Вхід | Реєстрація

За кілька років чисельність населення Полтави може зрости до 350 тисяч чоловік

Це може відбутися після приєднання до обласного центру найближчих приміських селищ в результаті коригування генерального плану міста. Зміна генплану забудови Полтави затверджена рішенням 24 сесії Полтавської міськради 4 скликання від 21 квітня 2006 року з розрахунковим періодом реалізації до 2026 року. Про коригування головного паспорту міста на прес-конференції говорив начальник міського управління з питань містобудування та архітектури Вадим Вадімов.
Зміни до генерального плану м. Полтава назрівали давно, переконаний начальник управління з питань містобудування та архітектури Полтавського міськвиконкому Вадим Вадімов.
Вадим Вадімов, начальник управління з питань містобудування та архітектури Полтавського МВК:
- У генеральному плані 2006 року не чітко виписана транспортна схема. Є низка транспортних ситуацій, які повинні були бути враховані при коригуванні генплану у 2006 році.
Необхідно було підкоригувати і межі міста. Відтак, новий генеральний план Полтави розробили в НДІ «Діпромісто» у Києві. 21 квітня 2006 року нововведення затвердили рішенням 24 сесії Полтавської міськради 4 скликання. Реалізувати оновлений генеральний план необхідно до 2026 р.
Кошторисна вартість коригування генплану та зміни меж міських територій – понад 364 тис. грн. Кошти виділять з міського бюджету. У найближчих планах, говорить головний архітектор міста Вадим Вадімов, – громадське обговорення проекту.
Вадим Вадімов, начальник управління з питань містобудування та архітектури Полтавського МВК:
- Він підпадає під чинний пакет нормативних документів, які потребують громадського обговорення протягом 3 місяців з тим, аби максимально врахувати всі зауваження, які можуть виникнути при ознайомленні з цим документом.
Розширювати межі міста планують у 3 напрямках: Східному, Північному і Південному. Наразі точно не відомий перелік селищ, які ввійдуть до меж Полтави, але серед них, ймовірно, будуть Вакуленці, Верхоли. Є і ймовірність побудови нового залізничного вокзалу, який буде розташований в районі вул. Петровського.

Автор: Олександр Крумін, www.misto-tv.poltava.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації