Вхід | Реєстрація

Затвердили головного лікаря, прийняли бюджет і посварилися (Оновлено)

Затвердили головного лікаря, прийняли бюджет і посварилися (Оновлено)

Чергове засідання депутатів Кобеляцької районної ради знову не обійшлося без гарячої дискусії, котра моментами переходила у банальну сварку.

Як і очікувалось, депутати розпочали свою роботу з розгляду питання про затвердження кандидатури головного лікаря ЦРЛ. Нагадаємо, що на попередньому сесійному засіданні єдиного кандидата на цю посаду Володимира Казирода так і не затвердили, а сімнадцять депутатів провели «пробне» голосування за чи то відставку, чи висловлення недовіри голові райради Володимиру Кішінському.

Після того скандалу були проведені консультації між представниками різних політичних сил. Консультувались довго, аж до того, що перенесли на один день пізніше продовження роботи сесії. Як виявилось, повної згоди між собою депутати не досягли. Адже Віталій Біланенко запропонував, аби питання про призначення головного лікаря розглянули після прийняття бюджету, а Володимир Жуков наполягав на іншому. Зрештою підтримали пропозицію Жукова. І розпочали засідання із розгляду кадрового питання.

Обговорення не було таким бурхливим, як на попередніх сесіях. Вочевидь, депутати вже досхочу наговорились. Запропонували виступити самому Казироду, щоб він оприлюднив своє бачення розвитку медицини в районі та розповів про власні успіхи за час роботи на чолі колективу лікарні. Схвально про роботу Казирода відгукнулась голова РДА Таміла Шевченко.

Розпочали процес таємного голосування. Він теж пройшов без ексцесів. І голова лічильної комісії Олександр Ткаченко оголосив, що за кандидатуру Володимира Казирода проголосували 24 депутати. А це означає, що кількамісячна епопея із затвердженням повноцінного головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ закінчилася. Ним став Володимир Казирод. Його привітали оплесками. Овацій не було, численних трояндових букетів також. Контракт із Казиродом укладений на три роки.

 

«Не давіть на голову»

Після цього все стало зовсім спокійно і навіть нудно. Депутати почали блискавично приймати рішення з інших питань черги денної. Не обговорювали навіть бюджет району, аргументувавши: «Ми все це детально опрацювали під час роботи в комісіях».

До відома читачів. У 2016 році до бюджету Кобеляцького району планують зібрати 32 мільйони 661 тисячу гривень. А витратити —понад 191 мільйон. Тобто, різницю у 160 мільйонів, у тому числі  42 мільйони на освіту та ще 26 мільйонів на медицину, Кобеляцькому району компенсує держава. Це — для роздумів затятим прихильникам єдиних та неділимих Кобеляччини, Новосанжарщини й інших самобутніх і«самодостатніх» регіонів.

Та доки тривало затишшя, знавці кулуарної «кухні» попереджали менш посвячених колег:

— Почекайте, дійде до земельних питань — таке почнеться!..

«Таке» дійсно почалося. Хоча бурі ніщо не віщувало. Перед цим депутати без проблем затвердили нормативно-грошову оцінку землі Володимиру Деменку та Володимиру Олексієнку. Мали зробити те ж саме щодо 53 гектарів землі, котру на території Шенгурівської сільради в оренду взяв Петро Лаврик.

І тут устав депутат Микола Антонов і заявив:

— Шенгурівський сільський голова на сесії сказала, що вона Лаврику нічого не погоджувала і не підписувала. І шенгурівські депутати — теж. У Шенгурах немає землі для учасників АТО, а для жителя Кобеляк Лаврика є?

Петро Лаврик спробував заперечити Антонову і заявив, що діяв чітко в межах українського законодавства. Врешті почали голосувати і «спіткнулись» на арифметиці. Депутати довго і дуже пристрасно намагались вияснити, хто ж і за що голосував. Але так і не дійшли згоди. Одні пропонували довивчити питання по Лаврику, інші — вважати його розглянутим. І ті й інші завзято закликали опонентів:

— Не давіть на голову.

Малось на увазі, не тиснути на голову районної ради Володимира Кішінського. Хоча одночасно представники двох протилежних депутатських таборів пробували це робити. Зрештою, питання таки вирішили довивчати, мотивуючи це тим, що при його розгляді був порушений регламент. Між тим, депутати зігнорували той нюанс, що регламент був порушений і при розгляді питання з оцінки землі для Олексієнка. А депутат Олег Решетило в кулуарах заявив:

— На мою думку, Володимир Кішінський повністю скомпрометував себе як представник депутатської групи «Кобеляччина».

Сам же Володимир Іванович не втрачав душевної рівноваги і навіть пробував жартувати. Для «ЕХО» він так прокоментував ситуацію:

— У раду прийшли працювати нові депутати. Усі вони сповнені енергії і бажання показати свою активну позицію. Це нормально.

Напевно, психологічний гарт, котрий Кішінський отримав на посаді директора школи, допомагає йому спокійно справлятися зі стресовими навантаженнями, що регулярно виникають під час сесійних засідань.

А питання щодо шенгурівської землі отримало своє продовження наступного дня, уже на сесії сільської ради. Та про це — у наступному номері газети.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 січня 2016, 15:35 | Кобеляки | Суспільство


1. карась / 31 грудня 2015, 22:12
Вітаська Чуб хтів знов змитись,прихопивши свого пахолека тракторіста.Ісправлять потрібно законодатєльство.Шнирів геть,най дома служать.
2. читач / 1 січня 2016, 10:20
карась ти пациент шкарбана ы
3. Медсестра / 1 січня 2016, 12:50
Казирід сидів-затаївся у райлікарні 6 місяців, а після затвердження одразу вигнав, як собаку головну медсестру Філоненко Л.В..
Оце так Ліда Василівна старалася: не тільки робила, а годила попередньому главврачу, та й цьому також, старанно несла нелегку ношу.
А тепер дочекалася, що навіть два місяці не дав доробити до перерахунку пенсії. Хіба це пожар?
Гріх великий таке робити, особливо перед Новим Роком!
Кажуть, що це ще не все і він має подальші зловісні плани.
4. гість 4561 / 1 січня 2016, 17:25

Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.3 Правил користування сайтом
5. карась / 1 січня 2016, 19:42
А Дуняша так рибою і торгує,чи вибралась кудись?
6. карась / 1 січня 2016, 19:47
На Новий рік стяг червоний майорів на брамі.Душман святкує,дірвався до клаксона.
7. судак / 1 січня 2016, 19:57
Шо там Гунжель затіяв?
8. Афганець / 1 січня 2016, 20:00
ОО карась виплив з мулу. Насвяткувався і давай з плітками на сцену. Ну ясно, під ліжком лазив на браму поглядав. До шкарбана збігав? Місце забронював? У школу тобі треба рибинко,а то ти щось не дружиш з грамотою.
9. судак / 1 січня 2016, 20:03
А від якої партії Казирід?Чи він,тіпа,врач?
10. Машка / 1 січня 2016, 20:45
1. судак / сьогодні, 20:03 Вставити цитату
А від якої партії Казирід І до циганки не треба ходити-від Порошенка. У депутати райради не прорвався, а в Біликах засідає. Тусувався з Кабачкою і Омеляненком, а тепер розщитується за його труди посадою старшоі медсестри для жінки. Отака справедливість у Солідарності.
11. халоша василь білики / 1 січня 2016, 21:49
Краще б по понятіям ставили,чим Петра Олексійовича такі кадри ганьблять.Супруненко був достойнішим.
12. сантьор / 1 січня 2016, 21:55
Всіх в Ліщинівку,на свинарник.
13. сантьор / 1 січня 2016, 21:56
А Лаврик на пенсії?
14. сантьор / 1 січня 2016, 21:59
Микола молодець!Нові руські на комуняків.
15. ревізор / 2 січня 2016, 07:38
16.сантьор
«А Лаврик на пенсії?»

Да,на пенсії.Мало того,в нього болта іржавого немає в дворі, не те що трактора,оброблятиме як і 30 га землі в Сокілці "добробутівською" технікою.Фактично віддасть в користування "Добробуту",фірмі в якої сотні тисяч гектарів землі в обробітку.А в людей в Шенгурівській с.р. навіть по гектару дати немає.Мабуть пора уже комусь у вирій,в теплі краї,до Няйка.
16. Непонятний / 2 січня 2016, 09:59
Ревізор, не понімаю твоєі логіки: Лаврику не треба давати, бо в нього немає техніки, а віддати шенгурянам по гектару...а чим вони оброблятимуть? І взагалі-ці розмови даремна трата часу-рішенння про виділення землі приймає Полтава,і вона не буде гратись з гектаром-двома.
17. ревізор / 2 січня 2016, 10:16
19.Непонятний
«Ревізор, не понімаю твоєі логіки: Лаврику не треба давати, бо в нього немає техніки, а віддати шенгурянам по гектару...а чим вони оброблятимуть?»

Поясню.Наприклад,умене є трактор,а так званої "догектарної" землі немає,так що обробляти є чим,та й не тільки в мене.
19.Непонятний
« І взагалі-ці розмови даремна трата часу-рішенння про виділення землі приймає Полтава,і вона не буде гратись з гектаром-двома.»

Оце ж і х.уйово,отак банда робить децентралізацію.Бо такі як Лаврик "відстьогнуть" за надання землі,бабки йому "Добробут" на цю справу дасть,а місцеві лапу сосуть,бо на взятку немає коштів.Та й за гектар,що то за взятка,інше діло-53 га.
18. Паша / 2 січня 2016, 10:30
Новий руський-ха-ха-ха- Колька Антонов, що годами обробляв цю земельку, а коли при інвентаризаціі це виявили і забрали(не платив податки, соцугоди і т. д.) жаба задавила. Ви й досі не поняли, що той хто найбільше кричить... Няйко на його совісті
19. гостинець / 2 січня 2016, 10:45
23.Паша
«оце і є та земля»

Ну пи.здець реформи.В нового руського забрали,новішому дали.Поки "атошники" додому прийдуть роздерибанять всю землю.
20. карась / 2 січня 2016, 19:56
А де Решетило взяв земельки?Чи він самий чесний екс-голова РДА?А Миколайович з нього іконку ліпив.А чим зараз займається його побратим Лещук?Бо я,крім Душмана і Павла нікого не бачу,всі ще празнують.
21. Спостережливий / 2 січня 2016, 20:07
27.карась
«А де Решетило взяв земельки?Чи він самий чесний екс-голова РДА?А Миколайович з нього іконку ліпив.»

Отут у мене два запитання до користувача під ніком "карась". Перше. Звідки ви знаєте, що у Решетила є земля?. Якщо знаєте, то конкретизуйте будь-ласка, де та земля і скільки її. А то схоже на наклеп виходить.
Друге запитання. Що за Миколайович із Решетила іконку ліпив? Це ви не Філоненка часом на увазі маєте? Якщо це так, то ви певно неуважно газету "ЕХО" читаєте. Чи забули статті про пиятику та про Швондерів. Та у будь-якому разі, бажано й у цьому випадку додати конкретики.
22. Паша / 2 січня 2016, 20:21
Карась аби щось написати (як у тому анекдоті про доньку-повію). Розчарую вас-земельки у Решетила немає. І з Лещуком нічого не поєднує. Шукайте інший об*єкт...
23. ГІСТь 4444 / 2 січня 2016, 21:04
карась-спостережливий-сантьор- пашаююю і всі ІНШІ--давайте НОВИЙ РІК 2016- розпочнемо з позитивних обговорень(не потрібно обливати гавном невиновних ЛЮДЕЙ)ВИНА-ДОКАЗУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ судом)
а кричати-горло рвати--це не повід вважати вас і правими і ЗДОРОВИМИ
ви ж найбільше кричите що ВИ УКРАЇНЦІ---так давайте всім ворогам на зло докажемо що ми всі рідні
(бо чим більше ми скубемо один одного -Ттим більше радуються НАШІ ВОРОГИ ---Х-У Й ЛИ
СЛАВА УКРАЇНІ !!
24. Гоголь / 2 січня 2016, 21:28
30.ГІСТь 4444
«Ттим більше радуються НАШІ ВОРОГИ ---Х-У Й ЛИ»

Х у іли - це ви, бо не бачите, що вороги вже на вашій шиї, як у Пацюка чорт за плечима.
25. заїзжий / 2 січня 2016, 23:32
Решетило фрукт ще той.Брехливість та зрадництво його коньок.Щиро служить Непийпі, який оодин його приютив.Бо більше місця з його пропитим лицем йому ніде немає.Може іл ки оадості з підтишка писати та робити передруківки з інтернету.На більше розуму не вистачає. В Санжарах цього горе кореспондента вже давно розкусили.Лише в Кобеляках з ним до іьогт часу панькаються.Я не з наю, як Ляшко терпить його в партії.Напевно і він такий же рехвнець як і цей гігант думки.
26. ГІСТь 4444 / 3 січня 2016, 09:10
ПАША КАРАСЬ-ЗАїЗШИЙ-- ну давайте жити дружно--- я ж вас просив (чи ви на Новий Рік-ЖОВЧІ напилися... )
27. Афганець / 3 січня 2016, 09:46
Карась висипав усе в кучу. І грішне і праведне. Тільки толку в його коментах нема. Так аби не мовчки. Тож він сам сказав,що у Шкарбана всім місця не хватить,то вінсобі заробля містечко
28. Непонятний / 3 січня 2016, 10:09
Заіжджий-депутат районноі ради з демократичноі(як себе величають) групи, до якоі не побажав іти Решетило, а потім написав матеріал про кобеляцьких псевдодемократів. От вони обижені й настрочили. Та це квіточки, Решетило напише де раки зимують-як посади ділите, як договорняки проводите і багато чого іншого.
29. пацієнт / 5 січня 2016, 19:36
45.Лікар
«А який толк не мовчати, коли главврач раптом "прозрів", відбілився, завів ангельські крильця, ще й прикривається на всі випадки вищим керівництвом.»

Зберіть віче,поскакайте."Хто не скаче,той-главврач" покричіть,може попусте.На майдані помагало.
30. Медик / 5 січня 2016, 19:59
Скоро-скоро будемо всі в ЦРЛ скакати через паличку, або через скакалку - так як скаже новий папа, бо в нього лише вождізм у голові та підлабузництво і сліпе прислужування районному начальствові.
31. Світлана Іванівна / 5 січня 2016, 20:11
"Спостережливий" - то є пройдисвіт Михайло самойленко. Щоб усі зналди !
32. Лікар / 5 січня 2016, 20:33
А в нашій лікарні виходить одні пройдисвіти, коли нова мітла хоче ще й скоротити практично всіх хірургів, гінекологів,травматологів, стоматологів незалежно від кваліфікації, стажу, віку, уміння та бажання працювати.
Всіх під ніж, аби були рехворми, тобто зміни.
Потім хоч потоп, а лікарню в Білики?
33. Де пу та т / 5 січня 2016, 20:43
Якщо правда те що пишуть, то ми Казироду скоро попідрізаємо гниленькі крильця й не дамо напрасно гнобити людей.
Не для того був Майдан, щоб самодури безнаказно знущалися з людей!
Медики: будьте самі кращими і не давайте себе гнобити! Серед вас є багато нормальних і порядних.
34. Гість44 / 5 січня 2016, 21:09
Сподіваємося, що медики до педики тут ні при чому?
Чи це спеціальне замилювання теми?
35. пацієнт / 6 січня 2016, 12:34
61.ГІСТь 0000
«Пропозиція- до АДМІНА--закрити оце безбашенне спілкування в ІНЕТІ ---люди обливають гряззю один одного пускають різні чутки..(сподіваючись-що їх ніхто не (бачить).... АБО ПЕЧАТАТА ЇХНІ ДІЙСНІ ІМЕНА....
»

Пробували вже.Спілкувалися тут одні "вумні".Получилося-тупо,нудно і невесело.
36. пацієнт / 6 січня 2016, 14:17
63.Мир
« імена це підстава для репресій.»

Згоден на всі 100.Ці рєбята-дємократи відразу припишуть руку чи ногу Кремля,хоч ти й справедливо викажеш свою позицію, яка навіть не стосується політики,а буде стосуватися тарифів чи низьких зарплат-пенсій(наприклад).
37. ГІСТь 0000 / 6 січня 2016, 18:44
А грязь, вона до чистої людини не прилипне.
Можливо ви і праві--сиди собі тихо і в ус не дуй.....
спокійніше доживеш віку---бо ВСЕ за нас вже продумали....
38. жадний / 6 січня 2016, 19:42
А чо давайте писати свои хвамилии.Прикольно буде а сам коментарь шоб провиряв редактор и завиряв голова сильради и печать ставив участковий
39. Мир / 6 січня 2016, 21:43
66.жадний
«а сам коментарь шоб провиряв редактор и завиряв голова сильради и печать ставив участковий»

Молодець!!!
40. Вдячний / 13 січня 2016, 10:23
1 квітня Сєрбіній накінець-то присвоять звання "Заслужений хєрург України"
41. Медсестра / 13 січня 2016, 18:49
Не дотягне. Їй здається уже дуже скоро сплете лапті новий шеф.
А разом з нею здається полетять голови дуже багатьох лікарів і медсестер, як старих і дрєвніх, так і тих хто ще робив би й робив не гірше від молодших та молодих.
Точно не знаємо, бо все робиться за сімома замками, ніби-то за вказівками від районного й міського начальства та від "мудрих депутатів райради", а слухи ширяться такі і невтішні.
42. Опаньки / 13 січня 2016, 20:57
73.Медсестра
«
А разом з нею здається полетять голови дуже багатьох лікарів і медсестер, як старих і дрєвніх»

Ну та Сербіній давним давно пора на пензію. Ну а якшо голови остальних полетять. Є таки хороший вислів: " Ї.буть тільки тих, хто підставляє"
43. Сэм / 13 січня 2016, 21:29
Для того, щоб потурити з лікарні всіх цих божих одуванчиків, необхідно прийняти Закон, де оговорити: або пенсія або зарплата. А так вони сидітимуть в ній до останнього вздоха, думаючи, що їм немає заміни. Шановні, подивіться в свої паспорти і не позорьтесь. А якщо відчуваєте в собі силу,відкрийте ЧП і чистіть людям п"ятки, чи удаляйте фурункули, давайте поради - тут ума багато не треба, на пиво чи помаду заробите. Жени їх Казирід, підтримую. Треба нянчити правнуків, буде всім більше користі
44. професор / 13 січня 2016, 23:32
От що я Вам, панове, хочу сказати... 1. Переїхав я до Білорусі. Гарна країна, на диво; до речі... Та про це не зараз.. 2.Написав на одному такому місцевому "хворумі" один громадянин: "ложив я на транспортний налог, і їжджу з фальшивим талоном техогляду"... Як Ви гадаєте, що було далі: а ось що! Наступного дня до того, хто це писав, прийшли працівники ДАІ, і... перевірили "фальшивий талон". Він виявився справжнім. Дядьку виявилось 56 років, йому було дуже незручно перед ДАІвцями - казав - напідпитку був, то й написав... Яке, гадаєте, було йому покарання? А ніякого... На тому самому форумі під тим самим Ніком він змушений був вибачитись перед форумчанами за брехню, та розповісти про цю ситуацію. Якби відмовився - отримав би штраф за "образу державних структур", досить немалий (тут штрафи по нашим міркам значні)... От і поміркуйте - що таке правова держава, і з чого вона починається! А про Білорусь я ще окремо напишу. Для тих, хто тут не був - це зовсім інша країна, чим Ви собі її уявляєте.
45. гостинець / 13 січня 2016, 23:44
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
76.професор
«. Переїхав я до Білорусі.»

76.професор
«Для тих, хто тут не був - це зовсім інша країна, чим Ви собі її уявляєте.»

Не знаю, коли ти туди переїхав,знаю одне-поживи тут хоч півроку,чмо,відчуєш всі прєлєсті жизні в Україні!!!Давай зустрінемося,розкажу про лікування,про податки,та все інше!Кажи де зустрітися.
46. професор / 13 січня 2016, 23:52
Я не дуже розумію таких невігласів, але з одним погоджусь: за півроку перебування повертатись на Україну схочеться не кожному. І, як лікарю, дуже дивно не мати всередині "порівняльної таблиці" української і білоруської медицини. Поки білоруси в цій галузі все ж переважають за багатьма (але не всіма ) показниками. А образ... на пацієнтів звикаєш не ображатись.А у Вас, шановний, певно є якісь відхилення.
47. Сэм / 14 січня 2016, 05:58
Сію, вію, порошу, наливайте,бо спішу... На роботу і спиртного ні-ні. А якщо серйозно, я розумію професора (у нас уже був один з таким званням при владі), його професійна етика не дозволяє погодитись з нашою критикою стану в лікарні. Цікаво, а чи є в Білорусі, так вами захваленій, працюючі хірурги, гінекологи...(не хочу всіх перечисляти) яким під 80 і на совісті яких не одне загублене життя, в т.ч. і своїх колег?
А щодо політики... не треба. Займайтесь своєю справою, лікуйте людей, бо як показує практика, з лікарів виходять хренові політики. У нас тут є приклад пролєтєвшего обласного депутата, до речі вашого колеги по професії, який не хоче лікувати, а рветься в політику, дає свої безглузді поради, а сам хам-хамом, ні товаришів, ні друзів, ні інтересів, крім інтернету та біганиною по різним сесіям та засіданнях, вовк одним словом із явно поїхавшою головою.
Ну не можу задати ще одне запитання. Чи готова Білорусія жити без російського бензину, газу, кредитів і поки-що "ЛОЯЛЬНОГО" ВІДНОШЕННЯ пУТІНА? Ну, відмовив бацька йому в розміщенні авіабаз, ждіть тепер відмов у поставках до Росії продукції молочних виробів і т.д. в цьому плані. Підленький пУТІН цього не пробачить, не надійтесь. Починайте рити в лісах землянки... Так що я більше за Гостинця, хоч ви і назвали його хворим (іздержки вашої професії, не бачити людини, але ставити їй діагноз). Не ображайтесь і любіть свою Батьківщину, хоч вона сьогодні і дійсно хвора, а це, звичайно, впливає і на людей.
78.професор
«на пацієнтів звикаєш не ображатись.А у Вас, шановний, певно є якісь відхилення.»
48. Сусід / 14 січня 2016, 08:59
79.Сэм
«Починайте рити в лісах землянки»

І змазуйте салом старенькі ППШ
49. професор / 14 січня 2016, 08:59
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
"... півроку,чмо,відчуєш
всі прєлєсті жизні в Україні!!!
..." цитата від Гостинець. Як я маю іще чемно кваліфікувати таке звернення, окрім психопатичного розладу? Я ж не визначаю його якість (епілептоїдний чи істеричний - тощо), лише констатую безсумнівну наявність. І в політику ніяк не лізу. І в Білорусі велика маса економічних проблем, поки - лише трохи менша, чим в Україні. Але - я виключно про ПРАВОВІ стосунки. Нам цього не вистачає. Дуже. Стосовно лікарів-пенсіонерів. Якщо у лікаря внаслідок фізіологічного старіння ПОЧИНАЮТЬ з’являтись певні прогалини в роботі (а він їх, повірте, відчуває) він МАЄ піти. Але я зустрічав багато дуже заслужених лікарів дуже поважного віку, і вони фору молодшим (таким як я) давали. Як з ними бути? Тому у лікаря на першому плані має бути саме МОРАЛЬНА відповідальність. На жаль, в наших країнах (і в багатьох інших) значна частина і лікарів, і вчителів, і міліціонерів і суддів чомусь райіоналізує свої роздуми про відповідальність банальними побутовими потребами...
50. Кіноман / 14 січня 2016, 09:11
74.Опаньки
«Є таки хороший вислів»

В моем доме попрошу не выражаться (Фрунзик Мкртычан)
51. гість999 / 14 січня 2016, 09:19
82.Кіноман
« (Фрунзик Мкртычан)»

Мткрчан,якщо точно.Геніальний був актор,земля йому пухом.
52. гостинець / 14 січня 2016, 11:35
81.професор
«. Як я маю іще чемно кваліфікувати таке звернення, окрім психопатичного розладу? Я ж не визначаю його якість (епілептоїдний чи істеричний - тощо), лише констатую безсумнівну наявність.»

Можливо,останні два роки не обстежувався,якось не до того було.Але,якщо ти дійсно професор,то повинен був помітити цей розлад присутній у 95 % проживаючих на території України.А такі,як ти лише посилюють цю болячку.Чому?Поясню.Один веселий пи.здун з Кобеляк(такий,як ти) працює в Данії,але плаче-"подгнило что-то в датском королевстве",ти, живучи в Білорусі стогнеш,що там маса економічних проблем.Пожили б ви постійно в Україні останні два роки,відчули б різницю.
53. Петлюрівець / 14 січня 2016, 11:58
79.Сэм
« Чи готова Білорусія жити без російського бензину, газу, кредитів і поки-що "ЛОЯЛЬНОГО" ВІДНОШЕННЯ пУТІНА? Ну, відмовив бацька йому в розміщенні авіабаз, ждіть тепер відмов у поставках до Росії продукції молочних виробів і т.д. в цьому плані. Підленький пУТІН цього не пробачить, не надійтесь. Починайте рити в лісах землянки... Не ображайтесь і любіть свою Батьківщину, хоч вона сьогодні і дійсно хвора, а це, звичайно, впливає і на людей.»

Дуже правильні думки !!!
54. професор / 14 січня 2016, 12:16
Живучи за межами, починаєш розуміти проблему українців: дивлячись на вилизане подвір’я сусіди, ми , якщо й кидаємось прибирати своє... то лиш "від людей"..Від людей... це губить самих людей. Замість того, щоб жити власним життям - шукаємо винних, ворогів... Навіть, якщо тут на парламентських виборах прийде до влади опозиція (а шанси в неї поки-що - лише вперше потрапити до парламенту) - тут не буде Майдану... Його поки не буде ні у якому разі, тому такого ж падіння економіки, як в Україні сподіватись неможливо. Причому - в незалежності від дій Путіна, чи Європи. До речі, газ білорусам Путін продає по 149 у.о.(скидки не дав). Україна купляє в Європі за середньорічною ціною в 219 у.о (озвучено Яценюком). Ціна на газ тут 3,10 грн, в Україні 7,20 ( взимку відповідно - 1,80 без обмежень для опалення - і 3,66 1200 кубів). Мінімальна з/п - 2500 грн і 1349. Медіанна (найбільш розповсюджена) 3700 грн і 2100. Тут дорожче м’ясо (від 100 грн/свинина) і дешевший бензин (14,2/А92). Люди з різним менталітетом - білоруси спокійніші в цілому (нордичний тип сприйняття). Та й все. Щоб я за щось "плакався"? Навіщо? І кому? Людина сама вершитель своєї долі.
55. Кіноман / 14 січня 2016, 22:14
86.професор
«Живучи за межами, починаєш розуміти проблему українців: дивлячись на вилизане подвір’я сусіди, ми , якщо й кидаємось прибирати своє... то лиш "від людей"..Від людей... це губить самих людей. »

Закусывать надо!!! (Иван Васильевич меняет профессию)
56. Гершко / 14 січня 2016, 22:17
87.Кіноман
«
Закусывать надо!!! (Иван Васильевич меняет профессию)»

Він не вживає, він нарколог. Колись тут розказував, як він на Майдан і в АТО їздив, щось там захищати від когось, а тепер видно змотався до Батцьки. Скінчився свідомий патріотизм.
57. Кіноман / 14 січня 2016, 22:20
86.професор
«Щоб я за щось "плакався"? Навіщо? І кому? Людина сама вершитель своєї долі.»

Вы пижон, сын пижона и дети ваши тоже будут пижонами (Ильф и Петров "12 стульев")