Google news
Вхід | Реєстрація

На Полтавщині СБУ затримала дезертира військовослужбовця з Криму

На Полтавщині СБУ затримала дезертира військовослужбовця з Криму

Співробітники Управління Служби безпеки України в Полтавській області спільно з військовою прокуратурою затримали у селищі Котельва на Полтавщині військовослужбовця, яка після незаконної анексії Криму дезертирувала та перейшла на бік окупантів.

Мешканка Полтавської області у 2013 році переїхала до Криму. Вона проходила військову службу в частині, яка дислокувалася у Севастополі, на посаді механіка радіорелейної станції. Після захоплення півострову жінка отримала громадянство Росії та перейшла на військову службу до окупантів.

Співробітники спецслужби встановили, що колишня військовослужбовець Збройних Сил України наприкінці липня приїхала до батьків на Полтавщину. Зрадниця планувала отримати український паспорт на інше прізвище. щоб вільно пересуватися країною.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 408 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.


Автор: Прес- група УСБУ в Полтавській області


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Котельва | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль