Вхід | Реєстрація

«Водоканал» надав розширену калькуляцію тарифу

«Водоканал» надав розширену калькуляцію тарифу

У одній із статей ми повідомляли, що газета звернулася до депутатів міської ради із проханням отримати розрахунок тарифу на водопостачання у місті Кобеляки. Всі три депутати, а саме Наталія Бородіна, Анатолій Кучеренко та Сергій Галушко, оперативно направили відповідні звернення у міську раду. Першим відповідь отримала Анатолій Кучеренко. Він одразу ж поділився інформацією з редакцією.

Нижче ми публікуємо відповідь, надану депутату.

 

 

Кобеляцьке комунальне підприємство "Водоканал" на ваш запит від 08.02.2016 року надає наступну інформацію :

розрахункові складові тарифу на послуги централізованого водопостачання в м. Кобеляки ( розрахована ціна 8,82 грн. за 1 м.куб. для всіх категорій споживачів) - додаток - 3 аркуші

Cередньомісячний фонд заробітної плати, включеної в тариф на підприємстві, - 52,2 тис.грн.

Cередній дохід директора КП "Водоканал" становить 6,2 тис. грн. (до видачі на руки працівнику за мінусом утримань 4,9 тис.грн.). кількість працюючих станом на 01.01.2016р. становить - 22 чол.,

з них :

штатних працівників - 13 чол.,

зовнішній сумісник - 1 чол.,

працівників за строковими трудовими договорами - 7 чол.,

договір цивільно-правового характеру (диспетчер) - 1 чол.

 

Звільнено (п.1 ст.36 КЗпП України) станом на 01.02.2016 р. з тимчасового складу працівників за строковими трудовими договорами

контролери водопровідного г-ва    - 3 чол.

слюсар АВР                                   - 3 чол.

штукатур                                        - 1 чол.

диспетчер                                       - 1 чол.

В.о. директора, Писаренко О.О.

 

 

 

РОЗРАХУНОК ПЛАНОВОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ на 2016 рік

1. Розрахунок собівартості 1 м.куб. води

 

Витрати

виробниц

тва на рік,

тис.грн.

Річний

б"єм

реалізован

ої води,

тис. мЗ

Собівартість 1 мЗ, грн.

урахування

рентабельності

1

2

3

4

5

Послуга централізованого водопостачання

2495,5

380,30

6,56

7,35

 

 

2. Утворення тарифу на воду питну холодну

Категорії

Ціна 1 м.З води

Річний об’єм реалізованої води, тис. мЗ

Прогнозовані

надходження

,грн.

Рентабель ність,%

Ціна з рентабельністю,

грн.

ПДВ 20% ,грн.

Ціназ ПДВ за 1

м.куб, грн.

Прогнозо ваний

дохід без ПДВ,

тис.грн.

Прогнозова

ний дохід

зПДВ,

тис.грн.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Населення

7,35

356,46

2618,98

12,0%

7,35

1,47

8,82

2619,0

3142,78

Бюджетні організації

7,35

10,20

74,94

12,0%

7,35

1,47

8,82

74,9

89,93

Інші споживачі

7,35

13,66

100,36

12,0%

7,35

1,47

8,82

100,4

120,44

Всього :

 

380,32

2794,3

 

 

 

 

2794,3

3353,1

 

 

3. Прогнозовані річні надходження

Категорії

Діючий тариф 2015р.

Прогнозований тариф 2016р.

Зростанн

я тарифу

,%

Зростання

тарифу,

грн

Ціна

реалізації

Ім.З з

ПДВ

Річний

б"єм

реалізован

ої води,

тис. мЗ

Прогнозовані

річні надходження

Ціна

реалізації

Ім.З з

ПДВ

Річний

б"єм

реалізова

ної води,

тис. мЗ

Прогнозов

ані річні

надходже

ння

1

2

3

4

2

3

4

5

6

Населення

7,34

356,46

2616,42

8,82

356,46

3142,78

20

1,48

Бюджетні організації

7,34

10,20

74,87

8.82

10,20

89,93

20

1,48

Інші споживачі

7,34

13,66

100,26

8.82

13,66

120,44

20

1,48

Всього :

 

380,32

2791,5

 

380,32

3353,1

20,1

 

 

 

Бухгалтер, Серюгіна В.М.

 

 

 

РОЗРАХУНОК ПОВНОЇ ПЛАНОВОЇ СОБІВАРТІСТІ

виробництва та реалізації послуг

централізованого водопостачання на 2016 рік

(відповідно Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011р зі змінами)

№      Структура тарифу                           Сума, грн.               Підстава застосування

СОБІВАРТІСТЬ

1

Витрати на електроенергію

844863

пп. 1 п.22 Порядку формування тарифів

2

Витрати на ремонт аварій на водомережі (дефектний акт)

133628

пп.4 п.22 Порядку формування тарифів

3

Придбання ПММ

133413

пп,4 п.22 Порядку формування тарифів

4

Оплата праці

675223,12

пп.6 п.22. п.23, п.24 Порядку формування тарифів

5

Відрахування 22 %

148549,09

пп.10 п.22. п.23, п.24 Порядку формування тарифів

6

Оплата праці по договорам ЦПХ

8696,6

пп.6 п.22 Порядку формування тарифів

7

Відрахування 22 %

1913,25

пп.10 п.22 Порядку формування тарифів

8

Амортизація основних засобів виробництва

259806

пп. 11 п.22 Порядку формування тарифів, ПКУ

9

Витрати на охорону праці (Спецодяг + мило)

8237

пп. 19 п.22 Порядку формування тарифів

10

Аналіз води в СЕС

26332

пп.21 п.22 Порядку формування тарифів

 

Всього

2240661,06

 

АДМІНВИТРАТИ

1

Розшифровка (додається)

177202

п.22,23 Порядку формування тарифів

3

Амортизація основних засобів

31091

пп.4 п.23 Порядку формування тарифів, ПКУ

 

 

208293

 

ВИТРАТИ НА ЗБУТ

1

Повірка лічильників , обмінний фонд

13675,5

пп.9 п.24 Порядку формування тарифів

2

Бланки абонкнижок

6936,8

пп.8 п.24 Порядку формування тарифів

 

 

20612,3

 

ШИП ОПЕРАЦІЙНІ ВИТРАТИ

1

Амортизація основних засобів

25899

п.25 Порядку формування тарифів, ПКУ

 

 

25899

 

 

РАЗОМ повна собівартість

2495465

 

 

 

РОЗШИФРОВКА адміністративних витрат

№ пг

Назва

Од. виміру

К-сть

Ціна

Сума

1

Послуги охорони приміщень

міс

12

845

10140

2

Ліцензійний супровід програми МеДок

рік

1

1830

1830

3

Ліцензійний супровід програми ИсПро

рік

1

926

926

4

Ліцензійний супровід програми КомОблік

міс

12

250

3000

5

Користування мережею Інтернет

міс

12

120

1440

6

Витрати телефонного зв"язку

міс

12

200

2400

7

Оренда землі (адмінприміщення)

рік

 

5025

5025

8

Оцінка майна

рік

 

1200

1200

9

Техогляд транспорту

рік

 

570

570

10

Медогляд працівників

рік

 

859

859

11

Страхування ТЗ і водіїв

рік

 

2542

2542

12

Витрати на е/ел.в адмін.приміщенні

міс

12

1730

20764

13

Повірка електроприладів

рік

1

610

610

14

Збір за користування надрами

квартал

4

14425

57700

15

Касове обслуговування банків

міс

800

12

9600

16

% по овердрафту

міс

558

12

6696

17

Охорона свердловин

міс

12

2750

33000

18

Встановлення системи охорони свердловин

шт

3

6300

18900

 

РАЗОМ

 

 

 

177202

 


Автор: «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
16 лютого 2016, 18:20 | Кобеляки | Фінанси


1. Спостережливий / 16 лютого 2016, 18:55
Ось вам і результат роботи журналіста і депутата. А ви казали: " Нічого не вийде". Щоправда по моєму тут ще чогось не вистачає. Буду перечитувати.
2. Ревізор / 16 лютого 2016, 19:29
Це не результат а черговий лохотрон. Потрібно показати неблічені втрати води. Може вони сягають 50% і тоді при "правильній" калькуляції можна половину коштів класти в кишеню. Втрати у них є? Є! Бо закладено до тарифу "Витрати на ремонт аварій на водомережі". Значить лапша про те, що втрати не закладені до тарифу є лапша. Але в цю суму "витрати на ремонт аварій" у них закладено матеіали і т.п скільки ж витікає самої води нікому не відомо. Депутати повинні тупо взяти показники з сведловин і все стане на свої місця, якщо перед цим водоканал не перепише журнали обліку. Я тут можна сказати даю їм наводку на усунення недоліків. Дивує мене інше, чому мовчать ті, хто знає, що Водоканал нас лохотронить. Де економісти, бухгалтери. Будь моя воля я б після затвердження тарифу провів аудит, надрукував інфу про шахрайство, а потім зібрав би усіх мешканців з дипломами економістів і бухгалтерів і забрав би у них ті дипломи за пасивність або недоумкуватість. Осболиву уваги приділив би тим економістам і бухгалтерам які їздили на майданах, світилися як суперпупер свідомі патріоти і т.п. І це було б спаведливіши і корисніше ніж ламати памятники і перейменовувати вулиці.
3. Степан Степанич / 16 лютого 2016, 20:54
Це дійсно лохотрон.Почнемо з того , що КП Водоканал крім водопостачання , займається іншими видами діяльності , наприклад викладав плиткою площу біля памятного знаку козакам , ну іще ряд видів діяльності , тоді чому всі адмінвитрати віднесенні до тарифу на воду, яке відношення до тарифу на воду має наприклад користування інтернетом .Де ви бачили , щоб у Кобеляках охоронялись сврдловини?З даної калькуляції не можна побачити , скільки квт електроенергії використовується для добування води , а скільки на іншу діяльність , а все всунуто в тариф на воду. Словом це окозамилювання і не інше.Одне радує , що споживання води зменшено майже вдвічі.Взагалі це не калькуляція , а якийсь виробничий план
4. Степан Степанич / 16 лютого 2016, 21:08
І якщо серед депутатів є люди , які памятають про своїх виборців , тот вони повинні витребувати справжню калькуляцію витрат на водопостачання , а не план економ розвитку КП Водоканал і тільки після ретельного аналізу голосувати за підвищення тарифу.Нагадаю депутатам , що кожне підвищення тарифу бє по карману зубожілого населення .Саме бездумна гонитва за грошима - зробила українців жебраками.
5. Мєсний / 16 лютого 2016, 21:26
Ну і як вам зарплата Дяченка по документах? 6,2 тис.грн....
А у вчителів, наприклад, при 40 річному стажі - в районі 2 тисяч. І давайте будемо відвертими, що це лише по документах... А нам тут "Светка" пєла і плясала, які вони бідні і злиденні. В тамошніх бухгалтерів зарплати на пару сотень менші від директора, але вони ще ведуть інші організації, мають сімейні магазини і всі прямо в сльозах від цієї "важкої" роботи. Для них ці 9 грн. щодня вилітають непомітно на каву з коньячком
6. Степан Степанич / 16 лютого 2016, 21:48
Виділяються кошти на лабораторні дослідження води , хоч в газеті опублікуйте їх ці якісні показники.
7. Андрій / 17 лютого 2016, 08:57
Ця калькуляція нагадує вчорашнє шоу в верховній раді , як хотіли відправити Яценюка , та нехватило голосів.Звідки оті цифри в таблицях ніхто не зрозуміє .Шановні депутати , проаналізуйте і побачите , що тут понаписувано половина дурниць.Ну візьміть хоча б витрати на аварії 135 тис грн.Що сюди входить , Зарплата включена в зарплату , пальне на виїзд включене , запчастини включені , то що тоді?Чому приховується основний показник у водопостачанні -використання електроенергії в т.ч і на 1м.куб.Представлені документи не є калькуляцією - розрахунком.
8. Павло / 17 лютого 2016, 10:39
7.Андрій
«Ця калькуляція нагадує вчорашнє шоу в верховній раді , як хотіли відправити Яценюка , та нехватило голосів»

Одним же миром мазані. Зверни увагу, тут хочь один депутат щось промичав? Мовчать. Плоть від плоті народу.
9. невідомий / 17 лютого 2016, 13:38
І оплата праці для 22 працівників завелика!
10. Олексій / 17 лютого 2016, 14:02
9.невідомий
«І оплата праці для 22 працівників завелика!»

в середньому 2557грн. з налогами це багато???
11. невідомий / 18 лютого 2016, 10:22
Податки в них окремою строчкою 22%
12. інвалід / 18 лютого 2016, 12:27
Може хтось знає чому на Чернишевського з учорашнього дня води немає? Чи вже розпочали відключку?
13. Декомунізаторщик / 18 лютого 2016, 13:07
12.інвалід
«Може хтось знає чому на Чернишевського з учорашнього дня води немає? Чи вже розпочали відключку?»

Розпочали декомунізацію. Ви чому назву вулиці не поміняли? Вятрович казав, що Чернишевський ворог українського народу і хто на вулиці імені його живе, тим воду не подаватимуть.
14. інвалід / 18 лютого 2016, 14:30
Спасибі,що очі розхкрили. А я думаю чому ще й кабельне третій день не працює
15. Гай Фокс / 18 лютого 2016, 16:30
13.Декомунізаторщик
«Розпочали декомунізацію. »
Та ні ж, Валєра!"Если в кране нет воды --значит выпили жиды". (с)
16. Декомунізаторщик / 18 лютого 2016, 17:19
15.Гай Фокс
«Та ні ж, Валєра!"Если в кране нет воды --значит выпили жиды". (с)»

Ну да, вони ж і декомунізацію почали. Чи ти не знаєш? Спочатку комунізацію проводили в 17-му, а тепер декомунізацію.
17. Спостережливий / 18 лютого 2016, 18:07
5.Мєсний
«Ну і як вам зарплата Дяченка по документах? 6,2 тис.грн....
А у вчителів, наприклад, при 40 річному стажі - в районі 2 тисяч.»

Все як завжди. Почали за здравіє, закінчили - за упокій. Шановний Мєсний. Не знаю чи це специфіка Кобеляк чи всі українці такі. Якщо всі такі, то ніколи ця країна не вибереться із г..на.
Поясню, що маю на увазі. Я маю власний бізнес. Працюю в ньому сам. Але інколи наймаю людей для виконання тих чи інших робіт. І знаєте, що мене шокує і шокує дуже неприємно. Це коли мої кобеляцькі знайомі кажуть мені: "Навіщо ти заплатив ту чи іншу суму. У Кобеляках платять менше". Люди ви вдумайтесь що випишете і говорите: " Ти забагато платиш". Мовляв робитимуть і за сотню в день, а ти заплатив дві чи три.
Для мене це поза розумінням. Для мене зробили роботу швидко і якісно. Я заплатив і мені ще достатньо для себе залишилось. А виявляється потрібно платити менше, бо кобеляцькі жлоби так звикли.
Так і з Дяченком. Невже від того, що йому платитимуть не чотири, а дві тисячі зменшиться тариф чи якість подачі води покращиться? Чи він краще працюватиме?
То можливо краще говорити про те, щоб вчителям підвищили зарплату , а не директору "Водоканалу" зменшили?
А тепер до теми тарифу. А то вже почали про декомунізацію,жидів та інші сторонні речі. Зізнаюся, я не інженер і не надто розуміюся на тарифі. Але й до цього часу в жодному коментарі не прочитав чіткого і зрозумілого пояснення, що в калькуляції неправильно.
Пишуть, що у "Водоканалі" крадуть. Що крадуть поясніть мені не фаховому спеціалісту - воду, електроенергію? Як їх можна вкрасти?
Пишуть про змову із мийниками. А я дивлюся на структуру витрат води і бачу, що в Кобеляках основний споживач - населення. Тобто, якщо хтось і краде, то..
Можливо я помиляюся. Але поки що адекватної критики тарифу не читав. Вибачте, якщо щось не так.
18. Андрій / 18 лютого 2016, 18:44
17.Спостережливий
«Можливо я помиляюся. Але поки що адекватної критики тарифу не читав. Вибачте, якщо щось не так.»

Це дуже добре , що Ви такий чуйний до людей , що так відноситесь до людей.Так от по заробітній платі Дійсно повинна бути справедливість і краще підвищувати її всим , але от чи вважаєте Ви справедливим , коли зарплата того , що зимою в мороз по коліна в грязі латає дирки в трубах складає 2,5 тис грн , а в директора (неважливо хто це за прізвищем) , який сидить у теплі 6,5 тис грн ?
Калькуляція - тут її немає , це підігнаті під тариф показники виробничої діяльності.Калькуляція - це розрахунок.Найдіть тут скільки квт електроенергії витрачається на добування 1м куб води.Тут збито все вкупу , щоб ніхто нічого не зрозумів , не виділена з витрат інша діяльність , якою займається Водоканал наприклад більш ніж на 250тис грн виконувались роботи на площадці біля знаку козакам.Яке до води має відношення перевезення будматеріалів ?
19. Спостережливий / 18 лютого 2016, 19:45
18.Андрій
«Калькуляція - це розрахунок.Найдіть тут скільки квт електроенергії витрачається на добування 1м куб води.Т»

Андрію, дякую за добрі слова на мою адресу. Насправді я не мізантроп. Я працюю на власний карман. Але якщо я якійсь справі заробляю тисячу, то не розумію чому не заплати людині, яка мені в цьому допомогла 200-300 гривень, тільки через те, що в Кобеляках чи деінде платять менше.
Тепер щодо тарифу. Пробую сам розібратися. Щоправда попросив свого брата із Києва, щоб трішки допоміг. У нього освіта інженера.
Бачу у документах комунальників лише кількість добутої води - 380 тис.куб і витрати на електроенергію 844863. Я так розумію потрібна ще кількість витрачених кіловат?
А ось вашого зауваження щодо інших робіт виконаних "Водоканалом" не розумію. Можливо ви маєте на увазі, що тими роботами вони мають перекрити витрати на воду?
Вибачте за невігластво. Але краще задати сто дурних запитань чим потім із розумним виглядом шукати вихід із пастки. Такий мій принцип.
20. Ревізор / 18 лютого 2016, 20:38
19.Спостережливий
«
Бачу у документах комунальників лише кількість добутої води - 380 тис.куб »

Подивись уважніше, то кількість реалізованої води, тобто проданої (по лічильникам споживачі або по нормі споживання. За цю кількість води заплачено гроші. Крім цього показника вони повинні надати кількість добутої води по показниках лічильників на свердловинах, які вони нарешті поставили і тепер їм важче махлювати в мабуть у них виникла проблема тому вони і мовчать. Раніше вони цей показник ставили зі стелі по показниках спожитої електроенергії. Собівартість обраховується на всю добуту воду і якщо її добули 760 кубів, то це означає, що половина води втекла в землю. Насправді вона нікуди не втекла а може бути приписана і тоді та калькуляція може бути ідеально правильною але половину можна вкрасти.
21. Ревізор / 18 лютого 2016, 20:42
18.Андрій
«
Калькуляція - тут її немає , це підігнаті під тариф показники виробничої діяльності.»

Молодець!!!
22. Декомунізаторщик / 18 лютого 2016, 20:48
18.Андрій
«що зимою в мороз по коліна в грязі латає дирки в трубах складає 2,5 тис грн , а в директора (неважливо хто це за прізвищем) , який сидить у теплі 6,5 тис грн ?»

У "совку" хороший комбайнер, не говорячи за шахтаря, міг получати більше секретаря райкому. Але, як тепер виявляється, то було несправедливим.
23. гість999 / 18 лютого 2016, 21:01
22.Декомунізаторщик
«У "совку" хороший комбайнер, не говорячи за шахтаря, міг получати більше секретаря райкому. Але, як тепер виявляється, то було несправедливим.»

Оце в точку!
24. Ревізор / 18 лютого 2016, 21:16
Достали ви рєбьята. Найміть онуків і вони вам пояснят.
Варіант 1. Добуто води 1000 м. куб.
Реально затрачено 1000 грн.
Втрат немає, тобто вся вона продана.
Реальна собівартість 1 м. куб. = 1000 грн./1000 м. куб. = 1 грн.

Варіант 1. Добуто води 1000 м. куб.
Реальні затрати 1000 грн.
Реальна собівартість 1 м. куб. = 1000 грн./1000 м. куб. = 1 грн.
Але половина води (500 м. куб) - це втрати.
Тепер можна продати лише 500 м. куб.
Продавати її треба по 1000 грн./500 м. куб. = 2 грн.
Для цього робиться липова калькуляція під тариф 2 грн. Є різниця???
Калькуляція підігнана під тариф, як вірно написав Андрій.
Механізми підгонки калькуляції і крадіжки грошей – питання десяте. «Дело техники».
25. Ревізор / 18 лютого 2016, 21:18
Сам помилився, в другому випадку треба було написати варіант 2
26. светка / 18 лютого 2016, 21:36
Ревізоре, а ну дай клас по ресу з 1 березня???? Чи ти тільки умнічати умієш по Водоканалу!
27. Ревізор / 18 лютого 2016, 21:50
26.светка
«Ревізоре, а ну дай клас по ресу з 1 березня???? Чи ти тільки умнічати умієш по Водоканалу!»

А чого ти обкурилася? Хіба РЕС комунальне підприємство? Хіба наша міськрада затверджує тарифи на електроенергію? Ви самі відмовилися від злочинного плану ГОЕЛРО, від совкових ГЕС і АЕС, а головне - від ліній електропередач, які підібрав Коломойський, якщо вірити колись написаному в ЕХО. От тепер і плямкайте. Може ти ще запитаєш чому при ціні на нафту в 100 доларів бензин був по 10 грн., а при ціні в 40, бензин з заводу Коломойського коштує тепер 20 грн. Так ми так і до забороненого тут єврейського питання підійдемо.
28. Мєсний / 19 лютого 2016, 09:58
17.Спостережливий
«Все як завжди. Почали за здравіє, закінчили - за упокій»

Не треба бла-бла... Саме ви за упокій і співаєте. Я не підприємець, але у мене немає стільки вільного часу сидіти в коментах, як у вас. Якщо ви добре платите своїм виконавцям, це - порядно. Але не путайте грішне з праведним. Водоканал - комунальна установа, вчителі - "заручники" від держави. І те, що різниця в понад 4 тис. грн., це страм для держави. Як і те, як вірно написав шановний Андрій, що заробітна плата керівника в рази відрізняється від простого роботяги. Все це породжує невдоволення і це закономірно.
Я не знаю скільки вам років, але вдумайтесь, бо ваші діти чи внуки обов"язково пройдуть через школу і, недай Боже, захочуть обрати цю професію вічного прохача у батьків та перебивання від зарплати до зарплати, от тоді я подивлюсь на вашу реакцію
29. Сэм / 19 лютого 2016, 10:34
Все вірно. За ці копійки немає ніякого бажання працювати. В одному впевнений, що цій державі ми всі не потрібні, а не тільки вчителі чи люди подібних професій, вже не кажучи про роботяг. І це надовго, бо подивіться скільки українців митарять за кордоном, в той час рушаться їх сім"ї, дуркують їх дітей, присаджуючи на наркоту, бо знають, щоб в їх карманам шурхотить батьківська "зелень". Видно комусь вигідно нас розводити, зіштовхувати лобами, щоб було не цікаво те, хто нами править. Простіше і вигідніше поїхати в ту драну Росію мести мітлою (бо їхні за копійки працювати давно не хочуть) чи за кордон бикам хвости крутити, ніж дивитись на цей постійний бардак з черговою зміною керівництва, відмиванням коштів та постійним повторенням ситуації.
Щодо Водоканалу висловлю сумнів, що у них є майбутнє, бо знаючи Дяченка (безвільний і безобидний чолов"яга), яким керує і не тільки "сірий кардинал" Сірюгіна і від цього більшість нинішніх бід. Хоча там бардак з розрахунками на воду ще з тих часів (не згадую покійних)
18.Андрій
«чи вважаєте Ви справедливим , коли зарплата того , що зимою в мороз по коліна в грязі латає дирки в трубах складає 2,5 тис грн , а в директора...»
30. Андрій / 19 лютого 2016, 10:39
19.Спостережливий
«А ось вашого зауваження щодо інших робіт виконаних "Водоканалом" не розумію. Можливо ви маєте на увазі, що тими роботами вони мають перекрити витрати на воду?
Вибачте за невігластво. Але краще задат»

Трішечки не так.Витрати на інші виконувані роботи вони всунули в тариф на добування води.Для прикладу пальне використовувалось для перевезення будівельних матеріалів , але воно в купі пішло в тариф на воду. Амортизаційні відрахування , страховки , податки і т.д -все вкинуто в тариф на воду в той час , коли транспорт , інше обладнання використовувалось на інші цілі , але все пішло в тариф. Саме по цій причині вода в Кобеляках дорожче ніж у столиці , де воду перекачують на сотню кілометрів , проводять очистку і т. д.
31. Почемучка / 19 лютого 2016, 14:54
Щось я не зовсім розумію розрахунок заробітної плати .Наскільки я пам"ятаю у газеті"Ехо" була оприлюднена сума зарплати за 2015 рік працівників "Водоканалу" більше 960 000 грн,працівників 25 чол.Якщо поділити 960 000 на 25, а потім на 12 то середньомісячна заробітна плата виходить 3200.У мене не один знайомий працює в данній установі і деякі з них заробляють не більше 1000-1200 грн на місяць.От і виходить що в одного 1000 а в інших 7000, бо мабуть на 4000 грн як у Дяченка на курорти закордонні по 4 рази на рік не поїздеш.от і виходить що звичайних роботягах отакі от "директора"мають за рабів і на їхніх горбах їздять гріти свої пуза за кордон.Поки була стара влада Дяченкові було достатньо лівого доходу, а тепер прийшли нові і він давай піднімати тариф бо вкрасти уже як раніше мабуть не получиться.Так що прийдеться скидатись усим містом, бо красиве життя для цих нахаб є привичним ділом!!!
32. гість / 19 лютого 2016, 15:28
31.Почемучка
«Поки була стара влада Дяченкові було достатньо лівого доходу, а тепер прийшли нові і він давай піднімати тариф бо вкрасти уже як раніше мабуть не получиться.Та»

При чому тут старі,нові,просто вкрасти ВЖЕ НЕМА ЧОГО.Скінчилися труби та плити в Просяниківці,які Ванюша викопував та "толкав" на продаж."Совкові" надбання не бездонні,а "нєзалєжних" ху.й-ма.
33. Місцевий / 19 лютого 2016, 17:47
Почемучка, єдине. що ви вмієте-це рахувати чужі гроші. а податки де? це доволі прилічна сума.