Вхід | Реєстрація

Міжміський номер починатиметься з нуля

”Укртелеком” змінює порядок набору міжміських і міжнародних телефонів. Із 14 жовтня вісімку замінять на нуль.
— Україна переходить на іншу систему нумерації. Вихід на міжмісто і міжнародний напрямок із цифри нуль існує в інших європейських країнах, — пояснює працівниця ”Укртелекому”.
Аби зателефонувати до іншого міста або на мобільний, треба буде замість 8 набрати 0. За кордон — замість 8-10 набрати 0-0. Після набору 0 слід дочекатися безперервного сигналу. Потім набирати код міста або мобільний телефон, але без першої цифри 0 у коді оператора.
Для абонентів Київської області запроваджують код зони — 45 замість нинішнього 044. Код Києва залишається 044.
В ”Укртелекомі” попереджають: під час дзвінка до іншого міста потрібно тільки один раз набрати 0. Якщо нуль натиснути двічі, відбувається міжнародне з’єднання — за більші гроші.
Про новий порядок набору номерів можна дізнатися за довідковими телефонами: 176, 177, 170 та 109 або в районних довідкових службах.
Із лютого 2009-го ”Укртелеком” змінив номери екстрених і довідкових служб — додав одиницю на початку. Виклик служби порятунку 101, міліції 102, ”швидкої” 103, газової служби 104.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації