Вхід | Реєстрація

Опалювальний сезон припиняється 14 квітня

Опалювальний сезон припиняється 14 квітня

5 квітня на офіційному сайті Кобеляцької райдержадміністрації з’явилось розпорядження «Про закінчення опалювального сезону 2016–17 років у районі», підписане керівником установи Тамілою Шевченко.
У документі вказано, що у зв’язку з підвищенням протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 градусів за Цельсієм, із 14 квітня для закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств, установ і організацій району опалювальний сезон вважається завершеним. Це розпорядження поширюється і на ту частину населення, яке користується субсидіями.

Олександр Боровик, начальник відділу грошових виплат та компенсацій, повідомив, що після того, як розпорядження голови РДА буде надруковане в районній газеті «Колос» (А це відбудеться 13 квітня. — Ред.), працівники відділу проведуть перерахунки для всіх субсидантів.

— Людям буде нарахована субсидія на тринадцять днів цього місяця, доки в районі тривав опалювальний період, — сказав Боровик. — Такі повідомлення громадяни зможуть отримати в нашій установі після 20‑го числа.
 


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Суспільство


1. микола козак / 16 квітня 2017, 10:24 Цитувати
Це роблять люди з нездоровим глуздом. Коли вдень 10-11 , а вночі 6-7 , а іноді і нижче , то в приміщеннях сиро і холодно.Це так піклуються про людей , а особливо дітей. Браво владі.
2. Адекватник / 16 квітня 2017, 11:38 Цитувати
1.микола козак
«Це так піклуються про людей , а особливо дітей. Браво владі.»

Турбуються про гроші а не про людей. Дивний ти козак.
3. микола козак / 16 квітня 2017, 15:19 Цитувати
А в Україну ще на тиждень повертається зима.Кому ж вони ці дебілоїди служать?Може їх теж треба вже гнати ?
4. Адекватник / 16 квітня 2017, 16:58 Цитувати
3.микола козак
«.Кому ж вони ці дебілоїди служать?»

Кому, кому..? Собі красивим, гаманцю своєму, і своєму Машіаху. Тільки дебілоїди не вони, а українці.
3.микола козак
«Може їх теж треба вже гнати ?»

Спробуй, ти ж козак, шаблю маєш. Думаєш так і погониш? Вони прийшли на довго, поки все не розтянуть і землю не відберуть нікуди ти їх не виженеш. У них договорняк з самим богом всія українців воскресіння якого вони сьогодні возхваляють. Так що ситуація тупикова. Їм бог велів це робтити. Сам їхній пророк Ісаія каже: "«Да разве я без воли Господней пошел на землю сию, чтобы разорить ее? Господь сказал мне: «пойди на землю сию, и разори ее». (Исаия 36:10)"И народ твой весь будет праведный, на веки наследует землю, - отрасль насаждения Моего, дело рук Моих, к прославлению Моему. . (Исаия 60:21)Так що ото так. Головне - надійну кришу заімєть. Криша у них надійна. «Он сказал: «подлинно они – народ Мой, дети, которые не солгут», и он был для них Спасителем» (Исаия 63:8)А свідомі і напівсвідомі і несвідомі але недалекі лошари думають, що то у них є якийсь Спасітєль. Та нах вони кому нужні, щоб їх хтось спасав. "«А в городах сих народов, которых Господь, Бог твой, дает тебе во владение, не оставляй в живых ни одной души». (Второзак. 20:16) Ото так козаче.
5. don / 16 квітня 2017, 19:37 Цитувати
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ти знову свою пісеньку співаєш? Та пиши вже коротко, бо той козак не зрозуміє твої вирвані цитати, пиши прямо що євреї заберуть землю і майно, а в кого такої немає, то геї бендерівці тих запідарасять. Про геїв ти знову забув дописати. Ти ж це мав на увазі, я ж не помилився?
6. микола козак / 18 квітня 2017, 09:44 Цитувати
Шевченко ніби українське прізвище , чи вона продалась?Сьогодні вдень в Кобеляках +4 , вночі +2 , чи можна при таких температурах обігрітись ?Де в цієї розпорядниці розум ?
7. don / 18 квітня 2017, 23:07 Цитувати
По прогнозу на наступному тижні +20, ну а на цьому доведеться витягувати зимовий одяг
8. саша ставицький / 19 квітня 2017, 12:10 Цитувати
А як же з тим , що Гройсман обіцяв зекономлені субсидії використати в подальших розрахунках ? Це що , просто болтовня?
9. Чудо Юдо / 19 квітня 2017, 12:35 Цитувати
Щось малувато, як на мене, середньодобова +8 для закриття опалювального періоду.
Це, виходить, вдень +15, а вночі +1 і все, можна вважати що уже прийшла жара? Я не топив весь минулий і цей тиждень, то щось у мене у будинку відчутно похолодало, некомфортно.

Цікаво, а ці чинуші, які такі норми придумують, самі топити уже перестали?
10. саша ставицький / 19 квітня 2017, 13:53 Цитувати
Хочу звернутись до редакції Ехо Кобеляк з проханням надати громадянам розяснення від компетентних посадовців , чи передбачено законом перерахунок субсидій , адже весь кабмін гутарив , що ніяких перерахунків не буде. Шановна редакція , дуже прошу надати людям розяснення.
11. don / 19 квітня 2017, 14:45 Цитувати
9.Чудо Юдо
«Я не топив весь минулий і цей тиждень»

мазохист чи шо?
12. ukr2017 / 19 квітня 2017, 22:13 Цитувати
Що ті керівники можуть людям розяснити, якщо у них інші цілі і задічі поставлені.Це ж скільки коштів з економлять в кожному районі на субсидіях.Вони повинні взагалі йти на рахунок іти людини, і потім використані вновому опалювальному сезоні.
13. Адекватник / 21 квітня 2017, 08:16 Цитувати
6.микола козак
«чи можна при таких температурах обігрітись ?Де в цієї розпорядниці розум ?»

Справа не в розумі а в совісті. В кого вона є, ті щось роблять. Посилання на exo.in.ua
14. Адекватник / 21 квітня 2017, 08:30 Цитувати
8.саша ставицький
«А як же з тим , що Гройсман обіцяв зекономлені субсидії використати в подальших розрахунках ? Це що , просто болтовня?»

Ти з Марсу впав? Послухай ще що Сеня обіцяв. Їм пообіцяти, що тобі пива випити. Робота у них така - обіцяти і стригти лошар, стригти, стригти і ще раз стригти. Посилання на scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net В кого стригти буде вже нічого, тим навіть тут на сайті пропонують нирки виколупувати.