Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» дуже занепокоєна тим, що в Полтаві, багато років відсутній міський хоспісний стаціонар. Саме тому було прийнято рішення, звернутися із запитом до Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації з проханям, надати інформацію щодо наданих зазначеним департаментом доручень та рекомендацій управлінню охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому щодо створення міського стаціонару, протягом 2006-2016 р.р..
Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив, що чиновники надали нам зовсім іншу інформацію, що була в запиті, не звітну, а планову, в т.ч. за інший період. Оскільки, останнім часом, медична галузь постійно відзначається, то ми вирішили розпочати інформаційний проект «Управління якістю в суспільному середовищі», на прикладі саме цієї галузі та тимачосово поєднати його з іншим проектом «Привернення уваги держави та громадськості до розвитку паліативної допомоги в регіоні» до Всесвітнього дня паліативої та хоспісної допомоги.
Більш того, працівники цієї установи, не знають взагалі ділової української мови, якщо так недбало оформлюють листи. Це неповага до установи, де вони працюють та до керівника, якщо за його відсутністю такі листи пишуться, псування іміджу установи, престижу. Скільки часу зазначені чиновники перебувають на посаді, якщо вони не вміють оформлювати листи, згідно вимог ділового листування та надають відповідь на зовсім інші питання? Скільки вони таких листів понаписували? В які інстанції? Чи проходили ці працівники курси підвищення кваліфікації, де навчають діловій українській мові? Скільки разів?
Якщо чиновники не вміють робити елементарного, то їм не місце в апараті управління департаментом, це прояв непрофесіоналізму та некомпетентності. Останній для них шанс, здобути знання з оформлення документів, це скористатися можливістю і записатися на курси ділової української мови, що ініціюються облдержадміністрацією. Цікаво, чи зможуть навчити цих діячів давати змістовні і повні відповіді, вміти їх оформлювати? Чи піддадуться вони навчанню? Обов’язково перевіремо!