на посаду по особистому клопотанню Ясинської і Сільського голови
4. мигуля / 5 грудня 2015, 18:01
Сами главна то,шо Гриша сотрудничав з органами,одним словом Фуцман.
5. мишуля / 6 грудня 2015, 07:01
Журавель служив в Афгани,а медали не носить.Значить,скромняга.Вчительки сами в чергу стають до нього на злягання,бо свои мужики не задовильняють.На групи их розбила Ира Мигуля.А ось приклад,дити хай беруть з Дриги.А Гриша Музикант теж приклад-мачо,не голубий.А те,що сексот,так вси хто на посадах сотрудничали.
6. кузнець / 6 грудня 2015, 07:08
А де сільські активісти-Гунжель,Демченко,Тищенко,Дрюков,Цвінцицька,Іщенко?Чому вони чужака пустили на свою територію?
7. Іван Іванович / 6 грудня 2015, 14:00
В статті йдеться про досягнення Миколи Вікторовича, який просто добросовісно і чесно робить свою роботу, з якого треба брати приклад насамперед вам, хто зараз перебирає чужу брудну білизну.А ви накинулися на Журавля, як голодні пси на кістку. У кожного свій світогляд і ніхто не знає, як завтра життя поверне кожного з нас.
8. AVI90 / 7 грудня 2015, 22:42
19.Іван Іванович
«..А згадайте, якою школа була до його приходу, і яка вона зараз?»

А якою ж школа була до його приходу?
9. skorpion720 / 7 грудня 2015, 23:03
Журавель даже в танки невміє грати як йому школу довірили?
Внього стата в танках 45% це капєц!
10. skorpion720 / 7 грудня 2015, 23:06
Ну Бодя пиши давай шось!
11. саня / 8 грудня 2015, 05:21
Тамара ремонт теж би зробила.Всякий директор зробив би.Тоді всіх напрягли на бабки-батьків,спекулянтів,фермерів і т.д.Підкинула держава,приїхали специ і школа квіткою стала.А рівень знань повисили компами,подареними Сердюком.А звьозди-дві Люди,одна із стоянками,друга з Топольками,вообще предєл мечтаній...Де ж тут заслуга Журавля,героя Помаранчової революції?Хіба в тому,що затесавсь в лагерь БЮТу,так риги його кишнули з культури.А сестри пожаліли,щоб сім’я з голоду не вмерла, підсуєтились.Поперли Тому на пенсію,бо з сином проблеми,а Гришу за хорошу гру на гармошці в крісло.Хоча зараз ведуться закулісні переговори з Карманенком.Якщо той дасть згоду Журавля попруть.Колектив він розвалив,бо зацикливсь на почуттях,а не на науці.А жіночки,вони народ чуствітєльний.розбрелись по городу,хто куди.До гурту їх може зібрати тільки лідер ,людина без гріхів.На думку бутенківської громади-директор має бути місцевим,а не з варягів.Непоганий варіант-Гунжель Павло Олександрович,ще й живе поряд з школою.Слава Україні!!!
12. саня / 8 грудня 2015, 05:34
А Дрига-молодець,гідний продовжувач плеяди бутенківських воєнруків Бреславця й Калюжного.Вміє працювати не тільки головою,а й руками.І діти до нього тягнуться,бо він для них авторитет.А ось Гриші не слід примазуватись до чужої слави,бо Дрига так працював і в Котовському,і в Бутенках до нього.
13. 1234пять / 8 грудня 2015, 19:34
23.саня
«Тамара ремонт теж би зробила.»

Та якраз Тамара ремонт і зробила, якого не було 50 років, а птиця-журавель угніздився у теплому гнізді на всьому готовому, є замашки керувати відділом освіти, зі школи його винесуть тільки вперед клювом.
14. 1234пять / 8 грудня 2015, 19:40
10.Іван Іванович
«У кожного свій світогляд і ніхто не знає, як завтра життя поверне кожного з нас»

З таким "світоглядом" не х.р пхатися у вчителі, краще хай грає на гармошці, все ж толку більше.
15. Ось так / 10 грудня 2015, 13:36
Журавлик із новоспеченою сімєю тільки сидить і наблюдає за цим всим, а ніяких висновків не робить, дурень ! Баче що його ненавидять всі, ідалі продовжують цькувати. Думає що добром скінчиться... Ще і новій сімї горя наробить. Їхня справа, ну керівника поведінка такою не повинна бути! Подивимось до чого це приведе
16. Алла / 10 грудня 2015, 13:54
Нехай Карманенко стає директором, Журавля ж девіз - Молодим дорога, от і нехай марширує зі школи додому, а молодь нехай працює і побільше молоді в колектив! Або іншу людину нехай районо присилає працювати в Бутенки. Люди з таким майбутнім (гульки на всіх робочих місцях) не можуть керувати людьми ! Головне щоб при новому директору не було розврата в кабінетах та любовних драм, тоді буде порядок. Це Журавля велика помилка що він почав любовні сцени з молодими вчителями, може все було б добре, якби не ця ситуація. Або якби не був директором, а звичайним рядовим вчителем. Це моя думка збоку школи
17. Bess666 / 13 грудня 2015, 13:44
Журавель,ти все правильно робиш!Давно було пора розворушити це кубло в школі.Не звертай уваги на все це дєрмо.Тебе поважають і батьки і діти.Кого ж це ти так зацепив? Маню-склочницю чи Вовку-алкаша, а може Мигулів-конопляників чи Саню-чека , а чи «звізду»Наташу чи Людку-торбешницю? Аж страшно,хто вчить наших дітей!
18. Читач / 13 грудня 2015, 14:57
34.Bess666
«Журавель,ти все правильно робиш!Давно було пора розворушити це кубло в школі.Не звертай уваги на все це дєрмо.Тебе поважають і батьки і діти.Кого ж це ти так зацепив? Маню-склочницю чи Вовку-алкаша, а може Мигулів-конопляників чи Саню-чека , а чи «звізду»Наташу чи Людку-торбешницю? Аж страшно,хто вчить наших дітей!»

Ну ну Дуже вже поважають Школа пада в прірву Ще рік польоту журавля і побачите Самі пгоните чи дітей звідти заберете
19. саня / 13 грудня 2015, 15:42
Моголи,цигани,та Людку Торбешницю вси базаряни на Южному знають.У неи найлучши и найчистиши стоянки на весь базарь,так шо ии трогать низзя.
20. макар / 13 грудня 2015, 15:43
А секс в школе есть?
21. саня дрюков / 13 грудня 2015, 16:34
Гопота,якоґо гимона на Гришу накинулись?
22. мужик / 13 грудня 2015, 16:45
оце про любовны інтриги... Я думаю шо мужики хто пише завидуют, а баби учитёлочки ревнуют. у цьому і вся причина тёрок. Для журавля птиці перельотної це клас ,респект. а дітей своїх до такого директора в науку не віддав би...
23. саньок / 13 грудня 2015, 18:28
Дєвочок ведить йому.Дайош директора Грузина.
24. мужик / 13 грудня 2015, 20:30
ну якшо саня дрюков у гришки адвокат, то все ясно!
25. веня / 16 грудня 2015, 21:12
Гришка видав Дрюкову атестат за 11 класів,а то було 7 всього.Так Саша на випускний не пішов стидно стало до діток клеятись.Купив авто за сприяння Тернового.Перестав продавати самогон в розницю,диски з порнухою,став політиком.Але старі грішки тримають,тож він засланий козачок в стані опозиціонерів.Гришку змусили видати,він людина підневільна,а тут голог РДА.
26. гістьПРОПРО / 16 грудня 2015, 21:42
47.веня
«.Купив авто за сприяння Тернового.»

прокуратурі не пізно провірити прозорість продажу автомобіля- ЛАНОС-(ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДАЖ авто рда подало в якусь полтавську маленьку газетку)яку в КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ НІХТО І НЕ ЧУВ)--ЗАЯВУ на участь в аукціонів шофера-який працював на ланосі-даже не взяли.....
P.S.ПРОКУРАТУРА---вам всі карти в руки--не проведете ВИ--- перевірку проведе ОБЛАСНА (МОЖЛИВО І ГЕНЕРАЛЬНА)ПРОКУРАТУРИ.....
27. веня / 16 грудня 2015, 22:20
До машини щей посвідчення додали.Санька навіть в МРЕВ,не те що в кабінеті,а й на подвір’ї ніхто не бачив.Він не знає як здають ті екзамени.Пам"ятники валять,це його.Машину,напевне,не відберуть.Зав’язки в нього з тих пір,як самогон гнав.Гриша хороший директор,йому такий адвокат(криша)не потрібен.
28. мужик / 21 грудня 2015, 15:17
про шо пишете? почали за здравіє , а кінчили за упокой. не гризтися нам треба , а чогось путнього добиватись. хто розумний -пишіть питицію про явні зловживання сільради ,вимагайте ривізії земель і шоб провірили як вона видавалась 20 год,чого в одних 100 гектаріва другим дуля. А про школу, хай устроять люстрацію хто має право по моралі дітей вчити ,а хто ні. бо щас смієтесь ,а коли виростуть монстри з дітей з таким вихованням плакати будете...
29. Гершко / 22 грудня 2015, 22:35

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
30. читач2 / 23 грудня 2015, 20:43
Де ти дрова купуєш?
31. месный / 25 грудня 2015, 17:07
Але гараж а правда что вчера бутенковскому Павлику Морозову читай Гунделю или как его там на сесии депутаты по мозгам надавали Правда или вранье
32. читач2 / 25 грудня 2015, 18:54
Побил Нестеренко Николай,поганяло Гога.Гунжель его уличил в краже старых труб при строительстве водопровода.
33. читач2 / 25 грудня 2015, 21:52
Свіжайша новина в селі-на сесії побив Гоґа Павла,а сестра Павла покусала Гоґу.Мужики депутати зраділи і пішли на перекур,бо Павло знімав їх на камеру,загалом,мішав грати в карти.А жіночки дружно аплодували нокаутеру Гоґі,а потім дружно пішли пити пиво.Ґоґа грізно попередив Павла,що наступного разу буде його в нужнику люструвати і проведе обряд обрізання.Павло пригрозив Ґоґі кримінальною справою.Висновок,опозиція забуде дорогу до сільради,Ґоґа набрав високий рейтинг.Він Мессія Бутенок.
34. Іва / 25 грудня 2015, 22:58

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
35. Іва / 25 грудня 2015, 23:08
Читач2. З картами пивом люстрацією і кастрацією це ти вже перебрав. І взагалі: ти там був??? Чи просто переповідаєш плітки?
36. месный / 26 грудня 2015, 08:33
Значит правда что потусили немного в Бутенках на сесии,А Паша как все в порядке жаль беднягу
37. читач3 / 26 грудня 2015, 10:16
78.Паша
«78. Паша / сьогодні, 09:54 Вставити цитату
Жаліти Пашу-себе не поважати. »

Згоден на 100%!!! Жаліти треба тих людей, яких він обдурив, яких втянув у війну за своі інтереси!