«Колос» у меншості переміг «Стандарт»

У третьому турі обласного чемпіонату новосанжарська команда не порадувала кілька сотень своїх уболівальників: поступилася гостям-кобелячанам із рахунком 2:3.

Ажіотаж на санжарському стадіоні

Друга в цьому сезоні домашня гра новосанжарського «Стандарту» викликала небувалий інтерес з боку глядачів. Напевно, після першої за два роки перемоги уболівальники очікували на продовження тепер уже виграшної серії. Мабуть, саме тому на центральному стадіоні Нових Санжар у неділю зібралися кілька сотень уболівальників. Більшість із них спочатку з сумом спостерігала поразку новосанжарських юніорів у грі з кобеляцькими однолітками  (1:2). А потім з надією чекала на вихід основного складу «Стандарту».

Цього разу на поле у футболках обласної команди вийшли наступні гравці: Артем Дмитренко — Сергій Соломашенко, Олександр Писаренко, Олександр Нечитайло, Сергій Браташ — Євген Суботін, Владислав Мокляк, Ігор Дігтяр, Євген Козаченко, Владислав Олійник — Артем Співак. Одразу дві заміни порівняно з попередньою домашньою грою: Артем Дмитренко у воротах замість травмованого Вадима Шовкового та Олександр Нечитайло у центрі захисту замість Андрія Тіманова, який був доволі переконливим у грі з машівчанами.

Проблиск надії і холодний душ

Із стартовим свистком судді кобеляцькі футболісти, яких періодично підбадьорював із центральної трибуни голова «Колоса» Віталій Детюк, впевнено заволоділи ініціативою. Проте суттєвих гольових моментів біля новосанжарських воріт не створили. Обмежувалися контролем м’яча та закидами на швидких крайків. Утім, до пори до часу захист господарів діяв упевнено.

Біля гостьових воріт теж було не надто спекотно. Але кілька моментів для взяття воріт господарі все ж таки створили. Два з них прийшлися на штрафні удари. Спочатку Владислав Мокляк пробив з рикошетом від стінки, але голкіпер «Колоса» із другої спроби накрив м’яч. Потім уже Олександр Нечитайло пробивав зі ще ближчої дистанції, але влучив точно в руки воротарю. Коли за кілька хвилин Владислав Олійник розвернувся і пробив по воротах уже з гри, у вболівальників зажевріла надія: ану як наші знову зараз заб’ють, а потім додержать, як було із Машівкою.

Утім, довго мріяти не довелося. Буквально перша ж гостра атака «Колоса» завершилася голом. Артем Дмитренко відбив перед собою перший удар суперника, а з добиванням упоратися вже не зміг: 0:1. Ще за кілька хвилин гравець «Колоса» створив справжній футбольний шедевр. Рухаючись із центру поля в бік новосанжарських воріт, він раптово пробив із лівої ноги по воротах. М’яч пролетів метрів двадцять п’ять і сколихнув сітку у верхньому куті: 0:2.

Забили двічі. Виявилось мало

Із таким сумним для господарів рахунком команди пішли на перерву. На другу половину гри тренерський штаб «Стандарту» випустив дещо оновлений склад. Євген Писаренко змінив Владислава Олійника, а Євген Гусак — Ігоря Дігтяря.

Хвилин через десять після відновлення гри після ігрового інциденту у штрафній гостей арбітр вилучив з поля голкіпера «Колоса». Гості залишились у меншості, а футболісти «Стандарту» отримали реальний шанс, щоб зрівняти рахунок, а, можливо, і вирвати перемогу. І спершу все саме до того й ішло. Як тільки у ворота став новий голкіпер, новосанжарці тут-таки забили. Євген Козаченко вдало підставив голову після подачі кутового і розрив у рахунку знову став мінімальним — 1:2.

Ще хвилин п’ятнадцять «Стандарт» безуспішно штурмував ворота гостей. Аж поки… не пропустив у свої. Артем Дмитренко очевидно поспішив із введенням м’яча у гру і викинув круглого точно на ногу футболісту «Колоса». Швидкий ривок, вхід у штрафну, удар у ближній кут — 1:3. І замість нічиєї — ще один гол того типу, які називають необов’язковими.

«Стандарт» таки спромігся забити ще раз. Євген Гусак ударом у дальній кут скоротив рахунок: 2:3. Проте дотиснути суперника новосанжарцям так і не вдалося. Уболівальникам лишається втішатися тим статистичним фактом, що команда у цьому сезоні стабільно забиває не менше двох голів за гру. А от очки набирає не так регулярно.

Наступний свій поєдинок «Стандарт» проведе 22‑го травня. Команда на виїзді зіграє з гадяцьким «Пслом».

Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»

19 травня 2016, 11:04 | Нові Cанжари | Спорт і здоров'я
1. арка / 19 травня 2016, 14:05