У Григоро-бригадирівці говорили про об’єднання

У Григоро-бригадирівці говорили про об’єднання

19 серпня в селах Солошине та Григоро-Бригадирівка Кобеляцього району відбулися загальні збори громадян, під час яких присутні обговорювали питання про добровільне об’єднання громадян та децентралізацію.

Участь в обговоренні взяла голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко, Григоро-Бригадирівський сільський голова Григорій Галаган, Озерянський сільський голова Наталія Синяговська, експерт з децентралізації Олександр Ісип та місцеві жителі.

Під час обговорення думки громадян з даного питання розділилися. Частина жителів хочуть об’єднатися з Горішніми Плавнями, хто — з Озерянською сільською радою. Були й такі, хто взагалі, висловився проти об’єднання.

Враховуючи те, що на зібранні були присутні не всі жителі громади, було прийняте рішення провести подвірне голосування серед населення та рекомендувати сільському голові Григоро-Бригадирівської сільської ради Григорію Галагану звернутися до виконкому Горішне-Плавненської міської ради, аби вони надали письмове запрошення щодо об’єднання.


Автор: Прес-служба Кобеляцької РДА
Поділитися:
21 серпня 2017, 15:34 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації