Юриспруденція охоплює майже усі сфери життя сучасного суспільства. Закони зробили наше суспільство цивілізованим. Якщо ви працюєте у сфері юриспруденції, варто обрати і купити кодекси України, необхідні для надання якісних юридичних консультацій. Такі збірники законів стануть у нагоді для юридичних осіб та урядовців, які прагнуть здійснювати свою діяльність в межах правового поля.
Незмінне коло читачів кодексів
Адвокати. Своєчасне ознайомлення з кодексами українських законів дозволяє захищати права обвинуваченого в суді. Фахівець, який розбирається в тонкощах зміненого законодавства, збільшує кількість своїх виграшних справ у суді.
Прокурори. Представники обвинувачення повинні стежити за виконанням законів і правових норм, тому їхня робота неможлива без застосування кодексу тієї чи іншої сфери права.
Судді. Люди цієї професії наділені найбільшою владою для здійснення правосуддя. Керуючись законодавчих нормами вони виносять своє рішення. Суддя, як ніхто інший, має бути орієнтований у змінах, які зазнали кодекси в редакції 2017 року.
Нотаріуси. Фахівці цього напрямку попереджають виникнення суперечок між клієнтами, оскільки знання законів дозволяють їм якісно підготувати документи для мирного співробітництва між учасниками угоди.
Слідчі. Розслідування злочину для порушення кримінальної справи потребує відповідних знань для законного ведення таких дій.
Юрисконсульти. Такі працівники є майже в усіх приватних та державних підприємствах та організаціях. Фахівці щоденно використовують норми з кодексів, аби забезпечувати повноцінний захист інтересів компанії.
Викладачі юридичних дисциплін. Викладацько-наукова діяльність потребує неабиякого рівня знань для передачі досвіду майбутньому поколінню служителів Феміди. У нашій країні науковці не лише захищають дисертації, а й водночас активно долучаються до законотворення, яке згодом виливається в оновлення кодексів.
Зміни 2017 року: які кодекси варто придбати?
Процес кодифікації не можна назвати закінченим. Щороку в українському законодавстві з’являються нові правові норми, доповнюються і перестають бути чинними прийняті раніше. Більшість книг законів зазнали важливих змін та доповнень, які набувають юридичної сили цього року. Оновлення торкнулися наступних кодексів:
- ККУ (кримінальний);
- КПКУ (кримінальний процесуальний);
- КАСУ (адміністративного судочиснтва)
- МКУ (митний);
- ПКУ (податковий);
- ЦКУ (цивільний);
- ЖКУ (житловий);
- ВКУ (водний);
- КЗпПУ (законів про працю)
- ЗКУ (земельний);
- КУпАП (про адмінправопрушення);
- КЦЗУ (цивільного захисту України);
- КТМУ (торговельного мореплавства).
Якщо вам потрібно захистити свої права та інтереси клієнтів, обов’язково ознайомтеся з оновленими збірниками законів. Деякі новації вступлять в силу лише з травня 2017 року. Втім, варто купити кодекси України завчасно, аби володіти необхідною інформацією для успішного здійснення своєї діяльності.