Вхід | Реєстрація

Творчий вечір Артема Лоїка. «У віршах я більш справжній»

Творчий вечір Артема Лоїка. «У віршах я більш справжній»

Нещодавно в Полтаві у "Львівській кав'ярні" відбувся літературний вечір Артема Лоїка.

Зустріч пройшла у теплій і затишній атмосфері. Поет прочитав для присутніх вірші з нового циклу "Біг" та деякі віршовані твори зі своєї книги. Автор пояснював слухачам, що саме наштовхнуло його написати той чи інший твір. Під час розмови Лоїк зізнався, що у віршах він більш справжній, ніж у музиці.

Це вже третій за рахунком творчий вечір, який організовує Артем Лоїк.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Культура та освіта
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації