Вхід | Реєстрація

Стан Кобеляцьких доріг різко покращиться?

Стан Кобеляцьких доріг різко покращиться?

У п’ятницю, 19 лютого, у Кобеляцький району з робочим візитом приїжджав голова Полтавської облради Олександр Біленький. Під час зустрічі із посадовцями міста, району та сільських рад, він повідомив, що в 2016 році будуть проводити ремонтні роботи доріг Полтава-Кременчук та Решетилівка-Дніпропетровськ. Як відомо ці автодороги проходять по території  Кобеляцького району. Голова облради порекомендував сільським головам швидше знайомитися з керівником «Облавтодору» Володимиром Трояновським.


Автор: «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
20 лютого 2016, 20:08 | Кобеляки | Суспільство


1. Спостережливий / 20 лютого 2016, 20:15
Подивився. Якщо чесно, так і не зрозумів чому приїжджав посадовець.
2. Трампампам / 20 лютого 2016, 20:49
Бачив на на якій "точилі" приїхав Біленький. потім глянув його декларацію Сурйозний дядько! Два "Лендровери" новеньких і один джип Їюндай. А заробив у 2014му 337 тисяч. Інтересно йому зарплати хватає шоб двох пятилітрових монстрів прогодувати? Кіноман як там - " Всьо шо нажито нєпосільним трудом". Лєндоровер - два штука.
3. микола / 20 лютого 2016, 22:18
хіба кармани у них потовстішуют но не дороги а дороги жахливі у нас їх просто немає
4. рабинович / 20 лютого 2016, 23:11
прошу вас только не резко улучшайте,дайте привыкнуть
5. Батя / 20 лютого 2016, 23:46
То були олігархи при владі у Києві, а дякувати майдану тепер і при обласних радах.
6. Кіноман / 21 лютого 2016, 08:04
[[ЦИТАТА|2|Трампампам| Кіноман як там - " Всьо шо нажито нєпосільним трудом". Лєндоровер - два штука
"Тебя посодют, а ты не воруй" (див. "Берегись автомобиля")
7. Кунівка / 21 лютого 2016, 08:17
А Шкарбан з Тереніним це актив? Бо більше інших активістів не знімали... Ну хай і так, бо вони в своїх діях похожі, тільки один конкретно хворий, в іншого наслєдственность жме. А чого варта партія Відродження за яку нас всіх агатував Шкарбан, ми побачили на голосуванні у Верховній раді, коли намагалися зняти задранного Яценюка, де регіонали та відродження виявилися блізнєцами - браттями. УРА!!!
8. Батя / 21 лютого 2016, 11:07
В готелі козацькому відродження собирає своїх. Хочуть спрацювати на випередження бо народ закіпає.
9. гість / 21 лютого 2016, 11:12
8.Батя
« готелі козацькому відродження собирає своїх. Хочуть спрацювати на випередження бо народ закіпає.»

Закипить,як йому заплатять,як це було два роки тому.
10. Мирослава / 21 лютого 2016, 20:08
Чого той чоловяга приїздив , ніхто так і не зрозумів,Чи варто було витрачати бюджетні гроші на таку пусту поїздку.Знову , як і тридцять років назад , збирають чиновників , яких вважають активом , який мовчить , як риба , бо бояться , що виженуть , а народ на такі міроприємства не кличуть.А такі пусті поїздки дуже дорого коштують.Та ще й пропонує , щоб знайомились з дорожником , що це? Знову все по знайомству?
11. Мирослава / 21 лютого 2016, 20:09
Це так , як Головкіна обирали депутатом , щоб проводив газ?
12. Незнайко / 22 лютого 2016, 09:43
10.Мирослава
«Та ще й пропонує , щоб знайомились з дорожником »

Це Біленький сразу каже із ким про відкат домовлятися.