ВІДЕО - Студенти вийшли на страйк (відео)

ВІДЕО - Студенти вийшли на страйк
5 січня у боулінг-клубі ТРК «Європа» відбувся турнір, присвячений Дню студента. П’ять команд юних та запальних гравців зібралися на запрошення ГО «Рідне місто» та МГО «Нова Хвиля». Уже 4 роки поспіль кременчуцькі студенти відзначають Тетянин день особливими перемогами: вони доводять, що кращі не лише у навчанні, а й у корисному відпочинку. Хочеться вірити, що перше їм вдається так саме чудово, як і друге. Адже в боулінгу учасники всіх команд показали себе енергійними, цілеспрямованими та впевненими у перемозі. Вочевидь, ці якості з’явились у студентів не на порожньому місці, а стали результатом щоденної роботи над собою під час лекцій, практичних занять та інших обов’язкових, але малоприємних справ. Одним словом, хто як вчився, той так і проявився… у турнірі з боулінгу. До речі, незабаром боулінг в «Європі» може стати традиційним місцем відпочинку всіх кременчуцьких студентів, адже найближчим часом стартує конкурс колективної студентської творчості, а заохочувальним призом для кращих команд буде безкоштовна гра в боулінг-клубі ТРК «Європа». Командний залік: 1-ше місце – «СУ-27», льотний коледж (842 бали). 2-ге місце – «Атипове серце­биття», КУЕІТУ (753 бали). 3-тє місце – «Xplotion», КІДУЕП (703 бали). 4-те місце – «X3M», коледж КДУ (607 балів). 5-те місце, переможці у номінації «Краща командна гра» – «Скажені сніговики», КДУ (589 балів). Громадські організації «Рідне місто» й «Нова Хвиля» та Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» продовжують програми підтримки кременчуцької молоді. Голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко розповів учасникам турніру, що найближчим часом для студентів стартують два нові проекти: — Вже кілька років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, заохочує кращих студентів нашого міста стипендіями. Ми хочемо внести зміни у правила вибору стипендіатів. Тепер кожен студент може запропонувати свою кандидатуру або свого товариша, якщо вважає, що його успіхи у навчанні або в громадському житті заслуговують на винагороду. Кандидатури стипендіатів визначатиме студентський колектив. Голова МГО «Нова Хвиля» Олена Середіна запропонувала студентам взяти активну участь в обговоренні цього проекту та внести свої пропозиції. З 15 лютого у Кременчуці стартує студентський конкурс «Кращі в рідному місті». Організатори проекту – ГО «Рідне місто» й МГО «Нова Хвиля». Це колективний конкурс, в якому зможе взяти участь будь-яка група вузу, коледжу чи ПТУ. Студентським колективам пропонують створити фотоколаж своєї групи. Партнер проекту – газета «Кременчуцька Панорама», на сайті якої будуть розміщені творчі роботи учасників. Переможці тижня отримуватимуть сертифікат для відвідування боулінг-клубу ТРК «Європа» всім колективом. А група, яка стане загальним переможцем проекту, вирушить на екскурсію Україною.

Автор: Лариса ГОРИСЛАВЕЦЬ, фото Олександра МАКСИМЕНКА, www.panorama.pl.ua

28 січня 2010, 16:04 | Кременчук | Відео-новини
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації